Vincek - razno

Autor Kočijaš, Travanj 04, 2009, 10:53:35

Majstor

Stigao jos jedan novi MAN za Vinceka
neznam jel već u VZ
Samo mi sudite pošteno !

shef

Da li netko zna tko je vozio Flixbus 997 (Zagreb-Rim), da li talijani ili Vincek?
U svakom slučaju od sredine lipnja se ukida i vozit će samo do Firence (preko Ljubljane i Udina).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

11.2016. polazak u 9:00 jesu, ili ima još koja linija?


tramvajac 92

Od dana 25.05.2017. sa prometovanjem počinje linija ( Vincek/Flixbus ) VARAŽDIN –ZAGREB - RIM, linija će prometovati svakog dana sa polaskom iz Varaždina u 19:30 h sa autobusnog kolodvora Varaždin.

Danom 29.05.2017. linija koja je do sad prometovala 2 puta tjedno PRESTAJE S PROMETOVANJEM.
(web Vinceka)
Dakle, više ne voze dnevnu liniju za Rim, nego noćnu. Sinoć u 21:00 je bio MAN

Majstor

Smeh
Vincek sa ST tablicama
Samo mi sudite pošteno !

sniff

Setra se polako oslobadja Flixbusove sheme (Vincek fb)

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


Majstor

Setre na turizam a novi Manovi na Flix
pouzdaniji su od Setre
Samo mi sudite pošteno !

Vozač0306

Htio bih ovim putem pozdraviti vozače koji su vozili maturalac u Crnu Goru prijašnjih 5 dana. Bili su stvarno profesionalni, a voljeli su se i zezati kad je bilo vrijeme za to. Vozili smo se u Van Hool VŽ 628-MN, obojanom u FlixBusove boje, koji me je stvarno iznenadio. Bus je bio odlično očišćen i stvarno nemam nikakvih zamjerki na njega. Ovim putem pozdrav vozačima.


podgora

Vozac minibusa preminuo

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

Vozač0306

Citat: podgora  u Kolovoz 30, 2017, 19:44:59
Vozac minibusa preminuo

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

o-0  Ovim putem iskrena sućut obitelji i ocu i bratu koji također voze za Vinceka :(

Dreamwalker

Sinoć na Provjerenom je bio prilog o ovom slučaju, ali i o Prometu iz Splita.

https://novaplus.dnevnik.hr/product/emisije/1198-provjereno
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

tomekk

Žalosno je da se sad zbog takvih stvari firma povlači po medijima i naravno radi poginulog sad su svi drugi krivi. Postoji i druga strana priče, a to je da je dečko debelo kasnio na liniju, vozio se prebrzo i eto posljedice. Postoji neka indicija da mu je na raskrižju izletio auto pa ga je izbjegavao. U trenutku udara vozio se preko 80 km/h. Dali bi s tom brzinom skretao lijevo??

Još jedna stvar o kojoj se ne priča. Isti taj vozač, mjesec dana prije ove nesreće s istim ovim kombijem skrivio je još jednu nesreću i to ne radi kočnica nego radi brzine i najvjerojatnije alkohola. Isti taj vozač imao je opomenu pred otkaz i skinuto mu je s plaće u nadi da će se opametit i uozbiljit. Sad će svi drugi biti krivi zato jer je on poginuo, a najvjerojatnije je kriv sam.
Njegov otac radi u firmi oko 2 godine, brat mu je radio neko vrijeme i valjda bi otac prvi dao otkaz onda, a ne 2 dana nakon sprovoda normalno došao radit?
Zanimljivo je da svi komentiraju anonimno i kao bivši su zaposlenici. Mene zanima di bi ti bivši zaposlenici bili sad da nije ove firme? To komentiraju ljudi koje je firma školovala i opće im omogućila da voze autobus, a prije toga nisu ni znali šta je autobus.

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tramvajac 92

Nova linija od jučer:
Jednosmjerna 55, povratna karta 99 kn.

podgora

Prinova u novootvorenoj Slovenskoj podružnici



Izvor:FB Vincek
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.