Autoturist Samobor – fotografije

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 16:23:54

Tomek


lerotai

jedan je se morao opet vrati natrag u hrvatsku dok mu je brat blizanac nastavio put u sloveniju
(neka su dica bila u njemu)




no sikiriki

Lenac

Zavisi kako kad i kako za koga. Evo ovako izgleda u cijelosti i ispravljam se nije slikan ispred Lisinskog već ispred bazena u Utrinama.

Ivan1983

Ovo je snimano u ponedjeljak na mjestu nesreče u Samoboru,neznam o kojoj je registraciji riječ ali znam da vozač busa nije kriv!!!!


hochdecker

Tako je. Vozač nije kriv. Bio sam u tom busu na liniji Samobor- Kerestinec- Ljubljanica - ZG.
Vozač terenca mislim da je bila Vitara izletio je na glavnu cestu i došlo je do udarca. Poprilično jakog šo se vidi sa slike. Suzuki je stao tek nakon 50tak metara nakon što ga je MAN odgurnuo na pločnik, a budući da je osovina pukla.

5AR

U petak izmedju Senja i  Novog Vinodolskog.



tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Jedan od njihova tri EurobusaAV120

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Slavuj


Slavuj

i jos par koji nisu zuti i malo bolji su.


Slavuj


Tomek

Autoturistova Scania Irizar zadnjih dana viđena na prigradskim linijama Zagreb(autobusni kolodvor) - Samobor i Zagreb(Črnomerec) - Sveta Nedelja - Samobor!!! ::| Ovo je slikano na prvoj spomenutoj liniji



Slavuj

Jucer me vozila scania irizar iz zagreba za samobor pa onda za breganu. ovo je tada slikano


Tomek

Ispričavam se na lošoj slici, ali statistike radi, ovaj MAN koji je bio bijeli je požutio. Ima već mjesec-dva, ali uvijek projuri kraj mene no danas sam ga uspio barem ovako uloviti



Imaju još jedan takav zeleni.