Lori Trans, Vrsar [PU]

Autor autobusi.org, Svibanj 24, 2009, 08:34:55

autobusi.org

Lori Trans, obrt za cestovni prijevoz putnika vl. Nevijo Paoletić
Vrsar, Gradina 12a
tel. 091/202-5001




brioni

Imaju i Noge Touring sa 360 ks.
Oprostite ako ima pogrešaka

Tomek

Jesu li možda oni imali do nedavno Bovu Futuru?

shef

Jesu. bijelu, sa nekakvim crtama, dosta stari model. Bila je slika na karlsbuswelt.de, pa ako je netko pametan spremio...ja nisam. Nadam, se da će vlasnik stranice iduće godine ponovno dignuti sajt.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

zsubic3

#4
Citat: shef  u Kolovoz 16, 2009, 14:43:23
Jesu. bijelu, sa nekakvim crtama, dosta stari model. Bila je slika na karlsbuswelt.de, pa ako je netko pametan spremio...ja nisam. Nadam, se da će vlasnik stranice iduće godine ponovno dignuti sajt.



dal je ovo ta?
http://www.auti.hr/transportna/autobusi/showAdvert495212.html

shef

Bravo, ko naručena... :)

Vidi se da je njihova po kontakt mobitelu, bez obzira na drugačiji natpis na boku.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

5AR

Novosti, King Long, tablice su od Noge Touring Star-a koji je vjerovatno prodan.






elvis

Jel mozda s njima Promet radio trampu za tog NOGE...neko je vec spomenuo da treba s nekim u Istri da mjenjaju kineze :-\

Tomek

Nije, Prometovi su svi King Long-ovi na broju, ovaj zlatni je trebao prvotno završiti kod jednog ZG privatnika, ali je posao zapeo, pa je završio u Istri.

Majstor

Tako je Taj zlatni je bio za Feniks a na kraju je tu Noge je vjerojatno u Euro Bus-u kod Alena u trampi završio
Samo mi sudite pošteno !

Tomek

Noge Touring još uvijek na vratima ima natpis Lori trans, ali stoji bez registracija u Dugom Selu gdje parkira Euroautobus Darojković



Sonja

Citat: Tomek  u Siječanj 28, 2011, 22:05:40
Noge Touring još uvijek na vratima ima natpis Lori trans, ali stoji bez registracija u Dugom Selu gdje parkira Euroautobus Darojković

Danas je viden na stanici za tehnicki pregled u Zaboku, bez probnih tablica.
Mozda ga je Potocki uzeo posto sam bus jucer vidla u njegovom kraju.

Sonja

#13
Citat: Sonja  u Ožujak 10, 2011, 10:20:46
Citat: Tomek  u Siječanj 28, 2011, 22:05:40
Noge Touring još uvijek na vratima ima natpis Lori trans, ali stoji bez registracija u Dugom Selu gdje parkira Euroautobus Darojković

Danas je viden na stanici za tehnicki pregled u Zaboku, bez probnih tablica.
Mozda ga je Potocki uzeo posto sam bus jucer vidla u njegovom kraju.

Jutros viden na parkiralistu Potocki prometa s reg. oznakom ZG3008EK.
Dal su ga oni kupili ili je samo tamo parkiran to neznam jer zasad nema nikakvih natpisa ...

Sonja

Noge Touring je sad F-B Tours-ov, Petrovsko.
o-0
Vozi ga Potockov sin, zato je na parkiralistu Potocki prometa.