Semberija Transport, Bijeljina

Autor busfan, Veljača 28, 2008, 18:37:49

kilommteri

 busfan :
negovoris da imaju Linije za Svicarsku

Bijeljina -Lausane :o

busfan

Citat: kilommteri  u Prosinac 15, 2009, 19:33:50
busfan :
negovoris da imaju Linije za Svicarsku

Bijeljina -Lausane :o

99% sam siguran da to ne voze, imaju linije za Wien, Berlin i Ljubljanu. E sad vidio sam da u koncesiji imaju liniju za Lausanne, a da li je to u pripremi ili su nekom izdali ne znam

cro

kilommteri na kojoj strani si nasa te informacije na www.mkt.gov.ba?

Rocky

Citat: cro  u Prosinac 16, 2009, 13:07:21
kilommteri na kojoj strani si nasa te informacije na www.mkt.gov.ba?

Ides na ovu stranicu ,pa na Dokumenti ,pa Registar redova voznje i tu ti stoji svi prevoznici koji imaju koncesije za sve zemlje u okruzenju. :o

mate




busfan

Citat: tomo  u Prosinac 30, 2009, 02:43:10
Citat: mb0404  u Prosinac 29, 2009, 22:43:51
http://www.srpskacafe.com/moj_grad/bijeljina/6769.html
Valjda je ova slika samo iz arhive, jer ovo nije ni m od mercedesa

U pitanju je 9 Mercedesa Conecto, svi su kao oni na slici gore. Vidjao sam ih uzivo, dosta dobri autobusi, samo ako ih budu odrzavali

tomo

#23
Citat: busfan  u Prosinac 30, 2009, 08:09:04
Citat: tomo  u Prosinac 30, 2009, 02:43:10
Citat: mb0404  u Prosinac 29, 2009, 22:43:51
http://www.srpskacafe.com/moj_grad/bijeljina/6769.html
Valjda je ova slika samo iz arhive, jer ovo nije ni m od mercedesa

U pitanju je 9 Mercedesa Conecto, svi su kao oni na slici gore. Vidjao sam ih uzivo, dosta dobri autobusi, samo ako ih budu odrzavali
Ja ne znam da li ja onda dobro vidim, ali to meni na slici izgleda kao man lion's classic, zato sam i pitao da li je slika samo iz arhive... kako god, osvježenje uvijek dobro dođe kako za vozače još bolje za putnike...

elvis

Citat: busfan  u Studeni 04, 2009, 18:58:24
Izgleda da su kupili 9 polovnih MB Conecto


tomo kupljeno je ovakvih 9 buseva,a to u clanku znas i sam novinarska posla,samo nek ima autobus,pa taman da je i na krovu parkiran ;)

busfan

Citat: tomo  u Prosinac 30, 2009, 23:36:38
Citat: busfan  u Prosinac 30, 2009, 08:09:04
Citat: tomo  u Prosinac 30, 2009, 02:43:10
Citat: mb0404  u Prosinac 29, 2009, 22:43:51
http://www.srpskacafe.com/moj_grad/bijeljina/6769.html
Valjda je ova slika samo iz arhive, jer ovo nije ni m od mercedesa

U pitanju je 9 Mercedesa Conecto, svi su kao oni na slici gore. Vidjao sam ih uzivo, dosta dobri autobusi, samo ako ih budu odrzavali
Ja ne znam da li ja onda dobro vidim, ali to meni na slici izgleda kao man lion's classic, zato sam i pitao da li je slika samo iz arhive... kako god, osvježenje uvijek dobro dođe kako za vozače još bolje za putnike...

Mislio sam na sliku par postova iznad, ovu sto je elvis citirao ;)  Uglavnom svih 9 su isti, u istom dizajnu i naizgled u jako dobrom stanju

The_Dubster

#26
danas na AS Sarajevo. Ne kontam nikako ovaj bus - visokopodna je, a nema klimu, mada ni prozori se ne mogu otvarati... mogu misliti kako je pakao unutra vozit se kada je juli-august


elvis

Ne kontas mozda zato sto je to SANOS,a ne kontam kakav je to visokoturisticki autobus u kojem se mogu otvarati prozori

The_Dubster

aaa znači ipak je sanos... hvala na objašnjenju

transturist

Tacno je da je ovo Sanos ali nije tacno da nema klimu. Kod ovog Sanosa klima je u bunkeru iza zadnje osovine na lijevoj strani autobusa. Jedino je upitno da li je ispravna?