Puntamika line - razno

Autor tovar, Srpanj 21, 2008, 16:37:35

seso

tri bove videne u grudama vjerovatno se vracaju iz međugorja... ???

erobuss

Citat: seso  u Listopad 26, 2008, 15:46:28
tri bove videne u grudama vjerovatno se vracaju iz međugorja...

Viđene na granici u Gorici  :)

zoki.man.fan

tri bove su ujutro u 10 45 došle na ak zagreb

Tomek

Danas kao bus broj 3 za Puntamiku oko 21.00 u Zagreb stigao MB Travego od Starog Velima. Došao je jedno 15-ak min ranije tj. prije druge dvije Puntamikine Bove.

fifi

#19
nadam se da nisam OT i da mi moderator nece obrisat post ali stvarno mi treba pomoc od nekoga sa foruma.Da li netko zna koliko je cijena povratne karte kod Puntamika line(jer bih putovao sa njima) na relaciji Zagreb-Zadar-Zadar i da li treba unaprijed izvrsiti neku rezervaciju za mjesto u autobusu da bi se eventualno izbjegle neke guzve u busu?Planiram putovati za Zadar ali prvo moram otici do Zagreba pa bih produzio za Zadar.Ako netko slucajno zna molio bih ga da mi odgovori,a isto molim moderatore da se ne ljute ako sam otisao OT.Unaprijed hvala

kuba

Cijena povratne karte ti je oko 160 kuna i moraš se rezervirati jer su oni uvijek puni, u Zadru na kolodvoru imaš njihovu agenciju pa se i tamo moraš rezervirati.  ;)

mate

Sinoc je u Brodu bila Bova ZD-200-EC, medutim zbog mraka i velike guzve nisam ju uspio uslikati...

Tomek

Jel tko zna kome su prodani Transliner i Jetliner od Puntamike?

troosovinac

JETLINER je u uzea jedan privatnik iz koprivnice prošlu zimu smo bili skupa u POREČU.
bela lađa

ivan-x

Kad jednom smrkne drugom sviće, otkad je Contus propao Puntamika vozi prepuna putnika.

haki

Dal je informacija sa stranice Aitobusnog kolodvora Zagreb točna da danas Puntamika-line nema polazaka za Zadar iz Zagreba.Ako je radi čega (znam da je Uskrs)

haki

Zna li netko hoce li ostati dvije agencije u Zadru ( na kolodvoru )pošto se nova otvorila prije desetak dana. Mislim da je na prostoru nove agencije prije bio Croatia Bus

Tomek

Jel zna netko gdje je završio Puntamikin midibus Mercedes O814 ZD640DU?

Zadarsko dite


Citat: Tomek  u Veljača 12, 2011, 16:40:35
Jel zna netko gdje je završio Puntamikin midibus Mercedes O814 ZD640DU?

Prometna kod Barbana u Istri 2004-e godine, vozio djecu, izletio s ceste. Djetetu amputirana ruka.

Berlingo

Nikad nisam ni pomislio da bi u centru Viskova mogao vidjeti njihov autobus, a dosao je iz pravca Sarsona. Slika nije uspjela, zao mi je.
[IMG=http://img23.imageshack.us/img23/1212/p4140027.jpg][/IMG]