AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Vozač0306

Dvije VDL Bove stižu u AP Varaždin iste kao i gbr. 722 i 723 samo što će biti troosovinke


sniff

KR-427/9 - IL, možda dobiju varaždinske rege i garažne brojeve.

Tomek

Garažni brojevi su im 278 i 279 ;)

Sule

Navodno dva Volva AV120 Eurobus idu u rashod ima li netko kakve informacije o tome?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


tramvajac 92

Pa, dva komada su odvezena na rezanje u zadnja dva dana, 614 i 406.

Vozač0306

Danas odvezen 484 ili 485 nisam točno vidio, ali vjerojatno će oba na rezanje

5AR

Spremni za vječna lovišta



hvala kolegi na fotografiji

Paško

Da, izgleda da sva tri katna Eurobusa idu na rezanje. :'(
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Vozač0306

Al nije mi jasno zašto će katne dati rezat, a neke autobuse koji su u puno gorem stanju ostavit da voze, primjerice gbr. 566 koji ili će se zapaliti ili će nekome nešto na glavu pasti, a vjerujem da 566 nije jedini u takvom stanju

Sule

Po slikama koliko se moze vidjeti  AV120 i katni ne izgledaju tako lose da bi isli na rezanje. Izgledaju veoma dobro ocuvani za svoje godine tako da mi nije jasan ovaj potez bar su mogli posluzit za lokal i krace relacije. Ne znam koliko su km presli.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


sniff

Lokal i kraće relacije su vozili do sada, zadnji put sam vidio jednog u jesen/zimu prošle godine za Zagreb. Oko tri miliona sigurno imaju.

Majstor

Jel onaj automatic 615 još na životu ?
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

Citat: Sule  u Lipanj 13, 2017, 11:41:27
Po slikama koliko se moze vidjeti  AV120 i katni ne izgledaju tako lose da bi isli na rezanje. Izgledaju veoma dobro ocuvani za svoje godine tako da mi nije jasan ovaj potez bar su mogli posluzit za lokal i krace relacije. Ne znam koliko su km presli.
Navozali su se oni i lokala i Zagreba i mora i izleta.

Ak je bus star 20 godina i trul je, sigurno neće ići to sređivat kad se dovode novija vozila. Pojedini su solidno iz vana izgledali, da, neki ni to. Neke nije trebalo ni obnavljat nego ih se rješiti već prije.  ;)

Mislim da su i putnici na lokalu zaslužili novije autobuse.

Kaj se tiče 615, tablice su aktivne bile prošli mjesec. Valjda još vozi.

Sule

Citat: tramvajac 92  u Lipanj 13, 2017, 13:41:13
Navozali su se oni i lokala i Zagreba i mora i izleta.

Ak je bus star 20 godina i trul je, sigurno neće ići to sređivat kad se dovode novija vozila. Pojedini su solidno iz vana izgledali, da, neki ni to. Neke nije trebalo ni obnavljat nego ih se rješiti već prije.  ;)

Mislim da su i putnici na lokalu zaslužili novije autobuse.

Kaj se tiče 615, tablice su aktivne bile prošli mjesec. Valjda još vozi.
Razumim ja to i znam stari su i istroseni ali mi ih nekako zao pogotovo katnih jer su stvarno lipi busevi i s obzirom na njihov dizajn izgledaju jako moderno. Veoma su kvalitetni busevi sto i pokaziva cinjenica da ih jos velik broj vozi. Samo ne bi volia da svi zavrse na rezanju jer njihovo vrime prolazi.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk