Bosnaexpres Doboj Jug - razno

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 20:01:16

LAV1894


anel

Citat: LAV1894  u Prosinac 17, 2009, 08:22:58
Autobus je 98 godište.
Ali ide ko zvijezda ne bi se uopšte reklo da je 98 godište.
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

aaaaa

Citat: anel  u Prosinac 02, 2009, 10:09:39
Citat: kilometar  u Studeni 29, 2009, 21:17:49
Citat: anel  u Studeni 29, 2009, 20:30:03
Pa vidi se da imaju snagu i kvalitet, imaju se čime i pohvaliti.
Lijepo je čuti da Bosnaexpres-u ponovo ide dobro.Samo mislim da novi vlasnik ima još dosta toga da ispravi i uredi,da bi se firma ponovo vratila na dobro "utabane" staze

Da Gazda Anes je na jako dobrom putu da poravi situaciju u BE-u ali mislim da nećemo dugo čekati na to....

gazda Anes ima problema sa zakonom...navodno ga dovode u vezu sa švercom narkotika. Nadam se da su to samo špekulacije....

mesinovic

 aaaaa
moras to obrazlozit a ne samo tako pausalno ,jer nije fer  to cula kazala ,a i nije u skladu sa zakonom
???

aaaaa

#184
Citat: mesinovic  u Prosinac 26, 2009, 01:37:32
aaaaa
moras to obrazlozit a ne samo tako pausalno ,jer nije fer  to cula kazala ,a i nije u skladu sa zakonom
???

pročitaj novine od prije dva dana,  nista nije pausalno jer nisam ja nista tvrdio stavise ogradilo sam se

http://polimlje.org/modules.php?name=News&file=article&thold=-1&mode=flat&order=0&sid=530

a evo i demantij ...opet kazem nadam se da nista od ovog nije istina jer nebi bilo dobro da se diskredituje jedna firma koja krupnim koracima grabi naprijed a samim tim i njeno rukovodstvo...

aaaaa

Citat: anel  u Prosinac 26, 2009, 08:12:25
Da, ako može objavi nam dokaze u vezi gazde Anesa, molim lijepo pa da vidimo.....POZ


prvo nisam ti ja ni tuzilastvo ni MUP ni bilo ko a osim toga uz puno postovanje tebe kao licnosti ko si ti da ti neko objavljuje dokaze :) :) :)

elvis

Zamolit cu vas sve koji ste diskutovali o gazdi Bosnaekspresa da sa ovom raspravom prekinete,istina je da je bio clanak u avazu o tome,kao sto aaaaa rece on nije MUP pa da ima te dokaze,isto tako niko od vas ne moze pobiti to sto je avaz pisao,sve dalje informacije cemo pravovremeno dobiti od medija,a do tada pisite o autobusima....

doBUS

U popisu voznog parka vidim Neoplan Jetliner i Setra 208.Ta dva autobusa su u vlasnistvu BOSNAEXPRES BUS Tesanj.Posto BE Doboj Jug nisu imali vozila firmu su uveli kao kooperanta naa neke linije

max

Nove plocice jednog od sprintera M89A907.

np


LAV1894

Citat: np  u Siječanj 10, 2010, 18:09:26
voze li oni jos za njemacku?

Trenutno ne voze. Uskoro će početi da voze za Njemačku.

zizi

jel zna tko kako bi iz zagreba za bosanski brod mogao putovati s bosna expresom.

doBUS

Citat: zizi  u Veljača 18, 2010, 11:24:53
jel zna tko kako bi iz zagreba za bosanski brod mogao putovati s bosna expresom.
Lijepo na autobusnom kolodvoru Zagreb udji u njihov autobus sjedi i to je to.Iz Zgreba idu u 13.30

zizi

Citat: doBUS  u Veljača 18, 2010, 18:54:14
Citat: zizi  u Veljača 18, 2010, 11:24:53
jel zna tko kako bi iz zagreba za bosanski brod mogao putovati s bosna expresom.
Lijepo na autobusnom kolodvoru Zagreb udji u njihov autobus sjedi i to je to.Iz Zgreba idu u 13.30
jel znas pošto je cijena karte ?  da li se može izaći u sl.brodu? . s onakvom stujardesom bi rado putovao.

LAV1894

Citat: zizi  u Veljača 23, 2010, 18:36:16
Citat: doBUS  u Veljača 18, 2010, 18:54:14
Citat: zizi  u Veljača 18, 2010, 11:24:53
jel zna tko kako bi iz zagreba za bosanski brod mogao putovati s bosna expresom.
Lijepo na autobusnom kolodvoru Zagreb udji u njihov autobus sjedi i to je to.Iz Zgreba idu u 13.30
jel znas pošto je cijena karte ?  da li se može izaći u sl.brodu? . s onakvom stujardesom bi rado putovao.
Evo Vam broj telefona na toj liniji, pa možete tražiti informacije....    063/286-205