Presečki - rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 00:43:28

Tomek

Ovdje pisite o novim vozilima, linijama i promjenama u radu Preseckog  ;)


gaspa

Slike zaista govore više od riječi.

Ak su onog Steyra već prefarbali iz žute austrijske poštanske boje u boje Presečkog, mogli su maknuti i natpis odredišta Mariazell.

ivog

Evo ono što sam već davno obećao...  ;)









zlikowszky

Joooj, kad na ovom katalogu vidim kako je uščuvan kupljen ovaj O303 EA, i kakav je sad, na kaj su ga deli....duša me boli...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

erobuss


Eurobus av120

još jedan bus je prelakiran u "presečki shemu", a to je Volvo Barbi Italia, samo nisam stigao vidjeti garažni broj, prebrzo je prošao pored mene danas...  :(  dobre stare sheme CTZ autobusa odlaze u povijest...  :(

lerotai

zar presecki nije dobijo novu bovu ???
no sikiriki

miky

Citat: Eurobus av120  u Prosinac 17, 2007, 21:29:34
još jedan bus je prelakiran u "presečki shemu", a to je Volvo Barbi Italia, samo nisam stigao vidjeti garažni broj, prebrzo je prošao pored mene danas...  :(  dobre stare sheme CTZ autobusa odlaze u povijest...  :(

Daj molim Te slike barbi-a u novoj boji...

Eurobus av120

probat ću ga uloviti ovih dana jer danas me iznenadio... stajao sam na semaforu on je preletio ispred mene jer mu bilo zeleno...

kriticar

evo ja sam ulovio oba barbija danas na Zagrebačkom AK oko tri sata
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

ivog

Pa dobro mu stoji ova boja...  :)

Eurobus av120

inače, prebojan je onaj zeleni s natpisom Croatiatrans Zlatar, dok je na drugom natpis Presečki s plavom podlogom i on nije prebojan, barem zasad....

miky

Ovaj bivsi zeleni vozi vozac koji je legenda, zove se STEF: Pozdrav Stefu, iz Dubrovnika.

Luka

Danas sam video ovog plavog u NS-u.. Nisam znao da imaju liniju ovuda.. Ali ga ne stede.. :D Idem ja oko 70 danas bulevarom prema stanici i vidim u retrovizoru plava mrcina leti, kad me je prosisao video sam samo da je Presecki, ni koji je model ni nista, al evo sad vidim da je barbi..
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!