Kartice digitalnog tahografa

Autor NP-549, Kolovoz 14, 2013, 12:28:41

NP-549

Molio bi kolege vozače koji su ovdje na forumu, ili nekog tko je dobro upućen u te stvari da podjeli s nama na koji način u Splitu u PROMET-u  voze vozači nove autobuse koji su opremljeni digitalnim tahografom.  Kako pravdaju radna vremena, pauze.....

troosovinac

sranje živo
ko radi na gradu uvjek je u prekršaju
jer nakon 4,15h vožnje trebaš imat pauzu 45 min
a nemaš je piše ti grešku
bilo je govora da če se mjenjat ex al ništa od toga
bela lađa

NP-549

može se prebaciti na OUT mode i tad navodno ne registrira grešku, ali naši dečki tvrde da i tada piše prkršaj kad ideš jednom mjesečno na očitavanje kartice.  Ja vozim prigrad pa imam pauzu, al zanima me grad

COVIK

Citat: NP-549  u Kolovoz 14, 2013, 12:59:20
može se prebaciti na OUT mode i tad navodno ne registrira grešku, ali naši dečki tvrde da i tada piše prkršaj kad ideš jednom mjesečno na očitavanje kartice.  Ja vozim prigrad pa imam pauzu, al zanima me grad

I kad je pribaciš na OUT mode isto ti pali žutu T na instrument tabli nakon 4 ure i 15 min.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

NP-549

Dal prebaciš prije umetanja kartice ili nakon što si ju stavio ?

COVIK

Citat: NP-549  u Kolovoz 14, 2013, 14:53:48
Dal prebaciš prije umetanja kartice ili nakon što si ju stavio ?

Pribacim kad je stavim,neznam jel se uopće može pribacit bez kartice barem ja nisam pokušava.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

troosovinac

ništa od tog OUT on je registriran da imaš pauzu i čita ti grešku
bela lađa

Shole

Ma sve je to nedorečeno, a mi izmišljamo toplu vodu. Samo treba vidit kako se radi u Ljubljani, Beču, Muenchenu....  Šta misliš da oni imaju 45 minuta pauze ? Ima vraga.

tramvaj1910

Citat: NP-549  u Kolovoz 14, 2013, 12:59:20
može se prebaciti na OUT mode i tad navodno ne registrira grešku, ali naši dečki tvrde da i tada piše prkršaj kad ideš jednom mjesečno na očitavanje kartice.  Ja vozim prigrad pa imam pauzu, al zanima me grad

OUT mode ti služi samo da možeš vozit bez kartice ali registrira sve ostalo, mogućnost zaheba ne postoji.

tramvaj1910

Citat: troosovinac  u Kolovoz 14, 2013, 12:54:43
sranje živo
ko radi na gradu uvjek je u prekršaju
jer nakon 4,15h vožnje trebaš imat pauzu 45 min
a nemaš je piše ti grešku
bilo je govora da če se mjenjat ex al ništa od toga

Ovisi o mnogo čemu. Ako je velika guzva i ne stižeš na vozni red onda ti tahograf to lijepo zabilježi i imaš opravdanje,, recimo primjer za liniju 8 vr.1 u dubrovniku koja prazna od početka do kraja pod idealnim uvjetima vozi 15-20 minuta a pauza je još najmanje 20 minuta između polazaka,međutim ako je promet u kaosu i kašnjenje veliko tad pauze ni nema naravno, smjena traje prosječno između 6 i 7 sati od čega se skupi oko 4 sata vožnje jer ima za napraviti dvije ture po satu što je idealno a u prometu su dva vozna reda tako da jedan drugog stižu..
Linija broj 6 unatoč povećanom broju voznih redova ima velika kašnjenja, jer se većinom njome koriste stranci koji u pravilu uvijek kupuju kartu u busu, tako da se dogodi da vozač završi smjenu sa svega tri četiri polaska (tura babin kuk pile je inače oko 15 min a ljeti bude i po 40 min) . Uglavnom, sve živo ostaje zabilježeno, što je po meni i bolje za vozača jer nema potrebe za objašnjavanjem i opravdavanjem o kašnjenju i slično.

svicar

Kad spominjete kako je u HR da kazem kako je to kod nas gdje ja radim, taho ne postoji samo uredjaj koji biljezi zadnjih 1600 metara,ali doslovce sve parametre.  Kod liniskog prijevoza( u CH) nemaa veze koliko vozis nego koliko radis, radimo dvokratno, najmanja pauza 30 minuta, nekad po pet sati pauze i to je to. Viste gospoda, mozete biti u prekrsaju i odraditi sihtu, znaci poslije 8 sati idete doma, zavidim vam, jabi tako isto volio, ali se ne moze, najvi se gleda koliko imamo odmora i to se nesmije prekrsiti.
Svi krugovi(mi ih zovemo kursevi) se moraj odvoziti, ako kasnis sef te vidi i odma procjenjuje i obicno salje drugo vozilo zatobom posto se ti na vrijeme nemozes vratiti na tvoj polazak.Linije nisu sve kruzne nego koplekse, bude ih vise u turnusima od 2 sata pa opet ispocetka.
Viste vezani za vozila mi sa sihte, imamo ih 40, za mjesec ipol dana istjeramo turnus i opet ispocetka. Na primjer, ujutro si prvi ,izvozi vozilo, ides na pocetak kruga i vozis cetiri ipol sata, dolaziti smjena firminim autom, vracas se u bazu i radis pauzu, opet sa vozilom ides da zamjenis kolegu kojem sleduje kraj prvog djela sihte, voznja vozilom iz firme do preuzimanja busa je radno vrijeme.

Svaki dan ti je drugaciji, i svaki dan radis dve razlicite linije, najmanji radni dan mi je recimo 362 minute, najduzi 591( u svici sve u minute), vrijeme mi tece od kada napustim kantinu ili mjesto gdje boravimo, tamo imamo kantinu, tuseve, mjesto gdje mozemo spavati, internet i to.Sihte su oznacene rednim brojevima i duplikati su predani kantonalnim vlastima koji to sve odobre.U jednom tjednu izmjenimo doslovce tri smjene ali sa pomakom oko 3 sata unuzad.

Znaci busevi ujutro izlaze i voze do kraja dok vozaci se mjenjaju na predvidjenim mjestima i u predvidjenim vremenskih razmacima. Ovoje kako je kod gradskih, dok kamioni ili turisticki busevi voze kao i vi sada

telige

Obveze prijevoznika

Članak 14.
(1) Prijevoznik ne smije vozačima koje zapošljava davati nikakve novčane naknade, u obliku povišice ili dodatka na plaću, a koji su vezani uz prijeđenu udaljenost i/ili količinu prevezenog tereta, ako je ta naknada takva da ugrožava sigurnost cestovnog prometa i/ili potiče kršenje odredbi ovoga Zakona.
(2) Prijevoznik je dužan organizirati rad vozača na način da vozači poštuju odredbe ovoga Zakona, propisno ih uputiti na odredbe ovoga Zakona, te obavljati redovite provjere.
(3) Tvrtke, otpremnici, špediteri, organizatori putovanja, potpisnici ugovora, kooperanti i agencije za zapošljavanje vozača dužni su osigurati da ugovoreni rasporedi vožnji budu u skladu s odredbama ovoga Zakona.
(4) Prijevoznik koji koristi vozila opremljena digitalnim tahografom u skladu s odredbama ovoga Zakona, dužan je:
(a) osigurati da se svi podaci redovito preuzimaju s jedinice u vozilu i kartice vozača kako bi se osiguralo preuzimanje svih podataka koji se odnose na aktivnosti prijevoznika ili aktivnosti koje su obavljene za tog prijevoznika,
(b) osigurati da se svi podaci preuzeti s jedinice u vozilu i kartice vozača čuvaju najmanje 12 mjeseci nakon bilježenja i da ti podaci budu dostupni izravno ili daljinskim prijenosom iz prostorija prijevoznika na zahtjev ovlaštene osobe.





Obveze prijevoznika i vozača u slučaju kada vozilo nije opremljeno tahografom

Članak 18.
(1) Ako vozilo nije opremljeno tahografom u skladu s odredbom članka 2. stavka 3. ovoga Zakona, isto će se moći koristiti samo za:
a) unutarnji linijski prijevoz putnika na linijama ukupne udaljenosti do 50 km,
b) međunarodni linijski prijevoz putnika čija je polazna i odredišna točka smještene na udaljenosti do 50 km zračne linije od granice između dviju država, a čija udaljenost ne prelazi 100 km.
(2) U slučaju obavljanja prijevoza iz stavka 1. ovoga članka, prijevoznik je dužan sastaviti vozni red i raspored dužnosti, koji za svakog vozača mora sadržavati naziv, sjedište i unaprijed utvrđeni raspored različitih razdoblja vožnje, ostalih poslova, prekida vožnje i raspoloživosti.
(3) Vozač raspoređen za vožnju vozilom iz stavka 1. ovoga članka mora imati u vozilu izvod iz rasporeda dužnosti i primjerak voznog reda iz stavka 2. ovoga članka.
(4) Raspored dužnosti mora:
a) sadržavati sve informacije navedene u stavku 2. ovoga članka za minimalno razdoblje koje obuhvaća prethodnih 28 dana, s tim da se podaci moraju redovito dopunjavati u vremenskim razmacima koji ne smiju biti dulji od 30 dana,
b) potpisati odgovorna osoba prijevoznika,
c) se čuvati u tvrtki godinu dana nakon isteka razdoblja na koje se odnosi. Prijevoznik izdaje izvode iz rasporeda dužnosti na zahtjev vozača i na zahtjev ovlaštene osobe.
Nema me.

NP-549

#12
Citat: telige  u Kolovoz 15, 2013, 07:50:52

Obveze prijevoznika i vozača u slučaju kada vozilo nije opremljeno tahografom

Članak 18.
(1) Ako vozilo nije opremljeno tahografom u skladu s odredbom članka 2. stavka 3. ovoga Zakona, isto će se moći koristiti samo za:
a) unutarnji linijski prijevoz putnika na linijama ukupne udaljenosti do 50 km,

Ovo ti nema veze sa taho-karticama pošto u drugom zakonu stoji da nemožeš uvest i registrirat vozilo (polovno ili novo) preko 3.5 tone bez tahografa. Znači: SVI GA IMAJU


@SVICAR - da, to bi bilo idealno ispunjavanje uvjeta.  4 i pol sata na busu, onda ideš odmorit, poslije drugi dio na drugi bus. Mada je kod nas drugačiji zakon, u njemu stoji da vozač u javnom gradskom prijevozu može voziti maximalno 7 sati s tim da ima pauze po 5 minuta na okretištima.   I kako da to posložiš da zadovolji kriterije kad ti može vozilo zapet u gužvi, vozač izgubi svojih 5 minuta i što onda !?

svicar

Zasto se u HR te dvije stvari sijeku, zakon voznje do 7 sati sa pauzama na okretistima od 5 minuta i ovo sa karticama, ja inace imam u ugovoru setodnevno radno vrijeme u tjednu po 7 sati, pa da je takav zakon jabi uvijek radio samo 7 sati i idi doma jer uvijek imam tih 5 minuta, krugovi su obicno 30 minuta tamo i toliko nazad, krug se vozi od 18 do 23 minute, ostalo cekas novi polazak.
Ovo sto nekad radimo po skorom 10 sati je dobro, jer naberemo minute pa nekad imamo po 3-4 dana slobodno.

HR je sad u EU, nek prepise zakone odande ili nek uskladi i reprogramira digitalni taho.Inace netrebas imati karticu untura mozes izvrsiti ispis sto se desavalo, dali vam redovito iscitivaju kartice. Kod nas dispecer par godina vidi preko kompa sto se desavalo sa kojim busem, tkoga je vozio, ma sve, cim udjemo u vozilo moramo se indeficirati na kasi sa svojom karticom i na radiju sa osobnim kodom.

Vi stvarno uzivate, koliki vam je radni tjedan,mislim sati, kod nas 42

Shole

#14
Gradski promet radi otprilike kao i vi,  službeno su smjene 6:40 sati  (6:40 x 6 dana =40 sati), ali većina je nešto duža jer je teško naštimat točno.  Radiš 7 dana, a osmi si slobodan.  Svaki tjedan jedan dan unaprijed, a kad te padne subota onda dobiješ subotu i nedjelju (jednom u mjesec i pol).

Prigradske imaju pauze između svake vožnje po 15,20 minuta, nekad i 45.  Rade se u pravilu smjene od 8 sati, 5 dana u tjednu.  Ako su 3 na kolima onda su smjene od 9 sati i treći je uvijek slobodan.  2 dana ujutro, 2 dana popodne, 2 dana slobodan. Ti busevi nonstop voze, nema subote, nedjelje ni praznika. Ovi koji rade po 8 sati ne rade vikende ni praznike.