Presečki infrastruktura i rashod

Autor ivog, Studeni 27, 2007, 17:57:49

zagorec


volvobus

privat prodani za rastavljanje tj sekundarnu sirovinu

Tomek

Na jednom otpadu u blizini Kutine viđeni ovi autobusi koji su obilježili jednu epohu Presečki busa plus jedan koji je bio u malog privatnika Fejo Toursa
Desno je 10-88, jedan Eurobus AV120L i iza Eurobusa se ne vidi je jedan Cityliner N116 (narančasta crta, pretpostavljam 10.121 ili 10-122)

ivog

Uh da, ovaj prvi neoplan je ujedno bio i prvi neoplan u Presečkom, kasnije su stigli ostali neoplani.

akzg22

Dva Isuzu midibusa sklapana u Turskoj i Neoplan idu u rashod, bijeli autobus na kat u pozadini zasigurno ne (ima tablice). Tužno ali nemaju ljudi prostora, kako mi je ljubazno rekla tajnica koja me vodila kroz Muzej Presečki.

Tomek

Žalosne vijesti, posljednja dva proizvedena Eurobusa AV120 gbr 30-38 i 30-39 su nažalost rashodovani i stoje u Velikom Trgovišću. Jedini autobus iz bivšeg Croatiatransa Zlatar koji još vozi u Presečkom je Barbi 30-37, drugi Barbi je isto papa.

EUROBUSZG


volvobus

Citat: Tomek  u Svibanj 12, 2019, 12:06:41
Žalosne vijesti, posljednja dva proizvedena Eurobusa AV120 gbr 30-38 i 30-39 su nažalost rashodovani i stoje u Velikom Trgovišću. Jedini autobus iz bivšeg Croatiatransa Zlatar koji još vozi u Presečkom je Barbi 30-37, drugi Barbi je isto papa.
jučer odšlepani tj. prodani nekome

Majstor

Jedan Barbi je na motelu Plitvice na labudici
Samo mi sudite pošteno !

volvobus