Kantić – razno

Autor lav, Lipanj 20, 2008, 23:50:59

Crohunter

Cujem da kantic ima strasnih problema na njemackoj i da ga ganja murija kao i porezna radi utaje poreza i posluzivanja zabranjenih gradova / stanica
zna li itko ista o tome??

Majstor

Danas od 6 ujutro na Zg obilaznici Setra 417 u kvaru
Poklopac motora još otvoren ali majstora nema ?
Samo mi sudite pošteno !

kampanjac

Citat: Majstor  u Veljača 08, 2012, 14:12:15
Danas od 6 ujutro na Zg obilaznici Setra 417 u kvaru
Poklopac motora još otvoren ali majstora nema ?
ja je oko podneva vidio, poklopac motora još uvijek u zraku...nigdje ni žive duše a prva vrata otvorena..

Tomek

Evo i slika, izgleda da je bus cijeli dan proveo na ZG obilaznici.. Razni auti su se motali oko njega, ne znam uopće kad su ga popravili
S417HDH



sat vremena poslije

inspektor Maska

Ma je li moguće da se i Kantićev autobus pokvario?   ::|

Bosnaexpres Doboj

Ovaj bus ima preko milion pređenih km tako da nije nikakvo čudo da se i pokvari....

ATL

Citat: inspektor Maska  u Veljača 08, 2012, 22:34:34
Ma je li moguće da se i Kantićev autobus pokvario?   ::|
Pa ako je Kantic ne mora da znaci da se ni jedan bus ne smije pokvarit, a ustvar i najboljim se desava tako da nista cudno....

Majstor

Nije cudno da se pokvario
Meni je cudno da cijeli dan stoji na obilaznici a ne u radionici
i jos k tome na takvom mjestu a da nije odtegljen
Samo mi sudite pošteno !

mesinovic

Ova 417 ka je stalno na liniji Bregenz -Bugojno :D

Tomek

Napisao je jedan član na našem facebook profilu da je jučer nisu uspjeli popraviti te da ju je dizalica oko 8 navečer odvukla u smjeru Radničke.

mate

Mislim da je ovo prvi put danas, da neka Setra serije 400 od Kantica vozi Zenica - Zagreb - Zenica, videna u odlasku s AK Sl.Brod za Zenicu, medutim predaleko sam bio da napravim sliku, nisam 100 % siguran ali mislim da je to bila S415 HDH...

Tomek

Nije prvi put, barem ne u Zagrebu, već jedno cca 5 puta sam vidio u ZG-u kad je blagdanska gužva neku S417HDH.

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

ROAD

Ne, ovoga puta je riječ o Neoplanu.
NEOPLAN VIP CLASS