Autobusi nepoznatih vlasnika

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 12:01:53

tramvajac 92

Mercedes Citaro G, dizajniran od strane Jamesa Irvina, nekad je nosio #68. Slikan na okretištu Bestovje.
.

akzg22

Mercedes-Benz Teamstar, karoserist: Ernst Auwärter, Steinenbronn je bio mjesecima neregistriran, sada je dobio privremenu registraciju, slikan na parkiralištu Arena Centra u Zagrebu.

lussin


akzg22

#618
probne ZG 229-97

Dreamwalker

Jedan friško isporučeni Sprinter koji je stajao (ili još uvijek stoji) par dana na parkingu u Laništu. Još je imao najlone na sjedalima.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

mate

Jedan od Tourisma ex. Pleso Prijevoz je prije nekih 2-3 tjedna osvanuo sa SB regama, danas ulovljen ali još ne znam vlasnika

akzg22

Citat: Dreamwalker  u Svibanj 16, 2021, 09:59:39
Jedan friško isporučeni Sprinter koji je stajao (ili još uvijek stoji) par dana na parkingu u Laništu. Još je imao najlone na sjedalima.

To je isti onaj midibus koji je imao probne tablice ZG 229-97 koji sam slikao krajem 2020. godine. Svako malo mijenja poziciju na parkingu od Hotela I.

MAN464

Citat: gorgoroth  u Listopad 14, 2019, 20:07:06
Piše Sieghart, a ima naše tablice ZG 2293-HG




Ovaj Neoplan je od prijevoznika Rene Tolića iz Imotskog koji je kupio od Autoherca Crobusa mislim bivše reg 694 :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Majstor

Svijetlo plavi Integro E6 sa zoll tablicama vjerojatno opet Arriva
Samo mi sudite pošteno !

415 ul

Arriva je dovezla dosta novijih buseva u ovoj turi, a sigurno ce jos dolaziti poneki

mate


shef

Ja bih rekao da je:


Autoprijevoznik Đaković
35000 Slavonski Brod, Ulica Sv.Antuna 61
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

Zna li netko čija je ova Setra trojka fotkana pred koju godinu

Tomek

U Gornjoj Pušći u jednom dvorištu stoje ova tri Citara.

MAN464

Citat: shef  u Ožujak 28, 2021, 20:42:22
Ova Setra već dugo vremena stoji u krugu jedne građevinske tvrtke u okolici Rijeke. Prije korone imala je dubrovačke tablice. Navodno pribada jednom privatnom prijevozniku iz te općine

Jeli se saznalo čija je ? :)

Hvala . :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.