Samozapaljenja

Autor erobuss, Prosinac 17, 2007, 20:52:01

erobuss

Možda ova fotka podsjeti onoga tko je sa mnom prije par mjeseci raspravljao o parkingu Autotroleja  :o
Ne mogu se točno sjetiti o komu se radi.

Ovo je nešto najgore što se jednoj tvrtki može dogoditi. :-\ Fotka je stara oko dvije godine



Lion

Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

man134

#2
nemogu vjerovat citaro  :-\  :-[

shef

Ovo je snimljeno u Francuskoj tijekom studentskih nereda, odnosno nisu se sami zapalili već su prosvjednici malo "pomogli".
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

erobuss

Citat: shef  u Prosinac 20, 2007, 11:24:03
Ovo je snimljeno u Francuskoj tijekom studentskih nereda, odnosno nisu se sami zapalili već su prosvjednici malo "pomogli".

Da nisu bili ovako parkirani, šteta bi bila manja  ;)

man134

jeli se ovo zapalio jedan pa je preslo na druge dok na slici vidim da je ovaj prvi skoro osto citav

erobuss

Citat: man134  u Prosinac 22, 2007, 22:01:30
jeli se ovo zapalio jedan pa je preslo na druge dok na slici vidim da je ovaj prvi skoro osto citav

Ne znam točno, kako god da je zapaljen morali su izgoriti jer su bili parkirani jedan do drugoga. Da su kojim slučajem bili 'razdvojeni' ovo se ne bi dogodilo  :(

man134

Citat: erobuss  u Prosinac 22, 2007, 22:13:57
Citat: man134  u Prosinac 22, 2007, 22:01:30
jeli se ovo zapalio jedan pa je preslo na druge dok na slici vidim da je ovaj prvi skoro osto citav

Ne znam točno, kako god da je zapaljen morali su izgoriti jer su bili parkirani jedan do drugoga. Da su kojim slučajem bili 'razdvojeni' ovo se ne bi dogodilo  :(
ne znam ali bolje ne kometirat dogodilo se,ali ono naj bitnije sto je ovo velika steta  :-X bez rjeci sam ovako neso da se doggodi katastrofa  :-\

neobus

U Londonu se zapalilo 7 autobusa Citaro G. Rečeno je da "imaju neku falinku"

erobuss

#9

maky

Neznam, al čini mi se da je Transliner autobus koji se najčešće samozapaljuje.  Tvornička greška?

Srećom nitko nije stradao, a i retkape su preživjele, doduše MAN-ove...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

manoplan

Citat: erobuss  u Siječanj 26, 2008, 17:53:01
Izgorio Transliner kod Drašnica (Makarska). Vlasnik Mihaljević?  :-\


Izgleda da se zaista radi o Mihaljeviću.
Unatrag par godina imamo zabrinjavajući porast samozapaljenja i to relativno novijih autobusa.Je li razlog u njihovom održavanju,eksploataciji ili možda kvaliteti?

kriticar

Citat: manoplan  u Siječanj 29, 2008, 20:49:53
Citat: erobuss  u Siječanj 26, 2008, 17:53:01
Izgorio Transliner kod Drašnica (Makarska). Vlasnik Mihaljević?  :-\


Izgleda da se zaista radi o Mihaljeviću.
Unatrag par godina imamo zabrinjavajući porast samozapaljenja i to relativno novijih autobusa.Je li razlog u njihovom održavanju,eksploataciji ili možda kvaliteti?
Evo slikao sam ga u prolazu
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Srđan


man134

po slici bi reko da je poceo goriti sprijeda mozda struja