Darojković - razno

Autor miky, Listopad 12, 2008, 19:31:35

miky

Firma Darojković je kupila nedavno plavu Setru S 415 HD od Karlovčana (ona prva u HR), a sad još kupuju od MS toursa iz Dubrovnika S 315 GT (plavu).

buSHunter795

Jeli je još uvijek u Brckovljanima rashodište starih Darojkovičevih buseva? Znam da su bile dvije 0 305-ice, ona stara Setra i jedan Skyliner. Poslije Božjakovine,preko puta INine benzinske crpke...ak zna tko

conecto

Citat: buSHunter795  u Prosinac 26, 2008, 17:25:21
Jeli je još uvijek u Brckovljanima rashodište starih Darojkovičevih buseva? Znam da su bile dvije 0 305-ice, ona stara Setra i jedan Skyliner. Poslije Božjakovine,preko puta INine benzinske crpke...ak zna tko

To nije rashodište već njihov prostor. Poslije toga skreneš lijevo pa malo na brijeg i tam su doma, ispred kuće imaju izbetoniranu grabu i prostor za pranje. Ovaj novi prostor uz glavnu cestu služi kao parking za buseve, a iza je započeta gradnja, neka kompenzacija od jedne građevinske firme čije su radnike vozili, ali to odavno stoji na mjestu. No barem konačno vozni park na nešto liči pa je prastari Skyliner raskopan, kao i O-305, MAN SL 240, stare prigradske Setre serije 100, dva očajna Sanosa... Inače su s tim uglavnom vozili školski prijevoz škole u Brckovljanima i Rugvici. Firmu su osnovala četiri brata porijeklom s Kosova, a prije par godina su se valjda podijelili
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Sonja

Na gradilistu Westgate-a kod Zapresica, stoji 1 Darojkoviceva setra mislim da je S315HD :-\ za prijevoz radnika.
Sliku te setre nisam nasla na forumu. Bijela setra s crveno-narancastim motivom u prednjem dijelu i natpis Darojkovic na zadnjem dijelu bocnih stranica.
Nazalost je parkirana malo predaleko (gledajuci sa zagorske magistrale) tako da ju nemogu slikati a da bi slika donekle uspjela ;)
Uz nju je parkiran jos jedan Mercedes i Isuzu ali nemaju vidljiv natpis.

manoplan

Darojković ima i Scaniu Irizar plave boje koja se trenutno nalazi na remontu tj. popravku.

SETRA 415 HD

#5

SETRA 415 HD

Citat: SETRA 415 HD  u Srpanj 27, 2009, 18:52:59
Citat: tomo  u Srpanj 14, 2009, 17:05:30
DU-123-EF
ova se setra nalazi kod krivog darojkovica, a i firma se drugacije zove, to je od bivsega direktora koji je otisao i osnovao svoju firmu....
danas viđen minibus 0404 od  Darojkovica, ali ga nazalost nisam uspio slikat jer je prebrzo prosao....

miky

#7
Darojković ima novonabavljeni TRAVEGO, sinoć bio u Dubrovniku...

sarggy

danas opet bio sa 2 setre u novom vinodolskom

Tomek

U Darojkovića još jedna prinova, MB O404, čini mi se da je niski i da je malo kraći, ali nisam siguran jer sam ga na brzinu vidio.Rege su mu ZG-xxxx-EF

ivek driver

 ;) a kad sam vec tu da mahnem i ovim djecacima koji vjerno prate dogadaje na forumu ,pa pozdrav iz Ljubljane djeco good_boy bus123 8-8 ;D :)

Tomek

Za sve koji imaju problema razlikovanja autobusa od Darojkovića i autobusa Euroautobus Darojković promet trebate pogledati samo slovo J na autobusima. Ako je ono normalno onda je to Euroautobus, ako ima ovu crtu koja se podvlači pod ostala slova onda je to ovaj Darojković u čijoj temi sad pišem objašnjenje ;)

SETRA 415 HD

Citat: ivek driver link=topic=331.ms
g91523#msg91523 date=1285267533

;) a kad sam vec tu da mahnem i ovim djecacima koji vjerno prate dogadaje na forumu ,pa pozdrav iz Ljubljane djeco good_boy bus123 8-8 ;D :)
joj joj ivek, kaj sad tamo vozis????
jadni oni..............

Peromali

Citat: Tomek  u Rujan 24, 2010, 16:05:58
Za sve koji imaju problema razlikovanja autobusa od Darojkovića i autobusa Euroautobus Darojković promet trebate pogledati samo slovo J na autobusima. Ako je ono normalno onda je to Euroautobus, ako ima ovu crtu koja se podvlači pod ostala slova onda je to ovaj Darojković u čijoj temi sad pišem objašnjenje ;)


Ovo gore je tocno...
Darojkovic promet ima:
onu crvenu setru s415hd kaj ima registraciju 1959
onu crvenu s315hd kaj ima regu du-123
ki toursovu setru s315 (koju su kupili nedavno)
dva volva koji i jesu tamo u tom threadu i mislim da je to to...
mozda mi fali jedan bus
ostalo su sve busevi od ovog darojkovica...

tak da se JA ispicavam radi krivih tvrdnji ranije pa slobodno vratite s415hd u "euroautobus darojkovic / darojkovic promet"-temu

ivek driver

kak bi rekli postovani kolega  mi dotepenci u zagorje smo malo specificni a to je bitno u nasem poslu. Prosjecni zagorec kad se napije govori samo tri jezika , a dotepnec bar pet jel je jaci  ucinak vinčeka.  :) :) :) :D good_boy :'(