Kvarovi Prometovih autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 00:37:12

elez

#180 danas na 5A,bus ima improviziranu staničnu ispod botuna za vrata. Svaki dan do danas je ona funkcionirala bez problema. Na širini na semaforu vozac he aktivira i u spremniku zraka kocnica 1 ostaje kazaljka na 3 bara, kocnice su ostale napola zakocene i uz sve napore nije ih se moglo otkocit. Nakraju je vozac mora zvat servis koji je onda cekao nekoliko minuta na HNK. Ne znam sta se dogodilo jesu uspili sredit.
Poanta je da sve improvizirano na ovim nasim busevima nije dugog vijeka i samim tim smatram da je to nepotrebno radit i gubit vrijeme na to.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

MAN truck bus

Bolje improvizirana stanična nego da neko ispadne iz busa jer stanična ne radi, a vozač otvorio vrata i pustio kočnicu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Intouro

Citat: amfan  u Srpanj 20, 2018, 14:08:34
Jedan Crossway LE, mislim #288, u kvaru ispod Lidla, došao iz Kamena.


#284

LukaST

#318 je jutros osta u kvaru na pazaru  :-[

roko

#264 na kod pazarica na Splitu 3.

podgora2

Sa Fb Nike transporti.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Dalmatinski anonimus

#208 jutros ostao pokvaren u Kaštel Kambelovcu na liniji 38

Paško

#209 crkitis prije malo više od sat vremena
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Šta nisi pomoga čoviku otklonit kvar kad si se već tu naša?
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STress

...a i bolje mu leže MAN-ovi...  ;D

Blackadder

Evo  na Poljickoj jutros u 8:35 stoji 149 a iza njega policijski kombi s upaljenim rotirkama. U busu su pandur i vozac. Zna li ko sto se desilo?
Na zalost, nisam mogao slikati jer bilo je jos policije okolo pa da ne ispadnem upadljiv.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lion's Driver


elez

Sanosove dobre kocnice + pune kese spize u rukama = slomljen kuk, ni prvi a ni zadnji put
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

RV

Bijeli Sanos #149 crka na Žnjanu nasuprot fast fooda Medeni, stoji usrid ceste otvorenih vrata i iza njega čunjevi. Čini se nije moga do zadnje stanice ::|