Školski prijevoz ZET-a

Autor Portos, Studeni 21, 2007, 22:02:42

Tomek

Ovi Turcini nemaju ratkape, ali vidim da su im u ovo malo sto voze poskidali "prstene" oko kotaca, koje su imali na slikama koje je Portos stavio iz MAN Importera. Nije tako bitno, ali gdje je tako brzo nestalo?

Eurobus av120

eto, kao što rekoh, danas ponovno "školski" ZET na liniji 178, ovaj put garažni broj 65...

Portos

Danas školski g.b. 616 koji je iz APD vozi na liniji 131 koja je iz APP. Slika večeras kad dođem doma.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Ivan

#18
Citat: Portos  u Prosinac 07, 2007, 15:43:37
Danas školski g.b. 616 koji je iz APD vozi na liniji 131 koja je iz APP. Slika večeras kad dođem doma.
Sad mi stvarno ništa više nije jasno... Da je bar onda vozio na 176 ili nečem drugom prigradskom...

Tomek

#19
Par podataka o ovim novih Turcima

MAN SL 283 Lion's Classic

AP Podsused gb65,66
AP Dubrava gb621-628

max brzina: 85km/h
putnika: 75
Motor: 6871ccm, Euro4

Uglavnom, osim drugačijih sjedala, malo je razlika u odnosu na dosadašnje SL 283.

Ivan

#20
Citat: Tomek  u Prosinac 07, 2007, 17:50:15
Par podataka o ovim novih Turcima

MAN SL 283 Lion's Classic

AP Podsused gb65,66
AP Dubrava gb611-618

max brzina: 85km/h
putnika: 75
Motor: 6871ccm, Euro4

Uglavnom, osim drugačijih sjedala, malo je razlika u odnosu na dosadašnje SL 283.
Ček malo, 611-618 nisu isti kao dosadašnji 67-74 ni kao 65,66 (i 621-628, ako se ne varam), koji su SL 283/Lion's Classic, ovi su Lion's Classic Ü, odnosno vjerojatno SÜ 313! Tako da su im vjerojatno i tehnički podaci dosta drugačiji...

Tomek

Da,da, treba pisati 621-628  ;)

Ivan

Hm, a što je sa tim bijelim Ü-ovima? Ja sam mislio da su tu samo privremeno... Možda se čeka ostatak novih školskih, ako ih treba doći 16, mislim da ih je dosad onda došlo 10, zar ne?

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Izvor iz ZET-a javlja da školski voze na redovnim linijama jer je kaos sa kvarovima na gradskim autobusima. Jučer je 17 autobsa bilo izvan pogona zbog kvarova(da ne ubrajamo one koji su na redovnom tehničkom i sl.).

Natječaj za nove još nije raspisan, a znamo i sami dobro koliko se čeka da dođu tako da do ljeta bojim se ništa novih vozila ne stiže.

Eurobus av120

sinoć (10.12.) gb 616 na liniji 135

gaspa

Ajmo, ekipa! Rastrčite se i otvorite oči pa da sastavimo popis tih školskih linija (ako ga već netko nema). Na dvije slike vidimo

851 OŠ ? IVANJA REKA - HRUŠČICA - TRSTENIK

722 OŠ LUČKO - STUPNIČKI OBREŽ - JEŽDOVEC

Danas sam po mraku mimoilazeći se iz auta vidio i

861 OŠ ? - ? - RESNIČKI GAJ

tamlover

701 - OŠ Gajnice - Bizek
711 - OŠ Savski Gaj - Blato
721 - OŠ Lučko - Stupnik - Hrvatski Leskovac - OŠ Lučko
722 - OŠ Lučko - Stupnički Obrež - Ježdovec - OŠ Lučko
731 - OŠ Brezovica - Kupinečki Kraljevec - Tumbri - Ašpergeri - Matički - OŠ Brezovica
732 - OŠ Brezovica - Obrež - Strmec - OŠ Brezovica
733 - OŠ Brezovica - Hrvatski Leskovac - OŠ Brezovica
734 - OŠ Brezovica - Kupinečki Kraljevec - Penezići - Brebernica - OŠ Brezovica
735 - OŠ Brezovica - Obrež - Dragonožec - Trpuci
736 - OŠ Brezovica - Obrež - Dragonožec - Lipnica
737 - OŠ Brezovica - Obrež - Dragonožec - Gudci
738 - OŠ Brezovica - Demerje - OŠ Brezovica
741 - OŠ S. Bencekovića - Marovići
742 - OŠ S. Bencekovića - Širanovići
801 - OŠ Granešina - Novoselec - Branovec - Jalševec
811 - OŠ Sesvete - Jelkovec
812 - OŠ Sesvete - Selnica
821 - OŠ Sesvetski Kraljevec - Svibje
822 - OŠ Sesvetski Kraljevec - Glavničica
831 - OŠ Žitnjak - Resnik
832 - OŠ Žitnjak - Struge
833 - OŠ Žitnjak - Črnkovečka - Novi Petruševec
841 - OŠ Dugave - Jakuševec
842 - OŠ Dugave - Buzin
851 - OŠ Fran Krste Frankopana - Ivanja Reka - Hruščica - Trstenik
861 - OŠ M.J.Zagorke - OŠ Retkovec - Resnički Gaj

NA STAROM FORUMU POPIS OBJAVIO ČLAN Djzg
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Kako je već netko javio, Lion's Regii su konačno stigli kao i još par Lion's Classica. MAN Lion's Regio koji mi je inače prekrasan autobus u ovom žuto plavom izdanju bez ratkapa izgleda barem po mojem ukusu najružnije od svih ostalih u Hrvatskoj(Autotrans, Autotrolej, AT Šibenik, Jamnica...)

Evo dva nova, svi još imaju probne tablice, bez gb





S druge strane sada kad su novi došli, vjerojatno će ovi SÜ 313 biti vraćeni jer su oni tako i tako samo posuđeni:






Ivan1983