Ideje za reorganizaciju JGP

Autor kico101, Lipanj 13, 2008, 22:29:11

MAKI

S obzirom da 101 102 103 pokrivaju grad nije loše samo što zašto bi midi ako ne bi solo ne svake linije kao na 101 102 103.
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

mivano

ne znam kakav bi bio odaziv putnika

MAKI

Sve ti je na mjestu.Trolejovci ce odbit zna se.Odaziv putnika bi bio dobar samo se ne slazem sa 105 jer vec imaju noćne vožnje za 32
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Ma koje noćne na 32, o čemu ti pričaš?

mivano

Citat: Shole  u Kolovoz 27, 2009, 10:39:48
Ma koje noćne na 32, o čemu ti pričaš?
pretpostavljam da on misli na polaske koje drži 667: 00:10 za Opatiju i 3:50 iz Opatije, ali to nije to

NP-549

Prije je bila još vožnja u 02:45 iz Opatije i 03:15 sa Jelačićevog Trga, ali to su davno ukinuli zbog stalnih problema.

MAKI

Da mislio sam na te ali nisam znao da su ih ukinuli
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

Shole

Danas je članak u Novom Listu o ljudima iz Rukavca koji se vlakom voze na posao.  Hvale taj način prijevoza na sva usta što zbog cijene (10 kn jedan smjer, dok je busom do Rijeke 3. zona), a što zbog brzine.  Rukavac - Matulji štacion - Željeznički kolodvor Rijeka 15 minuta  (Bus=  Rukavac-Matulji 7,8 min, čekanje veze, presjedanje, + 25 min do Rijeke,  sve u svemu 30-40 minuta ovisno o gužvi).  A vlak uvijek na minutu točan u polasku i dolasku.   Jedina mana je to što nema vlakova u povratku, odnosno ide u 14:30 i poslije u 18:30 što za ljude koji idu na posao nije odgovarajuće (trebao bi oko 16 ić).   E da je barem u Rijeci netko pametan kao što je u Zagrebu bio bivši direktor ZET-a koji je HŽ i njegove vlakove uklopio u gradski prijevoz sa mogućnosću presjedanja na sve strane.  Naši non-stop drobe o tome već 15 godina, ali samo prije izbora, a kad SDP dobije 70% zaboravi se na sve probleme u JGP-u i prometu općenito.   Ma, samo se naljutim kad razmišljam kako su nesposobni ljudi koji vode ovaj grad

Berlingo

Rukavac je selo koje ima zelj. postaju.Zato vjerujem da je istina sta je Shole napisao.Da zivim na Skrljevu i radim u gradu i ja bi hvalio taj prijevoz.Ali zivim gdje zivim i od Zameta do Viskova, gdje mi je firma nema vlaka.A mozda da se uvede zicara pa cemo mi pojedinci (mozda 10 od 100) hvaliti prijevoz i o tome ce pisati novine?

kico101

Mislim da je za riječke uvjete potrebno uvesti teleportaciju u gradski prijevoz. Sigurno i pouzdano ( doduše postoji opasnost da zaglaviš u četvrtoj dimenziji, ali tko brine za takve tričarije ;D ). Sorry za OT, nisam mogao izdržati.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

#40
evo prijedloga za nove linije i neke izmjene:
4b Jelačićev trg - Kozala - G.Drenova ( Lokva, zasad tako dok se za 20-ak godina ne napravi okretište na Podbregu) i to sadašnjom trasom 11-ice, dakle, bez skretanja u Laginjinu, maknut jedna solo kola sa sadašnje četvorke i stavit ih na tu liniju + još 2 kola,dakle 3+3, frekvencija polazaka 20 min u špici, van špice 25 do 30 minuta, subotom 30 minuta, nedjeljom 30-35 minuta, liniju 11 usmjerit preko Grohova i uvest stajalište 50 m od Lokve tj. na onoj livadi na Lokvi, liniju 13 ukinuti (konstruktivne mjere štednje) - ovi u Grohovu bi bili zadovoljni, a i putnika nebi nedostajalo (rezultat: višak 4 kola prigradskog tipa)
2b Bačići- Srdoči, radnim danom svakih 20 minuta, subotom 30, nedjeljom 45, minibus
1 Preluk - Pećine, ne vidim razloga zbog kojeg je Preluk u 2.zoni
1a Marčeljeva Draga - Pećine - Tower centar, zglobni
3a Bezjaki - Žabica
7a Ćićarijska ulica ( na displayu ) - Pomerio - Ciottina (stajalište kod antikvarijata) - Riva - Tržnica - Sv.Križ, u povratku normalno kroz centar ( zašto ovako? zato jer je primijećeno masovno iskrcavanje- poglavito mladih kod ekonomskog / pomorskog faksa, a dalje malo ljudi izlazi i ulazi, mislim da je izvedivo i skretanje iz Ciottine)
8 Rujevica - Trsat, ne vidim čemu bus u Torpedu, kroz centar a ne sjevernim koridorom
9 Draga - Fiumara - Draga, početna stanica na Fiumari uz Mrtvi kanal


amalok.95

Moja ideja za 2 prigradske noćne linije, ostatak mjesta je više manje pokriven sa 101-103
104 Delta - Pećine - Kostrena - Paveki - Urinj - Bakar - Meja - Hreljin - Meja - Škrljevo - Kukuljanovo - Mavrinci - Čavle - Delta
Polazak s Delte u 02:00

105 Delta - Drenova - Lokva - Saršoni - Garići - Marčelji - Brnčići - Viškovo - Pehlin - Delta
Polazak s Delte u 02:00

NP-549

Takve stvari se rade na zahtjev pojedinih općina, a ne na inicijativu Autotroleja.

Kostrena i Kraljevica su tražile noćne linije,   dobivena je županijska dozvola za polaske subotom i nedjeljom u 2:30 i 4:00,  ali su umeđuvremenu odustali od tog.

mivano

Neke moje ideje:
Liniju 1a u ovom obliku ukinuti. Uvesti jednog ćaćimalca da vozi Marčeljeva - Vere Bratonje (zadnja stanica za iskrcaj). Nakon toga ljudi čekaju liniju 1. Prazan ide na korekciju na parkiralište kod Hotela 3.Maj. Nakon toga je opet prva stanica za ukrcaj Vere Bratonje. Takt svakih 15 minuta.

Time se dobivaju troja solo kola više. Jedna solo kola mogu na novu liniju 7b Jelačićev trg - Hosti (takt svaki sat radnim danom, linija prometuje samo za vrijeme školske nastave).