Povijest (stare fotografije, podatci itd.)

Autor markost, Ožujak 12, 2008, 18:19:12

NP-549

#1035
Česta pojava u filmovima da se scene u autobusima baš i ne poklapaju.  Vjerovatno postoji ista caka i sa drugim scenama, al u njima ne obraćamo toliko pažnje na detalje.

U našem starom filmu "Imam dvije mame i dva tate " auto u kojem se voze malo ima jednu, malo drugu registraciju.

Zadarsko dite

#1036
Citat: amfan  u Studeni 17, 2018, 01:40:55
#117 i jednog O317 iz zadnje kupljene serije smo imali. No, evo nešto odlično što nismo! Njemački filmić snimljen u Hrvatskoj, a link na njega našao sam u komentarima na jednoj ruskoj stranici. Ne znam gdje je snimljen. Izgleda mi kao okolica Drniša, ali ne prepoznajem gdje točno. Jednu od glavnih uloga, onu starog, istrošenog autobusa, naizmjenično tumače DAF-ovi #7 (i to bez jednog reda farova :D, rashodovan 2003.) i #116 (rashodovan pet godina kasnije). Izgleda da su sve snimke unutrašnjosti iz istog autobusa, #7.

...

Kuce na 4:52 su snimljene u Kasicu, prema Islamu Grckom.

Zadarsko dite

Citat: netko  u Studeni 17, 2018, 16:29:47
Baš zanimljivo......
Teoretski se autobus može iznajmiti za snimanje filma i koristiti bilo gdje.
Ali sada baš da će za 15 minutni film biti u najmu dva autobusa ne vjerujem. Moguće je da su ove scene iz busa na stvarnoj liniji samo malo modificirane za potrebe filma.
Po ratu i scenama bi mogao biti Drniš, ali me zbunjuju malo dva automobila sa ST tablicama.
Godište filma je 2004. Vjerovatno se onda snimao 2003 iako sumnjam da se 15 minutni film treba toliko dugo režirati. ;D
To bi trebala biti onda zadnja godina #7.

Sigurno bi se moglo i još nešto reći o "probijanju" #7 kroz Zadarsko zaleđe s obzirom da je pontonski most postavljen u srpnju 1993, a situacija se konačno smirila pred kraj 1993. Ali ne vjerujem da se toga itko može sjetiti.

Mislis?  :)evil  good_boy

Paško

Nitko osim Zadarskog diteta  ;D pa nek nam ono slobodno kaže čega se sjeća. Kao da smo tu raspravu već imali negdje...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Citat: Zadarsko dite  u Studeni 17, 2018, 19:37:39
Kuce na 4:52 su snimljene u Kasicu, prema Islamu Grckom.
Hvala na lokaciji. ;)
U pravu si, i to točno jedna kuća iz autobusa na 5:08. Da nije scene iz busa pomislio bi da je snimka prolaska kraj kuća napravljena kao "fake" scena iz auta za potrebe filma.

Znači da je DAF potegnuo duboko u Zadarsko zaleđe.
Trebalo bi nešto više saznati o "filmu" jer ovako ima pitanja.
Zašto je baš redatelj koristio autobus Prometa, a ne recimo nekog iz okolice Zadra? Koliko je vremenski sniman ova "film" od 11min i 20sek? Itd,......
U "filmu" se pojavljuju i #7 kojeg odaju štopaljke i #116 također koji se prepoznaje po istom detalju.

Probat ću nešto više potražit o filmu. ;)
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Dreamwalker

Citat: netko  u Studeni 17, 2018, 21:20:43

Znači da je DAF potegnuo duboko u Zadarsko zaleđe.
Trebalo bi nešto više saznati o "filmu" jer ovako ima pitanja.
Zašto je baš redatelj koristio autobus Prometa,a ne recimo nekog iz okolice Zadra? Koliko je vremenski sniman ova "film" od 11min i 20sek?

Pošto znam nešto o filmskoj industriji, pokušat ću odgovoriti na ova pitanja.

Može biti nekoliko razloga zašto se koristio Prometov autobus. Prvi i vjerujem točan razlog je cijena. Pretpostavljam da je Promet bio najjeftiniji iako je morao potegnut do zaleđa Zadra. Drugi razlog može biti i količina prostora za postavljanje kamera i opreme u samom autobusu. Gradski autobus ima registrirana stajaća mjesta pa samim time i više mjesta za filmsku opremu. Treći razlog može biti izgled autobusa. DAF je imao specifičan izgled.

Što se tiče trajanja samog snimanja u filmskoj industriji imaš 3, ajmo ih nazvat, vrste snimanja:
1. Snimanje reklama. Da bi snimio jednu reklamu od 15tak sekundi treba oko 20 sati samog snimanja jer se pazi na jako puno detalja. Snimanje scena u nekim reklamama se ponavlja doslovno 100 puta ako treba, sve dok to ne bude onako kako je redatelj zamislio. Osobno znam za jednu reklamu od prije par godina gdje se scena ponavljala 92 puta, odnosno oko 7 sati.
2. Snimanje filma. Snimanje filma traje dosta dugo. Nije tako detaljno kao kod reklama, ali traje jako dugo jer se scene ponavljaju i po 10 - 15 puta dok se to ne snimi kako treba. Nadalje, kod snimanja filma jako puno znače i vremenski uvjeti, termini kad su ti glumci slobodni,... i to onda može razvući trajanje snimanja. Zato nije nevjerojatno da je neki bus otišao u rashod za vrijeme snimanja. A može se desiti i to da se nije pazilo na te sitne detalje.
3. Snimanje serija i sapunica: Uglavnom se snima na više lokacija odjednom pa to ide brže, ne pazi se na detalje pa se zna dogoditi da se snimi oko 30 - 45 minuta po danu.

U sve to nisam ukalkulirao montažu.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Zadarsko dite

#1041
Film je sniman 2004-e godine za njemacku koprodukciju i najvjerojatnije su trazili nesto sto je neutralno te nije niti man niti mercedes niti nesto lako prepoznatljivo gledateljima. Takvo stojetrebalo naci u Zadru.....

Gledajuci eksterijer, cini mi se kako je film sniman ispod Dinare te Promine, onaj most mi se cini kao da je preko Krke. No, to su krajobrayi koje sam davno vidio, putevi kuda sam davno vozio te ne mogu sa sigurnoscu tvrditi bas nista. Prva scena mi se cini kao da je snimana ispod Dinare, moguca lokacija Crvene grede, ne bih stavio kunu za okladu.

Malo su miksali lokacije stvarajuci neko izmisljeno mjesto u izmisljenoj prici.

peron24

Ako je po scenariju bilo potrebno da autobus bude "krama" onda u obzir nisu dolazili njemacki modeli niti oni koji nalikuju na njih, kao npr. Sanosi. Nijemcima je nizozemski DAF bio prikladan za razliku od Liburnijinih Mercedesa O305 i O307 koji su tada bili u dobrom stanju.
Promet Split je imao nekoliko lokalnih linija u okolici Knina tih godina.

netko

Citat: Zadarsko dite  u Studeni 18, 2018, 00:18:43
Malo su miksali lokacije stvarajuci neko izmisljeno mjesto u izmisljenoj prici.
Moguće vrlo lako, mix dosta lokacija.
Citat: peron24  u Studeni 18, 2018, 00:25:55
Promet Split je imao nekoliko lokalnih linija u okolici Knina tih godina.
Znaš li možda koliko i relacije? ;)
Mislim da to nismo nikad imali na forumu. Postojala je jedino onda nekakva direktna linija za Knin.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Evo još par slika članaka u SD koje je poslao DavorVis.

Kolovoz - listopad 1992.:



Štrajk u rujnu 1992.:







Razbijeni Ikarus:

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Kolovoz i rujan 1984.:





Kolovoz 1985.:













Siječanj 1989.:





Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

peron24

Citat: netko  u Studeni 18, 2018, 00:48:28
Znaš li možda koliko i relacije? ;)
Mislim da to nismo nikad imali na forumu. Postojala je jedino onda nekakva direktna linija za Knin.
Krajem 90-tih i početkom 2000-tih Promet je na kninskom području imao nekoliko linija. Sjećam se da su vozili u mjesto Kistanje, smješteno 25 km jugozapadno od Knina. Tamo se u proljeće 1999. doselilo skoro 2000 Kosovara tako da smo kod njih dolazili u shoping. Linija je osim za spomenute Kistanje vozila još južnije do sela Đevrske i Varivode. Na kraćim linijama oko Knina još su vozili i Čazmatrans i Autotransport Šibenik. Od Prometovih buseva tu su bili legendarni Neoplani i solo Mercedesi, npr. ljubičasti #103 koji je donedavno vozio. Autobusi su se povremeno mijenjali, i nisu se slali oni najstariji kao što to biva običaj kod dislociranih linija velikih prijevoznika. Neki Prometovi autobusi su imali i znak za školski prijevoz.

Paško

Dolazak O305 G. Hvala Davoru na slikama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

#1048
Krenulo se sa vrlo strogim zakonima, koji su morali popustiti pred stvarnošću. Njemcima su još uvijek tada vozili O305G koji nisu imali ABS.

Meni se brojke ne slažu malo.
12 prvih iz Koelna + 10 još = 22
Prvih 10 + 3 "Prometova". Da ovaj 3. nije možda #65 koji se "upakirao" u crveno-bijele.
Nakon prvih 13 je po podacima o prvim registracijama je relativno brzo došlo odmah još 10. Možda niti mjesec dana.
Ajmo reći da su plaćeni otprilike po komadu 60 000 DEM što je tada bilo cca. 240 000kn sa nekih 500-600 tisuća km.
Neznam je to tada bilo OK ili su pretplaćeni.

Na zadnjoj slici se vidi jedan drugačiji. Taj ima crvenu crtu dolje, ali krov ne. Čak i sredina izgleda nekako "zamrljana".

Jesu li svi bili "drvenjaci"?. Nekako sumnjam da se ikoji zalomio sa tapeciranim sjedalima. Možda prije plastičnim.

Inače od 22 autobusa nema naći ni jedne slike baš naših, pojedinačno, dok du bili u službi u Njemačkoj. Šteta.....

Isto tako od 22 autobusa relativno su nam u sjećanju #55, #59, #60, #63, #64 i #66. Svega 6 autobusa. Izgleda da je možda dosta njih skončalo do 2003 ili možda najdalje 2006.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

#1049
Posljednji autobus iz prve serije bio je #65. Svi su registrirani u 11. mjesecu 1994. osim #65, koji je u prosincu. #66-75 su registrirani u siječnju i veljači iduće godine. Drugačiji na slici je vrlo vjerojatno #69, koji je došao s reklamom iz Njemačke. Bio je različitih nijansi plave boje, slično kasnijim bojanjima #111 i ostalih. Svi su bili drvenjaci. Prvi je rashodovan #62, još tamo 1996. godine, ne znam zbog kojeg točno razloga, ali mislim da je otpočetka imao nekih problema. Do 2000. su još rashodovani #54 i #67. Cijela druga, starija serija bila je izrezana do 2004. godine osim #66 koji je ostao među zadnjima.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!