Vozila za prijevoz osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju

Autor lav0607, Srpanj 19, 2013, 08:24:45

smogovci.bbb2

Šta ste Vi ZET-ovci iznad Zakona o sigurnosti prometa na cestama i Odluke o prijevozu putnika u JGP?!
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Ne, ali objasni Odluku o prijevozu putnika u JGP.
Znadeš li da vozila za prijevoz osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju spadaju u povlaštena vozila certificirana od strane Gradskog ureda za promet?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Nađi mi i jedan jedini Gradski akt kojim je dopušteno parkiranje na stajalištu JGP pa bilo to i vozilo za prijevoz putnika s posebnim potrebama. Kolega je parkirao kombi i otišao u Av. Mall privatno. Zar je to tako teško prihvatiti?!
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza


421

Citat: smogovci.bbb2  u Studeni 08, 2017, 22:35:28
Nađi mi i jedan jedini Gradski akt kojim je dopušteno parkiranje na stajalištu JGP pa bilo to i vozilo za prijevoz putnika s posebnim potrebama. Kolega je parkirao kombi i otišao u Av. Mall privatno. Zar je to tako teško prihvatiti?!
Danas sam razgovarao s dotičnim vozačem koji je vozio 5016.
Imao je vožnju do Avenue Malla pa je nakon obavljene vožnje i iskrcaja otišao olakšati se.
Sad ostaje vrlo bitno pitanje: da li je vozilo ZET-a za prijevoz osoba s invaliditetom i djece s teškoćama u razvoju, sa posebnom dozvolom gradskog ureda za promet za vožnju i parkiranje pod posebnim uvjetima smjelo parkirati na stajalište autobusa Av.Mall?
Meni osobno nije i ne bi smetao, kolegicama i kolegama također, jer prevozi putnika/e kao i ja/mi u  bus123.
Putnici svih dobi iz autobusa također nisu ostali uskraćeni zbog kvalitete izlaza/ulaza zbog korektnog zauzimanja položaja 5016 na stajalištu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN19464

Uopće nesmeta, daleko je od one žute crte gdje bus mora biti zaustavljen i kad bus izlazi nesmeta mu nimalo.

Tomek


MAN truck bus

5017 na Glavnom, izgled jest nov ali okus stvarno ne znamo.  rofl
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

5018 na Zrinjevcu.

Molim moderatora da prebaci u drugu temu, slucajno sam profulao.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

CONECTO430

Iveco Daily 6003 je u rashodu zbog teškog frontalnog sudara prije nekoliko dana.
Idem samo jednu stanicu :D

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

CONECTO430

535 je izgorio 2017. godine u Strugama. 70% sam siguran da je 6003, ali svakako neka netko provjeri još sudar je bio u nedjelju ujutro
Idem samo jednu stanicu :D