Tipovi autobusa na linijama 2018. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor 405GN2, Siječanj 02, 2018, 16:49:01

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Pred cca 14 godina. A zadnjih 7 - 8 godina više nisu uobičajeni, prvo su ih istisnuli Citari pa su njih istisnuli Citelisi.

ManNLNG

Vecina njih su svi sredeni limarija,lak i sve ostalo.Unutra je druga prica uzasni su...Jedini gbr.sto nisu sredeni su 164,160,156,155 i to je to ali oni su jos ok.
EUROBUS AV120

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ManNLNG

EUROBUS AV120

MAN truck bus

Oba su. Ja sam prošle godine rekao da ću ih probat slikati, ali kako je kolega 421 reka "Jako teško - sad su brži jer su aerodinamičniji... :)evil
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

158 nije cijeli nego fragmentarno kako su koji dio limarije popravili pa te je to možda navelo na pomisao da je. I vozi ti na 109 radnim danom
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

marin

160 i 161 su najgori od te serije, baš imaju rascjetanu limariju kod blatobrana napuhnuti svi, ona guma crna izbijena isto zbog hrđe, al nije im za zamjeri preko milje "odavno" već. Već dosta ovih iz 2006 su prošli milju, pa čak i dubravski lavići kao što se zna. Tako da i dalje ja smatram da bi kocke u APP mogle bit uskoro na 2 milje.

Shole

Citat: marin  u Siječanj 14, 2018, 20:01:52
Tako da i dalje ja smatram da bi kocke u APP mogle bit uskoro na 2 milje.

Ti i dalje ne vjeruješ iako si dobio servirano službene podatke.  Sad si ih prepiši na papir ili u mobitel i onda odi lovit te iste buseve pa ćeš vidit da to nema veze sa stanjem na tahografu. U bazi podataka za svaki bus se nalazi TOČNO PRIJEĐENA kilometraža tog busa u ZET-u

marin

Bila je riječ o APD kockicama, ne APP. Nitko ovo nije osporio niti potvrdio.


405GN2

624 na 271/1
470 na 230/1
522 na 232/2 prem da je sve već počelo biti uobičajeno za 232/2, ali eto.
Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.


MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro