Razno (2)

Autor Paško, Kolovoz 29, 2016, 16:53:17

lussin

Ako misliš na midi parkiran u kutu, to je Irisbus Proxys

Dalmatinski anonimus

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/krkljanac-zastoj-u-zbora-narodne-garde/50026?fbclid=IwAR215UnFJdvPT3S93Jq-woR7j7Ts7hfIjkWmCPRFrTNDPEt1zrqK8jmMhy8

KRKLJANAC Zastoj u Zbora narodne garde

Stao je Prometov autobus

Sporo se vozi Ulicom Zbora narodne garde. Kolona je od Lovrinca prema Solinu sve do križanja s Ulicom Domovinskog rata.

Čitatelji javljaju da je stao autobus Prometa, a iz splitske policije kažu da im nije prijavljeno da se dogodila neka prometna nesreća na tom dijelu.

Čini mi se da se radi o #185

elez

Ovo je neki facelift Citaro, #185 nema klimu
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

vozilo SSC

Ima li kakvih novosti u vezi spora s Lubinom? Placaju li mu se kakvi penali?

Paško

Nema novosti, a ne vjerujem da mu zasad išta plaćaju. Kao i svaka očito i ova gradska vlast čeka da taj problem ostavi nekom drugom.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Split33

Planira li se uvođenje Wi-Fi-ja u nove autobuse?

podgora

Citat: Split33  u Rujan 10, 2019, 22:05:58
Planira li se uvođenje Wi-Fi-ja u nove autobuse?
Ne,pa fala bogu da će ga uvest ako ga ima u starome Connetu zasto ga nebi bilo i u novome lion's i u C2.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

netko

Usput kada se bude uvodio poboljšat brzinu spajanja, ne da bude 100 godina, a onda nakon toga učitavanje stranica. Ne da bude vječnost.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

elez

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/do-kad--promet-svaki-dan-placa-lubini-2-250-kuna--a-dug-za-autobuse-stalno-raste/51801
DO KAD? Promet svaki dan plaća Lubini 2.250 kuna, a dug za autobuse stalno raste

Dosad je splitskom odvjetniku isplaćeno više od 2 milijuna kuna samo za penale
Promet nije uspio realizirati sudski nalog iz pravomoćno riješenog spora sa splitskim odvjetnikom Željkom Lubinom i vratiti mu devet zglobnih autobusa MAN u ispravnom tehničkom stanju koje je splitski prijevoznik nabavio od slovenskog A-Cosmosa početkom 90-ih. Autobusi nisu otkupljeni nakon isplaćenog leasinga pa je A-Cosmos podnio tužbu, i to za korist koju je od njih imao Promet u razdoblju od 1993. do 1998. godine. Za kasnije razdoblje tužbu je podnio odvjetnik Lubina koji je autobuse otkupio 1998. godine. Sud ga je odbio jer nije dokazao koliku je korist imao Promet, ali je zato presudom naloženo da mu prijevoznik isporuči autobuse, i to potpuno tehnički ispravne. 

Pokazalo se, međutim, da je taj zahtjev nemoguće ispuniti. Autobusi se još nalaze u vlasništvu Prometa, no odavno su otpisani i nisu prikladni za isporuku i tehnički pregled. Riječ je o prastaroj tehnici, dijelova vjerojatno više ni nema ili bi se mogli naći tek uz podosta poteškoća i troškova, pitanje je koliko bi i koštala 'restauracija' takvih isluženih vozila.

Kako Promet ne može realizirati ono što je utvrđeno presudom u korist splitskog odvjetnika, sud je naložio da Lubini svaki dan plate 250 kuna penala za svaki autobus. Za devet autobusa to je 2.250 kuna penala svaki dan, odnosno, 67.500 kuna mjesečno, tj. 810 tisuća kuna godišnje. U dvije i pol godine, Lubini je na ime penala Promet isplatio više od dva milijuna kuna, a usto je na računu blokirano pet i pol milijuna kuna kao osiguranje naplate.
Uskoro penali 500 kuna po autobusu dnevno?

Prema posljednjim informacijama, Lubina sprema sudu uputiti zahtjev za povećanjem penala jer Promet i dalje nema namjeru ispuniti obavezu iz pravomoćne sudske presude pa bi umjesto 250 kuna po autobusu dnevno plaćali 500 kuna, što bi godišnju razinu penala diglo na više od 1,5 milijuna kuna.

U ovu izrazito nepovoljnu kalkulaciju treba dodati i to da dug za autobuse stalno raste.
Nakon što je spor pravomoćno okončan koncem 2015. godine, u dogovoru Lubine i Prometa angažiran je sudski vještak Vinko Ugrina koji je procijenio da je vrijednost autobusa u rujnu 1998. godine iznosila 2,8 milijuna kuna. Vještak za financije Ante Blažević utvrdio je da su kamate na taj iznos u travnju 2016. iznosile 7,2 milijuna kuna pa je tako ukupno potraživanje odvjetnika Lubine prema Prometu dosegnulo nešto više od 10 milijuna kuna. To je bilo prije tri i pol godine, s kamatama je dug u međuvremenu narastao na više od 11 milijuna kuna.

Račun Grada ovršen za 110 tisuća eura

Promet s Lubinom vodi više sporova, tužio ih je, između ostalog, i za izmaklu dobit i nemogućnost oglašavanja na autobusima. I splitski prijevoznik poduzeo je određene pravne korake kako bi, između ostalog, spriječio ovrhu blokiranih pet i pol milijuna kuna te poboljšao svoj pravni status za pregovore koji će uslijediti kada se okončaju svi ti sporovi. Nesumnjivo da će dug za to vrijeme još narasti pa će rješavanje ovog financijskog utega biti još teže.
Problema ima i s ispunjavanjem obaveza Grada Splita prema A-Cosmosu. Radi se o obročnim isplatama Prometovog duga utvrđenog presudom od 37 milijuna kuna. U Banovini su nakon nekoliko sastanaka s predstavnicima A-Cosmosa došli do zaključka da ne moraju platiti kamate pa je u srpnju račun Grada Splita ovršen za 110 tisuća eura ili 845 tisuća kuna zbog manje plaćenog iznosa.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

RV

Upravo dobija ovu sliku, policija kod Poljuda zaustavila liniju 7

Lion's Driver

To nigdi u europi nema kao kod nas... dok se auta parkiraju i voze kako hoće oni bus zaustavljaju  >hammer<

RegioBus

Uveden Wi-Fi u nove citare koliko vidim

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


XDonald

#522
Sigurno dobar dio forumasa zna o kome se radi  :)evil

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/pismo-citateljice--kako-sam-ostala-posramljena-u-prometovom-busu/54308

PISMO ČITATELJICE: Kako sam ostala posramljena u Prometovom busu

Čitateljica iz Splita nam je poslala sljedeće pismo:

'Poštovani, pišem Vam u nadi da ćete objaviti ovaj tekst. Svakodnevno čitam o napadu na Prometove vozače. Jedan ima ozljedu arkade, drugom su otuđeni novci... Kada takve stvari čitam, zgrožena sam. Nezamislivo mi je da čovjek zbog toga što časno i uredno obavlja svoj posao trpi takve strahote. No, svaka strana priče ima svoju i drugu medalju.

Neki dan, sam nakon posjeta bratiću u bolnici čekala bus na Križinama. Vremenski uvjeti neprihvatljivi. Stiže autobus, imam pokaznu, i uđem na druga vrata... U tom trenutku, vozač uzima mikrofon i poziva me po opisu odjevnog predmeta da mu izvolim pokazati kartu. Na prvi trenutak ga nisam skužila, ali on i dalje stoji. Ne želi krenuti.

Putnici me upozoravaju da mu trebam ići pokazati kartu. I posramljena, što 'cijeli puni' autobus prvo gleda u mene, a drugo što vozač zbog mene ne želi krenuti. Pomislih u sebi, vjerojatno čovjek ima loš dan. Sljedeća stanica isti scenarij, drugi likovi. Dvije srednjoškolke, posramljene s kraja autobusa nakon poziva s mikrofon odlaze mu pokazati kartu. Znam, da se ulazi na prva vrata i znam da smo dužni pokazati svim vozačima kartu. U teoriji to sjajno zvuči u praksi je neizvedivo.

Kada ovaj vozač primjenjuje tu praksu to izgleda ovako: Bus staje na stanicu. Otvara prva. Ne želi otvoriti niti druga, niti treća dok 20 ljudi ne uđe na prva i ne pokaže mu kartu. Ljudi na drugim i trećim vratima ogorčeno viču da im otvori i redovito kasne (recimo presjesti na drugi autobus). Uobičajena vožnja ovog vozača se po stanici prolongira, određeno vrijeme. Dakle, svi putnici kasne...

Ironično je što u Prometa slovi za najboljeg vozača, i da bi sve kolege trebali raditi po njegovom sistemu, pardon režimu. Recimo, da 300 vozača provodi pravdu da svaki dan, na način na koji ju on provodi (drsko, bezobrazno i neprimjereno) na što bi sličio već devastirani Promet Split. Onda recimo da se otpuste svi kontrolori, jer uz takav sistem nema potrebe da rade...

Zapravo, ako ovaj vozač koji omalovažava putnike, posebno žene, produljuje vrijeme vožnje, oduzima posao kontrolora i slovi za najboljeg, kakav je najgori?'

XDonald

Nastavak:

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/direktor-prometa-reagirao-na-pismo-sugradanke--pohvalio-je-vozaca-autobusa/54333?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Midas%2bFeed%2bcampaign

Direktor Prometa reagirao na pismo sugrađanke, pohvalio je vozača autobusa!

Miroslav Delić je rekao da je njegov djelatnik postupio pristojno i bez namjere posramljivanja putnice.

Direktor Prometa Miroslav Delić reagirao je na pismo čitateljice koja je u autobusu ušla na druga vrata pa je prozvao vozač i nije htio krenuti dok ne pokaže kartu. Delić je pohvalio šofera koji je, kaže, postupio kulturno i civilizirano, poštujući sve upute, a ujedno koncentriran na vožnju.

- No, ono što jest zabrinjavajuće je da naša sugrađanka insinuira kao da su vozači sami krivi na napade, a oni samo reagiraju na protupropisno ponašanje, od ovakvih i sličnih slučajeva do parkiranja automobila na stajalištima. Tu su i situacije kada su napadnuti zbog utrška - kazao je Delić koji je više puta napomenuo kolike su žrtve vozači dok samo rade svoj posao.

Delić je revoltiran i činjenicom da smo, kako je rekao, deklarativno svi za poštivanje reda i propisa, dok se ne tiču pojedinca.

-Što se tiče i ovog konkretnog slučaja, prikupio sam podatke i pokazalo se da je čitateljica ušla na druga vrata, što je i rekla, ali vozač ju je prvo pokušao lijepo upozoriti i pozvao ju je da pokaže kartu. Kako je ona ignorirala, uzeo je mikrofon. Dakle, postupio je pristojno, bez namjere posramljivanja, samo da pokaže kartu, ako je već ušla na druga vrata. Nije joj, primjerice, rekao da napusti autobus i uđe na prva vrata što je trebala i napraviti, pa ne bi došlo do ovoga. Nažalost, puno je ovakvih slučajeva - završio je Delić pozivajući onaj dio sugrađana koji ne poštuju pravila da ih počnu uvažavati.

lions classic

Naravno cura pretjeruje, najnormalnije je pokazat kartu samo smo toliko bolestan narod da se ljutimo kad trebamo platit da bi nas neko vozio, žalosno a vozaču svaka čast da su svi takvi bilo bi više novih C2.