Slike iz Zagreba 2010.

Autor Berlingo, Siječanj 01, 2010, 03:58:53

Berlingo

100

plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Kockicaaaa :D  gbr 515
Napokon! Vozila sam se u njoj, i baš je bilo cool. Super su mi sjedala, mekano i ugodno...


Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

221

Citat: 421  u Siječanj 03, 2010, 22:17:58
Nisi naveo kat  s kojeg si snimao!
Hvala Ti što si me razuvjerio da je boja krova istovjetna s bojom ostatka karoserije.
;D Pohvala za originalnost! ;D
Imaš jednu gratis vožnju na svojoj ;) liniji od mene!
Bilo bi dobro da je na krovu ispisan GBr, kao u SAD!?

;D ;D hvala!!
Inače, snimano je mobitelom s 11. kata iz Mamutice. Znači, 518 je vozio na 221.
Za vožnju se javim!  ;D

ipiljek

Prva slika je super!! :P
Stavi je pod best photo exhibition. ;)
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

sokre


Slika iz kolovoza 2009.. Zanimljiva je samo zbog načina pričvšćivanja table..



plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Dubrava (3 dana jahanja od Gajnica, hahaha  ;))


Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

plavi ZET-ov bus volim

Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

Tomek

I ovo su slike iz Zagreba:

845 i 856 su još živi ako se to može reći





I hrpa NG-a 272 bez registracija koji čekaju prodaju -- od O305G prodaju se 707, 725 i 733, a 730 stoji sa strane i mislim da će on ipak na rezanje


mivano

Koliko ih točno čeka registraciju? Bilo bi dobro da koji završi u Rijeci. Zagrepčani, hoćete nam ih poklonit ?  ;D

narancasti

ja cu biti skroman...mislim da bi Dubrovniku bio jedan dovoljan

conecto

A tko zna, očito oni to nikad neće prodat ???

Još da za RI ili DU imaju malo jače motore od 270 KS...
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

man750

#14
Citat: narancasti  u Siječanj 22, 2010, 23:46:43
ja cu biti skroman...mislim da bi Dubrovniku bio jedan dovoljan
Libertasu je i jedan previse. U sadasnjoj garazi uvjeta za odrzavanje zglobnih nema . O njima se moze razmisljati kad i ako se napravi nova garaza. A da bi na nekim linijama vec sad dobro dosli o tome ne treba ni raspravljati.
A sto se snage motora tice conecto je potpuno u pravu.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -