Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

XDonald

A šta drugo nego "dr.Šarić"  >hammer<
Kamere triba i u nove Citare !!!

LukaST

Meni je doslo zlo pa san ubacia slike u krivu temu  ;D al kad san se vozia usle su 3 cure i imale ovaj komentar "Pogleaj ovo vec su ga isarali  isucpali mu sidala jadno"

netko

Potreba za stavljanjem natrag djelova sjedišta u C2 je apsolutno nikakva i to je skroz u redu. Samo detaljno očistiti sjedala, možda kojim gumenim čepom začepiti rupe i problem rješen. Isto tako i sa sjedištima od SG 313. Conectoi već imaju problem zbog onih jako dubokih utora u sjedalicama pa se njih jednostavno mora krpiti u nedogled.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

celio

Pa misli li ovaj Promet ista poduzimati po ovom pitanju. Odmah ugraditi kamere i onda to procesuirati pa kad bi se proculo za kazne ne bi im palo na pamet unistavati tudju imovinu. A ovako pojeo vuk magare.

LukaST

Trebali bi najprije naručit ove tapicirunge da mogu rješit to a ne stavljat neke druge >hammer<

XDonald

Kamere imaju Irisbusi i MAN-ovi iz 2013., pa opet nisu puno pomogle, jer ih vjerojatno ne znaju koristit. Nek to nauce i stave ih i u nove C2 dok su jos u dobrom stanju. Da je nekome u upravi stalo do urednog stanja buseva vec bi to i napravio odmah po dolasku C2.
Sva ta sjedala na koja je nalijepljen tapecirung (C2, SG313, Classic, Conecto) ce uvik ostajat bez njega i izgledat ce prljavo i gadljivo.

Evo dvi slike iz prikolica - #190 prva i #194 druga:

NP-549

I šta onda kad snimiš tko je šarao ?

celio

I sta onda!? Opljackaju banku i snime kamerama i sta onda!!!!
Pa na policiju i pokreniti prekrsajni postupak unistavanja tudje imovine. Pocinitelj se vidi i na policiju na daljnje postupanje

NP-549

Možeš tu prijavu okačit mačku o rep kad se ustanovi da je počinitelj maloljetan

Paško

#654
Natpis DRŽITE SE ZA RUKOHVATE RADI NAGLOG KOČENJA sam slikao jer sam tek sad skužio da je zapravo neispravan. Nije radi, nego zbog, ne držimo se jer bismo mi mogli zakočiti, nego bus.
#308: preklopna sjedala ispred drugih vrata - ne mogu se sjetiti da je neki stari polovnjak imao takva sjedala, čak ni oni koji su sjedala imali na zglobu (SG 220, Vetteri). Zato jesu imali ove botune za otvaranje zadnjih vrata, koje prvi put upotrebljavamo dvadesetak godina nakon prvih susreta s njima.
#263 (pouka, ne zadržavajte slike predugo u mobitelu jer ćete zaboraviti gdje su napravljene): super podloga za razmjenjivanje novca
Nije unutrašnjost, ali može proć: tabela linije 37 koja je donedavno bila 38 pa je prenamijenjena.
#209 - i novi tapecirunzi već su pošarani
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#317
#307, prvo sjedalo zadnjeg reda
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

#317 danas >hammer< >hammer<
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

LukaST


XDonald

Pa kud bas nove Citare ... a ni 2 ipo miseca jos provozali nisu, povraca mi se od tih zatupljenih sugavih umova.
Evo par mojih iz starijih. Prva je iz #210, druga #188, a zadnje dvi iz #181:

tramvajac 92

Mislim da se ovo na Citaru odljepilo. Događalo se već i prije da se djelovi interijera "urušavaju"  ::|