Nabavke autobusa 2017. – danas

Autor man323, Studeni 28, 2017, 09:21:38

elez

Zato i kazen ostavit Sanose (ne moraju svi ostat) jer su oni od staraca jos u donekle dobrom stanju. O345G su previše nesigurni i kante (primjer toga je #168 koji otraga toliko smrdi po nafti da je to strasno)
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

lussin

Spominju se EU fondovi za ovih 50, a to najvjerovatnije znači za 1 novi, 1 pod prešu

elez

Citat: lussinpicollo  u Prosinac 12, 2017, 18:00:48
Spominju se EU fondovi za ovih 50, a to najvjerovatnije znači za 1 novi, 1 pod prešu
Bolje ista nego nista, tako ce zaminit solo starce i ekipu 2003., jedino malo ce rezervnih buseva ostat al bar ce prosjek godina bit dobar
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

podgora

I onda čija je ponuda prihvačena za polovnjake

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Shole

Kako će ih malo ostat ako najprije dolazi 9 polovnih, a onda 50 komada staro za novo !!??

elez

Je je, u pravu si, ja san se nesto proračuna  russian_roulette
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

XDonald

Citat: qwertz  u Prosinac 12, 2017, 15:18:57
Najvjerojatnije če ovih devet novih zamjenit osam zglobnih bez klime šta su u rotaciji sa svih mislim 28 zglobnih autobusa a jednog zglobnog bez klime g.b 191 koji je u rotaciji sa troosovincima,tako bi tribali svi imat klimu koji su u rotaciji na glavnim linijama.konekti i manovi bez klime bi tribali postat zamjena....

I moje predviđanje je potpuno isto, a i bilo bi tako najbolje za pocetak. Taman da sljedece lito u rotaciji budu svi klimatizirani zglobnjaci (Citaro, Classic, City), a ovih 8 koji su sad tu (3 Conecta i 5 SG313) nek ide u rezervu.

A oni Conecti koji se duze na linijama 27 (#203), 37(#210,211)  i 60 (#204-206) nek se malo srede iznutra tj. stave navlake onima koji nemaju, ili ove koje ih vec imaju da ih prebace tamo, dok ne dođe 50 novih buseva.

Dreamwalker

Po mom računu kod dolaska ovih polovnih autobusa ne bi smjelo ništa ići u rashod jer onda nema dovoljno autobusa za prešu kod dolaska ovih 50 autobusa. Ako ne brojimo Eurobuse AV 120 (L), Promet ima 52 busa koja su 2003. godište i stariji. A to ti je taman tu negdje. Dok se provede natječaj i dok busevi dođu, imaju cajta toliko da im 2 busa izgore ili vanredno odu u rashod.
No, iako je super to što dolaze novi autobusi, mislim da će Promet vrlo brzo vratiti postojeće probleme. Dok god ne riješe pristup održavanju, nema tu kruha.

Izračun sam radio prema temi "Vozni park po garažnom broju i registraciji".
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Shole

Jesi tu uračuno one koji već neko vrijeme ne voze ali su kompletni upravo zbog tih uvjeta zamjene ? 
P.S. ne računam tu  SG220 i njihov sudski postupak

Dreamwalker

#24
Bit ću iskren i reć ne znam. Brojao sam autobuse koji u toj temi nisu u sekciji Rashodi nego su samo u prvom postu navedeni. Ako ih moderatori nisu prebacili u sekciju Rashodi, onda jesam. No, i da nisam, vjerujem da takvih buseva ne bi smjelo biti više od 3 - 4, tj. samo oni koji su u rashod otišli u 2017. godini. Tako da to vjerojatno ne mijenja ništa.
A možda i busevi koji idu u zamjenu moraju biti registrirani.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421


Urbino LE

#26
Citat: Dreamwalker  u Prosinac 12, 2017, 18:54:03
Po mom računu kod dolaska ovih polovnih autobusa ne bi smjelo ništa ići u rashod jer onda nema dovoljno autobusa za prešu kod dolaska ovih 50 autobusa. Ako ne brojimo Eurobuse AV 120 (L), Promet ima 52 busa koja su 2003. godište i stariji. A to ti je taman tu negdje. Dok se provede natječaj i dok busevi dođu, imaju cajta toliko da im 2 busa izgore ili vanredno odu u rashod.
No, iako je super to što dolaze novi autobusi, mislim da će Promet vrlo brzo vratiti postojeće probleme. Dok god ne riješe pristup održavanju, nema tu kruha.

Izračun sam radio prema temi "Vozni park po garažnom broju i registraciji".

Normalno da još ništa ne smije ići u rashod. O rashodovanju se treba razmišljati ako i kada dođe svih onih 50 novih autobusa. No naravno da ta brojka ne smije ni biti blizu 50.

elez

Ne možemo u rashod ni računat #198, 213, 214 i 215 jer se oni dobro drze (osim 198 kojem je pocela ruzina) jer imaju klimu kao i #305 i #306. Zanima me jako kako ce oni iskoristit taj kredit EU
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Bome su neki ovdje brzi na okidaču, odmah bi porashodovali Sanose. Promislite malo, ne smije se ništa rashodovat dok nema autobusa za normalno funkcioniranje linija. Danas je opet AV 120 #151 bio na liniji 25, što se ne bi smjelo događati. Vidjet ćemo što će biti s rotacijama kad dođe ovih devet Citara iz Njemačke. Možda se i ponovno uvedu zglobni autobusi umjesto nekih solo smjena, npr. na osmici su prije krize vozili samo zglobni. Nadam se da će neki od polovnjaka doći prije rukometnog prvenstva. Inače, prva tura ovih EU autobusa navodno sadrži 30 komada. Tih 30 taman bi u rashod odvelo sve starije od 2003. godine, eventualno bi ostalo par komada. To su g.b. 688, 146-185 (da, računam Eurobuse) i 302-306, 29 autobusa.
#65 i #154 su namjerno ostavljeni čitavima jer su dio skupine staro za novo. Tu je sigurno i #196 koji je nedavno izgorio. Pretpostavljam da su oni ranije rashodovani (#171, 186 - izgoreni, #239 - sudar) i formalno drukčije otpisani pa ne mogu biti dio toga. Bilo bi idealno kad bi Promet mogao otkupiti devet SG 220 i dati ih za nove, ali do toga, nažalost, ne može doći. Još uvijek ni približno ne znamo kakve će biti specifikacije tih EU autobusa, a pretpostavljam da je Iveco najizgledniji proizvođač.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

man323

Mislim da će ići u smjeru nabavke autobusa marke Mercedes (Citaro) i MAN (Lion's City) jer su, kada pogledamo broj autobusa tih marka, najzastupljeniji u voznom parku. Vozila tih dviju marki će pružati duži radni vijek i veću pouzdanost nego vozila marke Iveco. Natječaji će se opet pisati u smjeru nabavke tih marki, tako da će Iveco biti isključen na "jednostavan, ali prljav način".

Vjerojatno će prilikom ove nabavke stići uz Citare i Lion's Cityji jer se na natječaj uz Mercedes-Benz Leasing javila i ERSTE BANKA, za koju pretpostavljam da je nudila Lion's Cityje. Sa sigurnošću ćemo znati kada stignu u garažu.

Prenosim članak sa "Dalmatinskog portala":

Ovo je tek početak, u narednom razdoblju je planirana nabava 50 novih autobusa
Citat:Gradsko vijeće je danas jednoglasno izglasalo nabavu devet rabljenih gradskih zglobnih niskopodnih autobusa za javni gradski prijevoz putnika na području Splita. Ukupni predviđeni iznos nabave je 18.203.784 kuna.

- To je samo početak poboljšanja kvalitete pružanja usluge javnog gradskog prijevoza. Naime, u narednom razdoblju planirana je nabava ukupno 50 novih autobusa preko dostupnih sredstava iz EU fondova, od čega će se 34 autobusa u potpunosti financirati iz sredstava EU fondova, a za 16 autobusa bit će potrebno osigurati 20% vlastitih sredstava. Ukupna vrijednost nabave novih autobusa za Promet Split premašit će vrijednost od 100 milijuna kuna - poručio je Petar Škorić, čelnik splitskog HDZ-a.

Za one koje zanima tijek današnje sjednice Gradskog vijeća (u kojem se raspravljalo i odlučivalo o Prometovim nabavkama):
http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/uzivo/27274