Čazmatrans – novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:50:47

Tomek

Je, to je gbr 787, doduše imao je drugačije bojanje donjeg djela. Na jednoj od slika se i vidi neka Čazmatransova Setra trojka do njega. Zna netko gdje je ovo fotkano?

mate

Garaža RJ u kojoj je smješten - Kutina

MAN464

Jeli onda prodan ili?

Ovo je koliko vidim stara shema?

Jeli ga Čazma prodaje ili ?

Hvala vam :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Tomek

Cityliner je kupio Autoprijevoz Rogar iz Kutine i prodaje ga ako nađe kupca. U dobrom je stanju.

sniff

#739
Ova Setra sada ima kutinske registracije KT-663-HL, oblijepljena je Čazmatrans natpisima sa svih strana i danas je vozila Bisag-Zagreb, dakle novitet u RJ Zelina

Paško

Napravljen je novi popis voznog parka koji je zbog opsega dobio vlastitu podrubriku. Budući da svi autobusi osim karlovačkih ulaze u istu numeraciju, nije bilo smisla da budu odvojeni kod nas. Također, autobusi kojima je garažni broj nepoznat postavljeni su tamo gdje mislimo da se taj broj otprilike nalazi. Popis ima i više podataka, a naravno, i aktualniji je (više ne piše da još uvijek voze TAM-ovi iz Šibenika povučeni prije pet godina). Dobro sam se namučio da ga napravim, a sigurno ima i grešaka pa kad ih nađete, javite mi.

Link: https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=24864.0
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Zadarsko dite

Pogledaj garazni broj 186 i garazni 301, negdje je grjeska. Kao i za najstariji neoplan kojeg si pomladio deset godina i stoji u zadarskoj zici, jos uvijek ziv.

Paško

Ispravljeno. Za #301 je ostalo od copy/paste-a prethodnog. A #263 je još živ, ali povučen krajem školske godine i nema mu povratka.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

Citat: sniff  u Rujan 24, 2021, 22:12:26
Ova Setra sada ima kutinske registracije KT-663-HL, oblijepljena je Čazmatrans natpisima sa svih strana i danas je vozila Bisag-Zagreb, dakle novitet u RJ Zelina

#1209. Inertna kamera nažalost  :(

Tomek

Večeras Setra S415HD Tipa Toursa ZG-6184-EU na ZG-Daruvar. Prinova ili posudba?

petrinjausrcu

U pj Petrinja došla srebrna Setra 4 na PU tablicama

Tomek

Ajd kad ju vidiš molim te zapiši tablice.

mate

Citat: Tomek  u Listopad 27, 2021, 20:45:27
Večeras Setra S415HD Tipa Toursa ZG-6184-EU na ZG-Daruvar. Prinova ili posudba?

Kako sam čuo, prinova u RJ Bjelovar

Paško

Otkad je napravljen popis prije mjesec dana, dodao sam još puno garažnih brojeva, a i neka nova vozila. Hvala nekoliko ljudi koji su mi poslali podatke, a posebno jednom našem vrijednom članu. Skupili smo većinu g.b. do 1100, ali kako se približavamo najnovijima, tako su rupe sve veće. Ako popis možete nadopuniti, znate kako i kome se javiti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Inače, na našem popisu aktivno je 554 vozila: 41 u Autotransportu Šibenik, 61 u Vukovaru i 452 u Čazmatransu promet.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!