Vrbanac prijevoz, Budaševo [SK]

Autor autobusi.org, Travanj 01, 2008, 21:34:58

autobusi.org

Vrbanac Prijevoz, zajednički autoprijevoznički obrt vl. Zlatko i Željko Vrbanac
Topolovac, Budaševo 78
tel. 044/776-129
www.vrbanac-prijevoz.hr

FDT


zlikowszky

A gle kako je s farbanjem zakamuflirao starijeg neoplana da izgleda kao noviji.....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tomek


maky

Citat: Tomek  u Siječanj 14, 2009, 15:59:23
Citat: erobuss  u Svibanj 18, 2008, 18:14:13
Skyliner u Austriji

http://i304.photobucket.com/albums/nn183/erobuss2008/vrbanac/42.jpg

Ajmo ljubitelji Neoplana, imam dojavu da je ovo 79. godište??? Jel to moguće?
Da, moguće je  :)
Istina, neznam jel baš 1979. ali sigurno jest oko tih godina. Ja bi mu osobno dao godinu više 1978. (da ne kažem 1977.). Noviji od 1982. - 1983. sigurno nije.

Uglavnom, po meni je dovoljan znak ravan metalni dio na prednjem kraju, gdje je opituran u crno, kako bi se stvorio dojam da se radi o novijem modelu, jer su tu negdje od 1980. počeli taj dio raditi koso (kao što se pokušava piturom dočarati).

Dakle, ovo je ovaj model Skylinera (samo što Vrbancom ima vozačka vrata i malčice drugačiji prvi bočni prozor):


Slika sa: www.bustina.de

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

zlikowszky

Slažem se sa makyjem, upravo taj rebrasti metalni dio mi je upao u oko i zato sam rekao da ga je farbanjem pokušao zakamuflirati. To da je bila promjena maske i prednjeg branika je iz aviona vidljivo, a mislim da su noviji i blatobrani. Pogledajte, ima razlike...Šteta što nemamo slike guzice, pa da i to malo usporedimo. Uglavnom, jako star auto, bez daljnjeg...
Zgodan mi je detalj kak je pod strehu iznad vjetrobrana (koje također nema na novijim katnicama) ubacio i trubu...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

CroHerc


EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

EuroTrakker

Pozdrav iz 53nje

ivan.h

Ovaj sivi sky je onaj bus iz '79.??

Tomek

Tako je.. Uglavnom, ovaj sivi Skyliner viđen jučer na autocesti Rijeka-Zagreb, stvarno, ali stvarno trebalo bi ga uloviti po noći i fotkati sprijeda.. Naime, naprije je stavljena hrpa ledica oko svjetala koja isto ima nova(dobio je masku od N1116).. To sve zajedno izgleda stvarno neobično..

A evo i Starlinera

aaaaa

Citat: Tomek  u Srpanj 18, 2010, 16:12:11
Tako je.. Uglavnom, ovaj sivi Skyliner viđen jučer na autocesti Rijeka-Zagreb, stvarno, ali stvarno trebalo bi ga uloviti po noći i fotkati sprijeda.. Naime, naprije je stavljena hrpa ledica oko svjetala koja isto ima nova(dobio je masku od N1116).. To sve zajedno izgleda stvarno neobično..




meni samo nije jasno kako im se isplati ulagati u ovo...ipak to kosta bez obzira na sve

manoplan

Evo dotjeranog Skylinera danas na Glavnom kolodvoru. Najjači detalj je ova truba između gornje i donje šajbe  :D






Casper

Njihov sivi Skyliner viđen prije nekih sat vremena u Zagrebu na Sveticama. Moram priznati da me je baš odusevio njegov izgled, ledice naprijed blješte ali predobro izgledaju, barem meni...

Tomek

Skyliner, ali noviji u akciji