Displeji

Autor maky, Prosinac 21, 2007, 22:21:19

Lion's Driver

vidi na prvoj slici unutarnji display... neće li i to zaživit "unas"  ;D  ;D  ;D

Paško

::| ::| ::|

Očito su kopirali programiranje linija iz neke starije baze podataka u kojoj je osmica još uvijek na toj trasi. Inače, kad smo već kod toga, vidio sam #188 nekidan na trici i još uvijek nema uredno ispisano LOVRINAC - BRDA, nego samo Promet Split natpis, a puno je godina prošlo. Znam po #191 da se  to može srediti, ali očito će prije završiti u rashodu.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Dana

Malo zalutao pa stao kraj 67 i 38 #289 good_boy

Paško

Ma koji je ovo vrag?! Treće mijenjanje tablica na #289 u 4-5 mjeseci! Zar mu ih netko stalno krade?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Urbino LE

Citat: XDonald  u Siječanj 24, 2018, 20:08:17
Napokon ga uhvatio. Po noci puno bolje izgleda

Desilo se čudo. Još da je bacit bokun piture. Ili se naši ponose šarenilom u voznom parku.

RegioBus

Na #188 stoji display "vožnja bez karte najskuplja vožnja"

XDonald

Evo neki displeji s C2. Poneki natpisi linije su skraceni, na slici je to 11ka. Skracene su 17 i 18, primjetio zasad

Lion's Driver

mene još uvijek muči onaj "ŽNJAN-SV.FRANE" kojom logikom "Sv.Frane ako se okreće na Zvončacu i na svim starijim piše fino "ŽNJAN-ZVONČAC"  >hammer< je li itko razotkrio zašto?

Intouro

#310 Žnjan-Zvončac piše

leoforeio

#279
#316 2.veljace - Opcina

Paško

#280
Linija 18 na #311 - slova su deblja od #316
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

vozilo SSC

Na #288 ne radi zadnji display, prednjeg nisam vidio.

RV

Danas na žnjanu viđen bus linije 8 (kako sam pročitao po natpisu pored vrata), sa prednjim displayom ''37 LIT-TROGIR''.

Paško

#207 - ne radi pola displeja za prikazivanje trase
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Jednom od C2 ne radi displej, nisan uspio vidit gbr
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...