Libertas - razno (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 19:46:56

dulib

raspravu s novim postovima nastaviti ovdje

narancasti

negdje oko 13 sati gb 113 prosao je putem lapdske obale bez zadnjeg branika,ima je digitalni natpis linije 10

narancasti


man134

da i ti narancasti si nesto ucinio  ;)

dubi

pozdrav doso sam da vas malo pojacam naravno kolko budem mogo pozdrav svima a posebno dulibu i manu134 vas dvojica ste mi najbolji a i da druge ne zaboravim dobri ste  ;D ;)
koristite libertas....

narancasti

gb 137 je danas na displeju umjeso liniji 1B imao natpis Čestit Božić   ;)

man134

#6

kriticar

danas se navršava 97 godina kontinuiranog javnog prijevoza u Dubrovniku.Tada je krenuo tramvajski promet u organizaciji DEŽ čiji su sljedbenici tvrtke  Tramvaj (do 1970 g.) i Libertas.
čestitam svojevrsni rođendan svima kojima su putnička vozila javnog prijevoza na srcu.(pogotovo Dubrovačka)
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

man134

Citat: kriticar  u Prosinac 21, 2007, 09:35:06
danas se navršava 97 godina kontinuiranog javnog prijevoza u Dubrovniku.Tada je krenuo tramvajski promet u organizaciji DEŽ čiji su sljedbenici tvrtke  Tramvaj (do 1970 g.) i Libertas.
čestitam svojevrsni rođendan svima kojima su putnička vozila javnog prijevoza na srcu.(pogotovo Dubrovačka)
pridruzujem se

narancasti

Citat: man134  u Prosinac 21, 2007, 17:13:29
Citat: kriticar  u Prosinac 21, 2007, 09:35:06
danas se navršava 97 godina kontinuiranog javnog prijevoza u Dubrovniku.Tada je krenuo tramvajski promet u organizaciji DEŽ čiji su sljedbenici tvrtke  Tramvaj (do 1970 g.) i Libertas.
čestitam svojevrsni rođendan svima kojima su putnička vozila javnog prijevoza na srcu.(pogotovo Dubrovačka)
pridruzujem se

takoder se i ja pridružujem čestitkama   ;) ;)

dulib

Citat: kriticar  u Prosinac 21, 2007, 09:35:06
danas se navršava 97 godina kontinuiranog javnog prijevoza u Dubrovniku.Tada je krenuo tramvajski promet u organizaciji DEŽ čiji su sljedbenici tvrtke  Tramvaj (do 1970 g.) i Libertas.
čestitam svojevrsni rođendan svima kojima su putnička vozila javnog prijevoza na srcu.(pogotovo Dubrovačka)
dolazak prvog tramvaja na pile

man134

#11
Citat: dulib  u Prosinac 21, 2007, 22:49:14
Citat: kriticar  u Prosinac 21, 2007, 09:35:06
danas se navršava 97 godina kontinuiranog javnog prijevoza u Dubrovniku.Tada je krenuo tramvajski promet u organizaciji DEŽ čiji su sljedbenici tvrtke  Tramvaj (do 1970 g.) i Libertas.
čestitam svojevrsni rođendan svima kojima su putnička vozila javnog prijevoza na srcu.(pogotovo Dubrovačka)
dolazak prvog tramvaja na pile
http://i96.photobucket.com/albums/l162/dulib_photo/T002.jpg
vidim da si nesto naso SUPER  ;)

narancasti

gb23 danas vozio dubrovačke trombonjere i limenu glazbu..................

narancasti

može li mi tko reci jeli prije ovakav autobus vozio na liniji 9 za Opcu Bolnicu



(slika je sa splitskog foruma)

narancasti

danas sam citao zagrebacki forum i "naletio" na jednu temu
kolika je plaća vozacima zet-a
pise da se cijene krece od 9000 pa nadalje

jeli netko zna kolike plaće imaju naši vozači !