Gradska i prigradska stajališta 2

Autor kico101, Studeni 21, 2007, 22:01:20

mivano

Citat: Shole  u Ožujak 28, 2017, 13:55:33
Bit će trčanja amo tamo po pločniku (a i kolniku) Fiumare kad naiđu 11 ili 20 a čeka se 4 ili 7
Neće važiti za sav prigrad prema zapadu...
Službena informacija je drugačija:
"Od subote, 01.04.2017. godine, autobusno stajalište Jelačićev trg na kojem staju grupe linije 18, 18b, 22, 23, 30 izmješta se na novu lokaciju cca 100 prije postojeće (Fiumara). Novo stajalište je označeno stajališnom oznakom."

Korisnik linije 34

Stanica KBC Rijeka kakvu sam je zatekao u ponedjeljak oko 15:30..poslao sam mail autotroleju i rijeka plusu, ne znam je li barem staklo pokupljeno do danas, nadam se da je..

Shole

Ni Autotrolej ni Rijeka Plus nemaju s zim nikakve veze.  Komunalni resor Grada se time bavi

Korisnik linije 34

Citat: Shole  u Travanj 05, 2017, 08:55:53
Ni Autotrolej ni Rijeka Plus nemaju s zim nikakve veze.  Komunalni resor Grada se time bavi
Vjerujem da im takve mailove mogu i oni proslijediti, ali sad znam za idući put..hvala :)

Paško

Ovo je u Splitu regularna pojava. Naši obično to riješe u roku par tjedana.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Bari

Evo kako izgleda novo stanje na Fiumari i Jelačićevom trgu


KREPAT MA NE MOLAT !

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Svejedno se tamo redovno zaustavljaju bez obzira na označeno stajalište.

Bocko

Stanica kod Konzuma na Škurinjama je sada pomaknuta par metara niže, nisam skužio da li se zaustavlja bus ili ne, nije montirana čekaonica

Bocko

KD Autotrolej obavještava korisnike da će od subote, 15. srpnja 2017. godine, gradsko i prigradsko stajalište Fiumara u smjeru A (prema centru) zamijeniti mjesta, na način da će stajalište gradskih linija biti prvo (Fiumara kbr. 5, trgovina Pivka), dok se stajalište prigradskih linija izmješta na lokaciju današnjeg stajališta gradskih linija (Fiumara kbr. 13, bivša trgovina Peko).


http://www.mojarijeka.hr/vijesti/izmjestanje-stajalista-na-fiumari/

Shole

Moram priznat da nevidim baš neki smisao u tome.   Sad će osobni auti bit parkirani od Foto Kurtija skroz do Erste banke. Do sad su bili samo na početku žute trake

Bocko

Prije da će automobili biti parkirani na istom mjestu, a autobusi prilagođavati ili stajati na cesti.
Ni ja ne vidim smisao, možda sada montiraju kakvu klupicu. Ima mjesta, makar za klupicu bez naslona uza zid fasade zgrada.

Montirana je još jedna klupica na Jelačićevom trgu kod stajališta petice, i dalje nema krova.
Niti jedna klupica na stajalištu 32.
Na portalu grada je inicijativa da se makar postavi montažna nadstrešnica kod gradske knjižnice.

tramvajac 92

Bože me sačuvaj čekati nešto na Delti ili Jelačićevom. Po ovom suncu se istopiš dok dočekaš nešto. A ni Fiumara nije sreća neka.

Ili kad te uhvati iznenadni pljusak, a tog bar ne fali.  ;D

Bocko

Koja je zona Kastav za Belu nedeju, odnosno ako bi htio ići/vraćati se autobusom (pretpostavljam 18), gdje se nalazi autobusno stajalište (može link do Street view) najbliže ovom događanju?

Shole

Uđeš na nekoj od gradskih gdje staje 18 (Delta, Fiumara, Neboder, želj. kol, Mlaka .... )   i iskrcaš se tamo gdje se iskrca cijeli autobus