Pitanja korisnika i obavijesti moderatora

Autor manoplan, Prosinac 04, 2007, 18:55:56

mate

Ostaje samo nada da ce se vratiti jednog dana...iskreno se nadam...

stipe15

Pa ko će preuzet njegove moderatorske zadaće?

Servis

Ma naći će se već netko, nije problem.

noxis93

zašto se na starom forumu svi podforumi ne nazovu imamo novi forum jer vidim da netko to još nije razumio

Garage

Meni u poslijednje vrijeme nema oznake za novi post/postove.
Jel vama isto?

mate

Zasad jos nisam imao takvih problema...a ako ima problema moderatori ce to vrlo brzo rijesiti 8)

lerotai

u mene isto samo pise da je novi post i nema nikakvih drugi boja ... sad lakse nevidim neki novi odgovor
no sikiriki

Garage

Ček, da pojasnim.
Obično je uz svaki novi post na podforumu (npr Dubrovnik) stajala malena crvena značka s natpisom (sada se ne sjećam) NEW ili NOVO.
Ima par zadnjih dana, toga mi nema nego moram gledati kad je koji post napisan.

Ivan1983

Kod mene ista stvar???

STIB

I dalje piše NOVO! (ali samo tekstom, a nema ikone). Kad se klikne na "NOVO" vide se (samo) novi postovi, ako i prije. Dakle, problem je samo u prikazu!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Servis

Rekao sam da su u pitanju sitne pogreške i da ću ih srediti. ;)

netko

Evo vidim zadnjih dana forum "napadaju"novi članovi,no međutim nijedan nema nikakvu aktivnost.
Čak tu je i mnoštvo nekih stranih članova koji također nemaju nikakvu aktivnost.
Što se to događa.Dali oni stvarno znaju što je "autobusi.org" ili samo takko upadaju na neki čudni način. ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

mate

a valjda nam ti stranci nece hakirat forum i cijelu stranicu... ???

a,dobro je ak ce se forum povecavat s novim clanovima,koji ce doprinjeti poboljsanju foruma... :)

Servis

Citat: netko  u Srpanj 10, 2008, 21:54:02
Evo vidim zadnjih dana forum "napadaju"novi članovi,no međutim nijedan nema nikakvu aktivnost.
Čak tu je i mnoštvo nekih stranih članova koji također nemaju nikakvu aktivnost.
Što se to događa.Dali oni stvarno znaju što je "autobusi.org" ili samo takko upadaju na neki čudni način. ;) :D

To su spam sustavi koji pišu svoje stvari po forumu, ništa više od toga. Naravno, ne mogu probiti zaštite pa ih samo periodički pobrišem.

netko

Admine,a šta mmisliš da napišemo kako otvoriti korisnički račun.Ono kad moraš otvoriti e-poštu i na pristigli mail otvoriti korisnički račun,jer vjerujem da ima vjerovatno ljudi koji bi htjeli bit ovdje,a to neznaju. ;) :D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.