Listopad 27, 2021, 02:53:15
autobusi.org forum

Autor Tema: Črnja Tours - razno  (Posjeta: 135643 vremena)

Lipanj 04, 2021, 17:28:51
Odgovori #195

Rikardo

Danas sam sreo na Gripulama Rovinj Črnjinog Flix Mana.... ako se ne varam🤔

Lipanj 04, 2021, 22:49:39
Odgovori #196

Marko NS

MAN464
Ako vam nije niko odgovorio da se ja malo potrudim ako nije kasno sad :)
EU prema EU je jako lako mozete imati liniju u istom trenutku kao i xy prevoznik na liniji Minhen-Zagreb,samo predate liniju u svim ministarstvima kroz cije zemlje prolazite u ovom slucaju D,AT,SLO i HR. Porez od karte ce vam posle biti procentualno po zemlji od ukupnih km i km predjenih u toj zemlji.Trasu linije,granicne prelaze, mesta i vremena birate sami i morate se pridrzavati toga.Dosta je olaksano samo sto se papiri izuzetno dugo cekaju sigurno nekoliko meseci.
Dok je dosta kompleksnije npr ako otvarate liniju Minhen-Beograd tu ima mnogo zakonskih prepreka kao sto da prevoznik koji vozi petkom u 17 h iz minhena ima zastitu od 24 h pre svog polaska ne sme da vam bude ista trasa nikako ni sva mesta, pa se tu mora biti dosta inovativno sa pravljenjem linija mora se i nekoliko linija praviti ali da ne zalazimo u taj protiv zakonski deo sad. Ali taj deo je dosta kompleksan i ima mnogo o tome da se pise vama je svakako sto se toga tice dosta laske ali i ujedno dosta teze zbog ogromne konkurencije naravno  :)
I da naravno ostali imaju pravo zalbe na vasu liniju. Nadam se da sam makar deo mogao da odgovorim :)
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2021, 22:50:33 od Marko NS »

Lipanj 05, 2021, 22:04:12
Odgovori #197

MAN464

Marko pajdane Hvala ti puno , extra si momak svak čast  hi hi

Nadam se da se jednom vidimo u Wienu  yahoo
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lipanj 05, 2021, 23:56:52
Odgovori #198

Marko NS

Nema na cemu uvek rado, ja sam na drugom kraju austrije u innsbrucku rado ako naidjete nekad  :)