Laser (Krajnović), Brčko

Autor busfan, Veljača 28, 2008, 18:35:32

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 30, 2009, 17:31:05
40eura povratna, pa tu moras imati uvjek 20 ljudi najmanje za troskove samo, sami sebi prave konkurenciju, dokle ce to tako ici, vjerovatno dok vozila ostare toliko da im evropa nece dati ulaz jer bosanke firme su vec sve u kreditima i tako

IZ Zvornika je 50, a Bijeljina i Brcko 40. Ne znam koliko ima putnika iz Zvornika, nedeljom su koliko sam primjetio uvjek puni, a srijedom i cetvrtkom slabije ima mozda 10ak putnika van sezone. I kod Viene, Lasera, Cosmosa su povratne 45eur, ne znam koliko tih 5 eur znaci prevozniku :-\

Mercedes

neznace tih 5 eura puno ali znace kada zelis da poskupis (sto vjerujem svi oni zele) bar na 50 ili 55eura i kako onda da i oni jos idu dole na 40€ onda na 50€ mogu tek poskupiti za 5 godina.  :'(

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 30, 2009, 19:54:34
neznace tih 5 eura puno ali znace kada zelis da poskupis (sto vjerujem svi oni zele) bar na 50 ili 55eura i kako onda da i oni jos idu dole na 40€ onda na 50€ mogu tek poskupiti za 5 godina.  :'(

Znas kako druze Semberija je prije vozila sa krsevima, EOS im je bio najbolji bus a uz njega je isao Tam ili Sanos i morali su biti jeftiniji, ali sada Semberija ima mozda i najbolje autobuse. Ona 317HDH je mislim 2000.god, Cityliner 1998. , bas sam prije 2-3 sedmice bio na stanici Semberija je vozila sa Citylinerom 98god, Viena sa Jetlinerom mozda 91-92god(nisam vidio koji je drugi autobus), Cosmos sa bijelim Skylinerom(ne izgleda bas u top stanju), Laserov Sky je mislim 94-95 god. Jedino Cackovic ima Starlinera ali je i najskuplji mislim da je u njega 55 eur povratna(za ovo nisam 100%siguran). Sve u svemu sad Semberija ima iste autobuse kao i drugi ako ne i bolje, samo sto Semberija i Laser imaju i Aut. stanicu i gradski, prigradski i medjugradski saobracaj, pa su misim u puno boljem polozaju od recimo Viene, Cosmosa ili Cackovica i mogu voziti jednu liniju i ispod cijene

Mercedes

jednom su dosli sa TAMom u bec predprosle godine ja mislim kad su bile guzve. dobro cackovic ima samo jedan bus on nije uopste konkurencija njima, semberija ja mislim da je jos uvjek drzavna firma??

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 30, 2009, 22:45:52
jednom su dosli sa TAMom u bec predprosle godine ja mislim kad su bile guzve. dobro cackovic ima samo jedan bus on nije uopste konkurencija njima, semberija ja mislim da je jos uvjek drzavna firma??
Vecinski vlasnik Semberije je gospodin Djojo Mitrovic bivsi i sadasnji direktor, a ostali akcionari su vjerovatno radnici

toccak

Laserovi autobusi

transturist

Setra 215 HD sa reklamom za linije i brojevima tel. u inostranstvu. Inace jako lijepo ocuvana.


busfan


busfan

Izgleda da je Laser uveo novu liniju, Janja-Brcko-Domaljevac-München-Stuttgart-Frankfurt, dosad su vozili samo do Münchena

tomo

i ja sam bio slikao 215hd kao sudionika Vinkovačkih jeseni, a nisam znao da je Laserov... pa evo prebacujem tu sliku i amo  :)

mate

Slike su malo losije slikane s pjesackog mosta...uz ova dva busa je bila jos i S215 HD

Setra



Noge Touring






busfan

Druze kad je ovo slikano i jeli sve za Wien? Da slucajno nije bio i za Frnakfurt?

mate

Citat: busfan  u Prosinac 24, 2009, 17:27:35
Druze kad je ovo slikano i jeli sve za Wien? Da slucajno nije bio i za Frnakfurt?

Ovo sam ja slikao 10.12.09. oko podneva...prvo je prosao Noge, zatim S215 HD i na kraju ova Setra Special, mislim da je ona za Njemacku vozila, a da je Noge vozio neku vanrednu voznju

busfan

Citat: mate  u Prosinac 24, 2009, 17:53:16
Citat: busfan  u Prosinac 24, 2009, 17:27:35
Druze kad je ovo slikano i jeli sve za Wien? Da slucajno nije bio i za Frnakfurt?

Ovo sam ja slikao 10.12.09. oko podneva...prvo je prosao Noge, zatim S215 HD i na kraju ova Setra Special, mislim da je ona za Njemacku vozila, a da je Noge vozio neku vanrednu voznju

Vjerovatno, jer sam i ja vidio Special prije 2-3 mjeseca na liniji za Njemacku. Nisam bio siguran da li jos voze tu liniju

mate