Klanac, Omiš [ST]

Autor Tomek, Prosinac 13, 2008, 17:24:39

STEFI- GRAF

Šofa je sa Slimena :) :)

Đafer

TAM-ovi i MAN-ovi su prošlost. Ostaju samo Neoplani, Mercedes i Master  buljimir
. . . uvalilo i mene . . .

Tomek

MAN-ovi? Postojao je samo jedan jel, a taj već dugo ne vozi.

Đafer

plavi Man je bio u funkciji jedno vrijeme - a bijeli nažalost nije nikad . . .
. . . uvalilo i mene . . .

shef

Svaki put kad pogledam ovu temu, mislim napisati, ali uvijek zaboravim. Ovaj prastari Jetliner 854-RM je inače riječko dijete, jer koliko vidim još uvijek nosi logo odavno pokojne riječke turističke agencije koja se najprije zvala Horizont, pa onda Obzor putovanja i na kraju Turizam Tours čiju temu imamo i koja je definitivno likvidirana prošle godine.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Đafer

#20
Citat: shef  u Siječanj 13, 2013, 20:20:29
Svaki put kad pogledam ovu temu, mislim napisati, ali uvijek zaboravim. Ovaj prastari Jetliner 854-RM je inače riječko dijete, jer koliko vidim još uvijek nosi logo odavno pokojne riječke turističke agencije koja se najprije zvala Horizont, pa onda Obzor putovanja i na kraju Turizam Tours čiju temu imamo i koja je definitivno likvidirana prošle godine.
Istina! Inače bus je uzet u ZG - čovik ga je dobija kompenzacijom od Porezne Uprave. Ista ga je zapljenila - ako se ne varam firmi Šoba ili tako nešto . . . bus123
Bus je inače u odličnom stanju . . .
. . . uvalilo i mene . . .

Đafer

o ovome se razmišlja . . .
. . . uvalilo i mene . . .

tamlover

Ovo na boku je odlično, naprijed može i bolje a na staklima je nepotrebno - web mi je uvijek za odozada.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

ROAD

Nije loše, samo ukloniti to s ratkapa, i smanjiti font slova na šajbi, i eventualno staviti na zadnje bočno staklo web.
NEOPLAN VIP CLASS

actros

#24
ST-394-VS

Paško

Prinova, Setra S 315 HD, ST-3809-C

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dreamwalker

Ova Setra je ona ex CB šta ju je Zovko bio uzeo.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Paško

Jetliner je malo osvježen, a dobio je i noviju prednju masku:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

actros