Autobusi - Kosovo

Autor jesrib, Svibanj 02, 2011, 16:04:27

Tomek

I za kraj malo pozitive, dok nam gospodarstvo umire, neke naše tvrtke su se uspjele probiti i izvan granica, pa evo malo hr. priče sa Kosova
Ledo sladoledi su prisutni posvuda

Ovaj motel je ime dobio po Dubrovniku

Hrvatska zastava na hotelu u centru Prištine

Za ovo nisam siguran, ali i u Zagrebu se firma koja postavlja ove panoe zove jednako i isto se piše

Hit destinacije

A tamo s kim drugim nego sa Croatia Airlinesom


Posebna ponuda za Zagreb

Pliva lijekovi

I za kraj naše dvije najzastupljenije firme tamo:
Gradom dominiraju dva velika video zida na kojima se najviše vrti reklama:


Koga drugoga nego Kraš


I druga naša dominantna firma tamo:


E da, ovu sam skoro zaboravio, za ekipu koja prati kamione, V.S.T. Zagrebov Volvo u centru Prištine


Toliko od mene sa Kosova, za sve koje zanima kako je tamo uživo preporučam da posjete jer stvarno se čovjek pritisnut raznih predrasudama samo ugodno iznenadi.

Nešić

Citat: Tomek  u Prosinac 21, 2011, 16:42:27
Toliko od mene sa Kosova, za sve koje zanima kako je tamo uživo preporučam da posjete jer stvarno se čovjek pritisnut raznih predrasudama samo ugodno iznenadi.
Eeee nije tamo baš ni svako dobro došao na žalost. Ja sam još pre 12 godina napustio taj kraj i nikada više se nisam vratio, jednostavno nisam smeo išao najdalje do Kosovske Mitrovice(srpski deo) Raniluga i eventualno Zubinog Potoka ali to sve pripada severnom Kosmetu.

Tomek

Na ZG obilaznici na odmorištu Plitvice jučer stajala ova Setra


Majstor

Stoji već desetak dana
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Tourismo RHD na ZG obilaznici

Nešić

#35

mate

Dvojica Kosovara jucer na linijama za Austriju

Zhitia Turist



Baci Tours


Grof

317 sa maskom 417..... i k tome drogmuller edition...neprocjenjivo

shef

Jedan od tri Shpejtimija uhvaćen na granici na Pasjaku...ispred ove 415HDH bile su još dvije 300-ke. Linija je, ali nisam uspio vidjet kuda voze jer je bila gužva, a osim toga je i zabranjeno slikanje. Očito im jako dobro ide.

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

mate

Citat: shef  u Kolovoz 22, 2013, 15:19:44
Jedan od tri Shpejtimija uhvaćen na granici na Pasjaku...ispred ove 415HDH bile su još dvije 300-ke. Linija je, ali nisam uspio vidjet kuda voze jer je bila gužva, a osim toga je i zabranjeno slikanje. Očito im jako dobro ide.

http://www.zaslike.com/files/5ozwywezo0j55y2o0gcr.jpg

Idu s Kosova, preko Albanije, CG, Hrvatske za Italiju

shef

Je, vidio sam i danas jednu roza 315HDH, Kondor ili tako nekako, linija za Torino, puna ko čep. Isto kosovske table.

Sent from my VIVAX TPC-71253G using Tapatalk

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomo


frukec

#42



mate

#43
Beli Travel, Pristina  na liniji Đakovica - Zeneva





Fadili Tours na liniji Peć - Villach



Maxhari Tours na liniji Presevo - Zeneva





Saba Tours na liniji Pristina - Rovato



Dardani na liniji Suhareka - Koper


mate

#44
Kosovari

Saba Tours, linija Pristina - Rovato



Fadili Tours, linija Pristina - Salzburg



Teuta Tours, linija Prizren - Ljubljana - N.Gorica



Fati Tours, linija Suhareka - Ljubljana