Stanje na cestama

Autor Tomek, Travanj 12, 2010, 23:44:47

Tomek

Danas u Gorskom Kotaru snijeg i magla












Berlingo

Jutros isao za Zagreb. Prva je sa stare ceste, oko 2 km prije G. Jelenja. Druga s auto ceste, cvor Ravna Gora. To je promjenljivo vrijeme.



Berlingo

Evo malo jos promjenljivog vremena. Stara cesta iznad Lokava. Padala kisa i naglo provirilo sunce. Ovako to izgleda. Petak, 21.05. popodne.



Berlingo

Moj put do posla. 31.05. oko 7.30.

Ul. P. Jurcica.


Ul. M. Jadranic


Ul. Marinici

Berlingo

U nedjelju kasno popodne na spustanju prema Kraljevici. Guzve su ocito vec pocele.

Berlingo

Promet popodne malo pojacan prema moru, ali ni blizu gustog. A za one koji neznaju. Poslje naplate Lucko u smjeru mora uskoro novi cvor.

Bari

Nedelja popodne na otoku Krku - gužva je standarna pojava tijekom ljetnih mjeseci, iako se izlaz s Krčkog mosta ne naplaćuje. Ovo je snimljeno kod ulaza u Autokamp Njivice, iako se gužva po mojim saznanjima protezala do Malinske i dalje.

KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Kriza? Po situaciji na cesti od jutros nebi rekao. Sve slikano iznad Bakra.







Tomek

#8
Danas oko 08.00 sati prije naplatnih kućica Lučko



I iza naplate Lučko -- nepregledna kolona koja se protezala sve na ZG obilaznicu do Jankomira i Buzina zbog dvaju sudara koji su se dogodili na ZG-Karlovac


Ovako je to izgledalo kad se konačno krenulo nakon sat vremena potpunog zastoja



Berlingo

Ovo bi se nazvalo pojacan promet?

mate

Danas oko 11 sati kod GP Sl.Brod, ovo je samo dio kolone koji ceka na izlazak iz Hrvatske



Berlingo

Tipicna ljetna situacija za Lucko u nedjelju popodne. Iz Zagreba se moze samo desno na 3 naplatne kucice. Iz smjera mora otvorene sve. Slikano u 17.10 i guzvi nije bilo. Ljudi se stvarno brinu, a vidjen je i policijski helikopter koji je isao do Bosiljeva i okrenuo se. Stvarno se trude i rade svoj posao.


Berlingo

Spomenuta je vec jucerasnja obilna kisa a evo mog pokusaja da to docaram. Ispricavam se na kvaliteti.


A buduci da bi ovo trebao biti udarni vikend sezone, guzve su vec jutros pocele. Ovi su vozili u pravcu Rijeke ili vise stajali.






Berlingo

Subota ujutro prema Zagrebu. Malo stare ceste, malo auto ceste. Na nekim mijestima je magla bila tolika da ptice nisu mogle letjeti. Hodale su.









Uglavnom prema Zagrebu promet pojacan , a prema moru vrlo gust. Na momemente je bilo zastoja izmedju Luckog i Bosiljeva.
Kad sam se popodne vracao isao sam na staru karlovacku. U pravcu Zagreba promet vrlo gust , a primjeceni su i neki prijevoznici koji tu nikad ne voze.

Berlingo

Magistrala iznad Bakra danas oko 14.00. Velik promet s rijecke zaobilaznice. Navecer sve nestalo. Prodje i najgori vikend sezone.