Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

vipdriver

#30
Citat: lerotai  u Travanj 02, 2008, 17:41:22
koje je generacije cityliner?

novi-ima 900 km.danas sam sjedio u njemu....dooobar

maky

#31
Ooodličan!

A baš sam se mislio hoću li kliknuti na podforum od Samoborčeka da vidim ima li šta novo i dobro da sam se ipak odlučio. Presretan sam, čini se da Citylineri idu u Hrvatskoj  8)

Mogu vam samo poželjeti sretan put i još puno Citylinera!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Ivan1983

Mora da je gazda bio pod gasom kad je kupil neoplana????

Tomek

Koliko se meni čini nije Samoborček odjednom poludio, nego je svoju S309 i midi O404 koje nikome nije mogao prodati rješio tako da ih je dao MAN Importeru nadoplativši još nešto novaca za novi Cityliner. Vjerojatno će ga kroz par godina prodati kao što je bilo sa Megalinerom i još jednim Citylinerom kojeg su imali prije.
No nikad se ne zna.

A evo i dva, sad već bivša Samoborčekova autobusa




manoplan

Citat: vipdriver  u Travanj 02, 2008, 17:39:16
pozdrav svima,

eto jedna obavjest iz Samoborceka.Prodali smo "malog"mercedesa i "malu"setru,i kupili Neoplana Citylinera,evo danas ja dosao.zasad je bijeli ali ide na lakiranje uskoro u nase boje.

pozz

Svaka čast na investiciji.Samoborček se još jednom potvrdio kao jedan od boljih prijevoznika...
Nego,kad Cityliner ide u promet i gdje bi ga se moglo slikati prije bojanja.(Poslije bojanja ćemo lako  ;D)

erobuss

#35
Citat: Touringovac  u Travanj 02, 2008, 18:11:39
Mora da je gazda bio pod gasom kad je kupil neoplana????

Dao Bog da i ja budem mrtav p'jan pri kupnji novog Citylinera   :D

bmax

manu i gospodinu vukoji je u interesu da citya bude cim vise, kad procijene da bi ga netko mogo kupit priznaju dobru cijenu za polovna vozila. ako netko sazna cijenu samoborcekove male setre neka javi.

lerotai

zestitam ....

stvarno nisam mislio da ce jednog dana biti toliko citylinera u RH


de mi please objasno sto si mislio sa ovim

Quote

Vjerojatno će ga kroz par godina prodati kao što je bilo sa Megalinerom i još jednim Citylinerom kojeg su imali prije.
no sikiriki

hochdecker

dobra je reklama za samoborček Busheva povorka, ali bi bila ljepša jedna 417 u koloni..........

miky

Citat: hochdecker  u Prosinac 05, 2007, 20:29:28
Inače, samo jedna SETRA 315 UL ima postavljena sjedala suprotno od zadnjih vrata. Ostale serijski nemaju dva reda sjedala. Onda ne bi bila greška da ih zovemo 313 UL????????????? Iako, opet nemaju 13 redova sjedala već 11.

Kod Setre se računa:  X15 znaći da ima 13 redova siceva sa lijeve strane, desna manje radi vrata i eventualno WC-a.


vipdriver

imam ja dvije slike neoplana iz garaze,ali sad sam u minhenu pa nemogu poslati.dolazim u pon pa ce biti na forumu.inace neoplan je vec na liniji za split pa slikajte ga

pozz

Slavuj

jel ce doc jos koji neoplan? cuo sam da ce mozda doc jos koja nova setra sad uskoro jel to istina i koji su to modeli ako je. hvala

hochdecker

417 hdh i 415 hd, ali trebalo bi provjerit točno kod vipdrivera

Slavuj

aha hvala a jos sam htio pitati jel dolazi jos koja setra s419 ul(ona sa zmajem) jel mi je vozac od tog autobusa rekao negdje oko bozica da ce doc jos dvije takve oko 4 mjeseca?