Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

XDonald

#262. Udrit ce nekoga u zadnjem redu po glavi  >hammer<

Intouro

#691
Ovaki volan ima jedan regio

elez

Koja je poanta stavljanja slike busa koji nema nikakve veze sa Prometom?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

man323

Čovjek nam hoće pokazati o kakvom je volanu riječ. Stari tip volana (kao u našim Cityjima iz 2007. i Regijima) se više ne nudi. Prilikom narudžbe novog volana se dobiva isključivo ovakav kao na slici.

man323

Citat: amfan  u Lipanj 03, 2018, 19:34:31
#228. Trebao bi biti MAN-ov, ali dizajn nije isti, ovaj je tamnije boje s drugačijim šarama.

Danas je vrlo jednostavno naručiti odgovarajući rezervni dio jer ti program za dijelove automatski filtrira dijelove odgovarajuće za vozilo prema broju šasije.
Vjerojatno je kod MAN-a netko nešto pogriješio pa su naručili krivi tapecirung. Kod Citara se radi o standardnom tapecirungu kojega Autotrolej ima također, samo su kod njih plavo/narančasti, dok su u Prometa plavo/žuti/crveni.
Kod naših Lion's Cityja, ovog puta se odnosim na obe serije, se radi o tapecirunzima koji se i danas mogu odabrati prilikom konfiguracije vozila. Tako da ne vjerujem da su otpali sa stanja ili se više ne proizvode.

Sveukupno imam dojam da se nešto, pa makar i na nekakvom minimalcu, radi na održavanju vozila. Novi volani, nove presvlake sjedala (originalna) i sl. naslućuju upravo na to.

Paško

Evo kako to izgleda u #228.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

tramvajac 92

Meni ovo izgleda ko da su u garaži to sredili s čim imaju. Naručili metre te tkanine pa krpaju kako koji treba.

man323

Ako i jest tako, onda je to super, jer mi ide na živce uporaba X različitih dezena koje smo vidili u prošlosti.

Paško

I #230 ima par ovakvih navlaka.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

Po meni toje odlicno ucinjeno  bravo prometovci

XDonald

U #209 rukohvat zavrsava u prazno

netko

Nisam puno na forumu.....Jel ovo prvi put da vidimo nove stolice u Conectoima? Koliko ih još ima ovakvih?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

RegioBus

Citat: netko  u Srpanj 17, 2018, 21:36:17
Nisam puno na forumu.....Jel ovo prvi put da vidimo nove stolice u Conectoima? Koliko ih još ima ovakvih?
Nisu uopce nove stolice nego samo navlake i u svim su connectima otraga bar tako mislim a ima ih i u solo connectima.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk


Paško

U većini Cityja novi tapecirunzi na ovom mjestu - #223
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!