Blue Line, Igalo

Autor arsenal, Travanj 09, 2008, 21:15:02

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

arsenal


arsenal

Citibusi u Herceg Novom i Tivtu.





arsenal

Evo još jedne od novih Akia Ultra 12CF.









Paško

Sveukupno ih je 5, a počeli su voziti (po članku) u 11. mjesecu.

http://radiohercegnovi.net/blue-line-pet-novih-autobusa-u-gradskom-prevozu/

Citat:nov. 24, 2017 at 12:00 am
"BLUE LINE" : PET NOVIH AUTOBUSA U GRADSKOM PREVOZU

U sklopu planiranih investicionih ulaganja za ovu godinu, a u cilju podizanja nivoa kvaliteta usluge u gradskom prevozu u Herceg Novom, kompanija "Blue line" kupila je još pet gradskih autobusa.

-Autobusi su niskopodni, tj. bez stepenica što znatno olakšava i ubrzava ulazak i izlazak,  a posjeduju i platforme za invalidska ili dječija kolica. Imaju troje vrata, klimatizovani su, imaju kapacitet od 97 mjesta, opremljeni su tapaciranim sjedištima i elektronskim relacijskim displejevima. Takođe, autobusi zadovoljavaju visoke ekološke standarde-saopštili su iz kompanije "Blue line". Svi autobusi će saobraćati na Liniji 1: Igalo – Kamenari – Igalo, pri čemu će u potpunosti zadovoljiti kapacitete te linije.

-Sa ovim najnovijim investicijama, cjelokupan gradski i prigradski prevoz u Herceg Novom je osavrjemenjen visokokonfornim i klimatizovanim autobusima, tako da već sada mozemo reći da u potpunosti spremni dočekujumo sledeću turističku sezonu. Ne manje važno je i istaći da su svi autobusi na gradskim linijama: 1. Igalo – Kamenari -Igalo i 2. Igalo – Meljine – Igalo – kružna, opremljeni rampama za invalide, što je jako bitno jer je Herceg Novi oduvjek bio poznat kao centar zdrastvenog turizma -poručuju iz ovog preduzeća.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

gospardbk

Isuzu na "kruznoj" liniji br.2;
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

arsenal

#204
Isuzu na kružnoj liniji u HN.

Ivan98

Koji im je trenutni vozni park za putniče buseve? Ja mislim da znam dobar dio, ali eto mozda neko zna vise :)

Najstariji trenutno koliko znam su Renault-i i imaju 3 Renaulta, i 2 Irisbusa, koji su vrlo slicni sa Ranultom.

Od MAN-a imaju Lion's Coach, 2 ili  3 komada.

Talodje tu su i luksuzni MAN Lion's Coach L iz 2016 i imaju 2 komada.

I zadnja nabavka je isto od MAN-a, MAN Lion's Coach L iz 2018.

To je otprilike njihov vozni park trenutno, ali nisam siguran, i volio bih da neko napise njihov provjeren vozni park :)

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Ivan98

Danas uslikan na liniji Herceg Novi-Novi Sad. Idu dva autobusa zajedno, na zalost sam uspio samo ovaj malo stariji MAN da slikam. :)

Ivan98

Dva MAN-a uslikana na liniji Herceg Novi - Novi Sad. Jedan novije generacije, drugi nesto stariji. :)

Marko NS

Herceg Novi-Novi Sad.
MAN Lions Coach L.