Garaža, stanice i ostalo

Autor Krpan, Svibanj 01, 2008, 08:05:41

smogovci.bbb2

Citat: dominik,  u Siječanj 29, 2019, 10:05:13
Odustajem, nema smisla. Moj savjet ti je da sve još jedanput pročitaš s razumijevanjem.
Znam ja što si napisao, da naljepnice sa ZET-ovih autobusa nisu skinute jer i nisu a ja sam pridružio fotografije da se vidi da autobusi u ZG i OS nisu jednako oblijepljeni odnosno GPP-ovi su cijeli a ZET-ovi samo straga (cijeli) i mala bočno good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

dominik,

Ok, onda smo se krivo razumjeli.
Zato je sada sve jasno.

Mark926

Malo i koji tramvaj da bude #0609

EUROBUSZG

Koji busevi su otišli u rashod?

D@ny


ante_os

Citat: D@ny  u Svibanj 12, 2020, 22:43:49
Najnoviji je GB 31!

Dugo nije bilo u prometu 67, 37, 35 i 36. Možda su i oni dali svoje?

D@ny

Citat: ante_os  u Lipanj 23, 2020, 23:30:30
Dugo nije bilo u prometu 67, 37, 35 i 36. Možda su i oni dali svoje?
Za ovaj broj voznih redova ima dovoljan broj novijih autobusa, tako da ovi čekaju kad (i ako se) poveća broj voznih redova!

ante_os

#67
Ima li kakvih novih slika i događaja u garaži? Čuli smo da je 31 ostao bez registracije i da je otišao u rashod. A zanima me jesu li 35 i 36 registrirani i da li će voziti sada kada u ponedjeljak krene zimski vozni red?

Nije mi ni jasno za što im 37 služi, nikad ne vozi ni jednu liniju a on je registriran uvijek, jedino ako vozi školske linije, ali opet bar nekad bih ga vidio da vozi.

D@ny

35 i 36 su registrirani i u ponedjeljak će biti rezerve ili će odmah na liniju, zavisi od broja autobusa koji su na raspolaganju, 37 vozi samo đake, a sad zbog korone više je ove godine u garaži nego vani, inače vozi neke đake iz Klise, Čelija ili Silaša od tamo negdje, ako te zanima mogu se raspitati pa ti kažem točno?

ante_os

Ma nema potrebe, hvala ti na odgovoru. Inače, tako mi se činilo da 37 inače uopće ne vozi jer ga nisam viđao na ulici. Ali sad je jasno zašto ga nisam viđao, jer vozi po Klisi i okolnim mjestima.

Tomek

Samo da potvrdimo, ove godine je onda sigurno rashodovan gbr 31?
Oni midiji (67) nisu?

Majstor

Jedan je pokvaren i garaži ostali rade
Samo mi sudite pošteno !

D@ny

Citat: ante_os  u Rujan 06, 2020, 15:49:12
Ma nema potrebe, hvala ti na odgovoru. Inače, tako mi se činilo da 37 inače uopće ne vozi jer ga nisam viđao na ulici. Ali sad je jasno zašto ga nisam viđao, jer vozi po Klisi i okolnim mjestima.
Saznao, ide u Ćelije i Silaš po djecu pa nazad u Tenje, ne ide u Klisu.
Citat: Majstor  u Rujan 06, 2020, 17:40:20
Jedan je pokvaren i garaži ostali rade
66 je van upotrebe!

ante_os

#73
Citat: D@ny  u Rujan 09, 2020, 02:33:41
Saznao, ide u Ćelije i Silaš po djecu pa nazad u Tenje, ne ide u Klisu.
  66 je van upotrebe!

Hvala ti. Onda on napravi dobar posao tijekom dana.

A što se tiče 66 jel otpisan ili čeka popravak?

A inače umjesto njega na liniji 2 vozi uvijek neki MAN iz 2009. A na liniji 3B za Cvjetno-Filipovicu vozi 67. Umjesto da su midija dali na liniju 2 zbog onog skretanja u Wilsonovu, a na 3B "normalni" bus.

ante_os

Jučer je na liniji 2 bio 35. Čini mi se cijeli dan da je vozio, a jutros sam vidio da je 36 na liniji. No, negdje oko pola 10 dugo je stajao na stanici Kampus u smjeru centra. Vjerojatno se pokvario, zamijenio ga je gbr. 55 koji isto tako jako dugo nije vozio.