AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

manoplan

Citat: erobuss  u Rujan 03, 2008, 22:43:11
Dva AV120L??? Ovo će registrirati kao nov bus ili? Joj skočio sam do plafona od radosti :D
Šteta za katnicu  :'(

Ovih dana idu na tehnički pregled  ;) i trebali bi biti registrirani kao novi.

Eurobus av120

svaka čast ! nadam se ubrzo slikama unutrašnjosti, dok su još novi :) stvarno me iznenadilo to jer dosad nije bilo govora o njima nigdje... samo da su nosači retrovizora malo moderniji...

a i vidim da je av120d ostao bez motora, sad jel riječ o tome da ga maknu u garažu ili ga spremaju za ugradnju u neki od postojećih ? 

erobuss

Ima li kakvih modifikacija na autobusima? Čini mi se da su dodali nešto na prednjoj masci iznad desnog žmigavca.
Pretpostavljam da su završeni na B10 podvozjima koji su se zatekli tamo...

Eurobus av120

još i najlone na sjedalima imaju... brzo netko u AP sa digitalcem i molbom za slikanje  ;D

Kočijaš

Da,ono u Marofu za upravljačem Isuzua vam je bila Vincekova žena,a prije par godina je vozila i njegova nećakinja a ne kčer!Sad je ona (nećakinja)instruktor u auto- školi!
travego  :-)

manoplan

Citat: manoplan  u Rujan 03, 2008, 22:31:17

http://i287.photobucket.com/albums/ll136/manoplan00/Slika006.jpg

http://i287.photobucket.com/albums/ll136/manoplan00/Slika007.jpg


Eurobus-evi nisu uspjeli proći homologaciju zbog rukohvata,pa su poslani natrag na preinake istih  >:( i to bi trebalo uskoro biti gotovo.
BTW,ono crveno na masci je (sigurnosni) ventil za otvaranje vrata.

tomekk

#51
od danas(valjda) su ovi novi eurobusevi i službeno u pogonu :D .izgleda da će vozit na relaciji čk-vž-zg, a to je u vrijeme kad ja idem u školu.do sad sam išao sa obnovljenima av 120, tako da izgleda da smo dobili od danas nove pošto je na toj relaciji u 18 55 iz zg umjesto ovih obnovljenih  došao novi av 120 l, a poslijepodne u 12 45 smo po dolasku u varaždin parkirali  pokraj njega, a ne na uobičajeni peron za čakovec tako da je valjda već u 13 00 išao za čakovec. obnovljeni gbr 613 viđen je na liniji koju do sad nije vozio: zg-vž u 19 50  u novom marofu. nadam se da ću više informacija imat sutra ak ću se imat prilike vozit s kojim od novih.



Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

dialogos

Ajme unutarnje rasvjete u ovim ''novim'' AV120L. Bolju rasvjetu su imali i TAMići!

Eurobus av120

takva rasvjeta unutrašnjosti je bila na mostarskim verzijama av120L, znam po presečkovim modelima...

tomekk

pozdrav svima. danas sam se kako sam i pretpostavio vozio jednim od novih av 120l.bus je vozio na relaciji zg-vž-čk.iz zagreba je kasnio pa smo iz novog marofa umjesto u 12 20 krenuli poslje 12 30.pošto je bus nov, u njem se još osijeća miris plastike i ostalog pa nije baš ugodno.ima 48 automet sjedala (u zadnjem redu umjesto 5 su 4) +1+1.ovaj kojim sam se vozio je gbr 619, a registracijske oznake su vž 540-je.pretpostavljam da ću se sutra vozit i drugim pošto se na toj liniji izmjenjuju samo 2 autobusa.evo i jedne fotke koja nije baš najbolja zbog loše kvalitet kamere na mobitelu.usput, vidio sam ovaj post za rasvjetu pa ću samo reći da svi ap-ovi av 120l kojima sam se vozio imaju takvu rasvjetu. 
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

manoplan

Citat: tomekk  u Rujan 17, 2008, 20:51:35
pozdrav svima. danas sam se kako sam i pretpostavio vozio jednim od novih av 120l.bus je vozio na relaciji zg-vž-čk.iz zagreba je kasnio pa smo iz novog marofa umjesto u 12 20 krenuli poslje 12 30.pošto je bus nov, u njem se još osijeća miris plastike i ostalog pa nije baš ugodno.ima 48 automet sjedala (u zadnjem redu umjesto 5 su 4) +1+1.ovaj kojim sam se vozio je gbr 619, a registracijske oznake su vž 540-je.pretpostavljam da ću se sutra vozit i drugim pošto se na toj liniji izmjenjuju samo 2 autobusa.evo i jedne fotke koja nije baš najbolja zbog loše kvalitet kamere na mobitelu.usput, vidio sam ovaj post za rasvjetu pa ću samo reći da svi ap-ovi av 120l kojima sam se vozio imaju takvu rasvjetu.http://i365.photobucket.com/albums/oo96/tomekk_2008/SP_A0092.jpg

Odlično  :D.Javi ako vidiš gbr 620.Jesu li dobili logo na bokovima?

tomekk

#56
jesu, crne boje.danas je liniju podrute varaždin vozio gb 613, no vozio ga je vozač koji inače uvijek vozi 614 pa me zanima pošto ga jedno vrijeme, tj. oko 2 tjedna nisam vidio dal će i on na remont il mi negdje promakne.(prvenstveno pitam zbog vozača što sam gore nap.)zna netko više?
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

evo mene opet.na žalost još nisam uhvatio 620, a s 619 sam se vozio 3 dana zaredom.moram napisati jednu ispriku tj. logo nije crni nego tamno plavi, a bus nema 48 nego 50 sjedala (promaknuo mi jedan red s lijeve strane).isto tako, vidio sam i gbr 614 čijeg sređivanja koje bi mu trebalo još izgleda neće biti.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

danas sam konačno uhvatio ovaj drugi av 120l.ima reg vž 539-je, dok mu je gb vjerojatno 620( zbog gužve pri ulasku i izlasku iz busa nisam uspio vidjet) kako je nap manoplan. bus je po svemu isti kao i gbr 619 pa mislim da ne trebam previše pisat.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

ne znam dal su posrijedi nekakve mućke ili nešto drugo, ali vidio sam da je ljubičasta setra, mislim da gb 156, 315gt-hd dobila zg tablice.nisam uspio vidjet koji br, al setra sad vozi prema zagrebu(krenula je iz vž u 11 30 za split) pa neka ju netko proba uhvatit ako je moguće.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga