Kvarovi

Autor noxis93, Listopad 18, 2008, 20:42:03

noxis93

Ovdije pišimo/te kvarove nastale na autobuse.

nexus

Ne znam dal sam pogodio temuali evo:

Autobus udario u 'fiat doblo' - jedna osoba ozlijeđena


PULA - U sudaru autobusa Pulaprometa i 'fiata doblo' večeras na križanju Stankovićeve i Ulice Rimske centurijacije ozlijeđena je 40-godišnja B. K., vozačica fiata austrijskih registracijskih oznaka. Nesreća se dogodila oko 19.30 sati na križanju Stankovićeve i Ulice Rimske centurijacije, u blizini škole Kaštanjer. Vozačica je, vjerojatno zbog nepreglednog križanja i kiše koja smanjuje vidljivost, izišla s autom gotovo do sredine Stankovićeve i oduzela prednost vozaču autobusa M. B. (41) koji je udario u njenu stranu vozila. 

Vozilo je odbačeno prema školskom igralištu a autobus je završio na obližnjoj ogradi. Troje putnika prošlo je bez ozljeda dok je nesretna žena vozilom Hitne pomoći prevezena u pulsku Opću bolnicu. U PU istarskoj saznajemo kako je vozačica ipak samo lakše ozlijeđena. (Barkun)

http://www.barkun.hr/index.php/2008110719672/Crna-kronika/Autobus-udario-u-fiat-doblo-jedna-osoba-ozlijedena.html


noxis93

vrlo teška nesreća...
ode nam citelis 224 na godinu dana ::|

boro

 Razbijen je, ali baš godinu dana...ustvari, ružno izgleda ali ja mislim da če to biti brzo popravljeno. Duboko se nadam da če prije nove godine (pro)voziti.

noxis93

ono je bila ironija... no svakako ako za onaj okobran kod europolisa smo ćekali pola ljeta neznam šta će s ovime bit

boro

  Gb.224 popravljen i vozi.

boro

 Prošli tjedan jedan Citelis bio na nekom popravku u Benussiju na Fažanskoj cesti. Neznam točno koji, ali jedan od gb.215-219.

noxis93

Citat: boro  u Siječanj 07, 2009, 13:15:43
Prošli tjedan jedan Citelis bio na nekom popravku u Benussiju na Fažanskoj cesti. Neznam točno koji, ali jedan od gb.215-219.
Možda 218 jer mislim da asm ga vidio bez ekrana prošli tjedan

noxis93

#8
227 nema više onu stvar za ručnu pored botuna za vrata, sada ima neki stari botun kojeg šole pritišće umjesto mini-poluge koju je vukao.

[EDIT]: isto tako i 224.

boro

  Danas popodne gb.226 na relaciji Premantura-Pula ostao u kvaru. Ispod motora velika lokva (čini mi se ulja).

boro

 Gb.226 popravljen .

boro

 212 več tri mjeseca stoji u radioni,čini mi se bez motora.

boro

 28.12.2009 na gb.183 razbijeno staklo sa desne strane između prednjih i stražnjih vratiju,jučer kako vidim več zamijenjeno i bus vozi.

boro

 Gb. 198 nakon skoro godinu dana napokon popravljen,tablica ostala ista.

Pulapromet

Neki dan je iveco europolis Gbr.208 imao sudar  prednja strana je razbijena  sad stoji u garaži