Deutsche Touring

Autor erobuss, Ožujak 16, 2008, 18:30:13

erobuss

Deutsche Touring GmbH
Eurolines Germany


Frankfurter Straße 10-14
65760 Eschborn
Tel.: 06196 2078  126
Fax: 06196 2078  511


http://www.eurolines.de/de/startseite/


Izgleda da su Hrvatsko i BH tržište isplativi DT-u. Njihove službene web stranice osim njemačkog, engleskog i poljskog dobile su i hrvatsku veziju  8)

man750

evo priloga i ovom topicu



133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

man750

Nevjerovatno,ali ovaj poluprigradski Iliade sa dvokrilnim drugim vratima je jucer oko 19.00 krenuo na Touringovoj liniji za Stuttgart


133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

stipe15

Jel to to? Ako nije neka me netko obavijesti. ;)


maky

Touringovu liniju Dubrovnik - Mannheim vozili Nijemci sa Eurolinerom K sa duplim stražnjim vratima!  :o  Pad standarda i u Nijemaca ili je Euroliner sposoban držati tu liniju?!  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lerotai

ja mislim da je to bila iznimka ...  nekad se zna dogoditi da nema autobusa pa iznajme tude i salju ih na liniju
no sikiriki

maky

Citat: lerotai  u Svibanj 18, 2008, 13:44:38
ja mislim da je to bila iznimka ...  nekad se zna dogoditi da nema autobusa pa iznajme tude i salju ih na liniju
Sve to stoji sa iznajmljivanjem autobusa, ali mislim da su bar mogli iznajmiti Eurolinera u turističkoj, a ne prigradsko-međugradskoj izvedbi...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lerotai

jest tako je ... ali ko ce znati svabi ... mora da ih je stislo nekako ...
no sikiriki

Tomek

Ove linije koje idu iz Hr. za Njemačku večinom drži Touring Hrvatska koji je buvši Croatia tours int. tj. privatna tvrtka te su oni zaduženi za iznajmljivanje autobusa ako ih nemaju dovoljno tako da se našima treba zahvaliti za ovakav izbor. Isto tako je iz ZGa za Dortmund viđen Irisbus Iliade u prigradskoj verziji..

Ivan1983


Ivan1983

Prijevoznik iz Hamburga koji konstantno drži liniju Berlin-Beograd:
Re Tours Hamburg

busfan

Re-Tours drzi i liniju Hamburg-Tuzla, sa ovom Futurom troosovinkom koja ima vrata nazad kao ova u Lenharda i sa jednom Magiq
Samo mi nije jasno, da li Touring iznajmljuje autobus od njih ili oni iznajmljuju liniju od Touringa

lav

#12
Citat: maky  u Svibanj 17, 2008, 19:20:07
Touringovu liniju Dubrovnik - Mannheim vozili Nijemci sa Eurolinerom K sa duplim stražnjim vratima!  :o  Pad standarda i u Nijemaca ili je Euroliner sposoban držati tu liniju?!  ::|
http://i29.tinypic.com/ve2bf8.jpg

Brate mili gdje ćeš poslati prigradski bus na liniju od nekih hihadu i po kilometara.Po meni je bolje da su posali neku setru s 215 hd

maky

Ovoga puta prikladan bus vozi Dortmund - Dubrovnik:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lav

Koje norme treba da ispuni jedan prevoznik da bi vozio za Touring ???