Tipovi autobusa na linijama 2016. (neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor leonardo123, Siječanj 05, 2016, 15:27:33

leonardo123

Na 203 je, neuobičajeno za radni dan 474, drugi bus je bio 650, koji je zamijenjen oko 14 sati te je došao  Conecto 433  yahoo

STIB

Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

leonardo123

Citat: STIB  u Siječanj 12, 2016, 16:39:48
Connecto 435 na 202!?


(via Tapatalk)
Moguće, oko 13:30 sam vidio 327 na Maksimirskoj prema Dubravi sa displayem 202 pa je valjda kao zamjena došao 435.

lovac27

osim gbr. 850,nakon nekoliko mjeseci vratili su se u apvg gbr. 103 i mislim gbr.652

marin

Citat: STIB  u Siječanj 12, 2016, 16:39:48
Connecto 435 na 202!?


(via Tapatalk)
Kako leonardo123 reče, gbr. 327 zbunjivao je ljude sa krivim displejem pa je u zamjenu došao gbr. 435. Prva moja vožnja u Connectu, mogu reći da mi se sviđa, jako je udoban (sicevi), a i ništa ne trese i ne lupa i udoban je za voziti se što se tiče ovjesa. A i sa solidnih 35 km/h se popeo uz Srebrnjak.

atr-zgb

samo su se vratili 850 i 103, 652 je još u ARZ-u na popravku.

leonardo123

Citat: marin  u Siječanj 12, 2016, 19:44:43
Kako leonardo123 reče, gbr. 327 zbunjivao je ljude sa krivim displejem pa je u zamjenu došao gbr. 435. Prva moja vožnja u Connectu, mogu reći da mi se sviđa, jako je udoban (sicevi), a i ništa ne trese i ne lupa i udoban je za voziti se što se tiče ovjesa. A i sa solidnih 35 km/h se popeo uz Srebrnjak.
Pa sad da je zbunjivao, možda i je, ali to nije tak strašno. Trebal si se vozit kad je bil na 203 hehe. Nego, jučer je 675 na 203 zamijenjen sa 661, a danas je 677 zamijenjen sa 338, moguće da je i to jedan razlog da su se počeli kvarit? I da, mislim da nema dovoljno buseva jel Conecti kak su završili na 202,203 (tko zna kaj bu sutra), oni su valjda u pričuvi onda, a trebali bi vozit na 274 i takvim linijama. Ak netko zna više, slobodno me ispravi.

MAN19464


dominik,

#8
Danas je na 118/04 g.b. 73, s tim da je prvi polazak obavio u 14:07 umjesto u 13:20.

marin

Jučer gbr. 74 na 137, te još jedan "turčin" na 135. Danas na 136 gbr. 142.
Btw prekjučer je također na 137 bio turčin, ne znam kakva je to politika. A i jedan dan prošli tjedan je bio na 127, to je bilo prekrasno za vidjet, autobus sa dvoja vrata.

Ivan

#10
Da, vrlo iritantno, nije se već dugo događalo ali sad stalno maltretiraju...
Kog briga što su udobni za prigrad, a za kratke linije u gradu smetnja kad 135 ne stiže vozni red ako ima dvoje ljudi koji se s kolicima moraju popeti a na 118 i 127 ne stanu svi u njega u špici... No to je za nekog genija preteška računica iako bi talentiranom dispečeru trebalo biti u malom prstu NIKAD ne slat na gradsku liniju...

Još kad se zbroji i da su u njima vrlo štedljivi motori i mjenjači namješteni za dugu vožnju a oni ih šalju na najkraće linije koje u danu ne pređu koliko 165 ili 174 u 2-3 kruga... Teško je i to zbrajat.
russian_roulette

Sve bi bilo lakše da završe u V. Gorici, iako ne sumnjam da bi i tamo svako malo maltretirali 310, 315 ili 330.
Iako to isto vjerojatno nećemo još dugo gledat jer VG dobiva isključivo najstarije, bez obzira što su zadnji niskopodni u APP i APD samo godinu i pol mlađi a pogotovo su Citari izrazito gradski namješteni (29 sjedala), tvrdi i u stanju koje nije za dugu vožnju, i bilo bi dobro da požive koju godinu duže kad nema nabavki novih. ::| Ali opet jako teška računica...

tramvaj6

Na 109 su počeli stavljati irisbus-eve (18m)to je totalna pogreška po mom mišljenju zato što manje ljudi moze stat, najbolje bi bilo da na 109 stave pola citara (+ jos neki MAN-ov) kojih Podsused ima ,a pola na 172(+iveco ili MAN).

Robert

Citari su prije uredno vozili na 109 prije nego su ih prerasporedili u APD. Problem koji se javljao kod njih je kad je guzva (a to je gotovo stalno) zbog senzora na vratima bus dugo stoji na stanici cekajuci da se putnici stisnu pa je dolazilo do kasnjenja i nerjetko da jedan bus sustigne drugog. Dakako da su Citari najbolji zglobnjaci ali eto to je moje misljenje i ne mora biti tocno.

Ivan

#13
Pa nije baš tako, na 109 su redoviti NG313, a ostalo samo povremeno uleti.
Nisu Citelisi tako česta pojava na 109, redovito su samo vikendom vjerojatno baš zbog kapaciteta, radnim danom imaju dosta posla na ostalim linijama, a vikendom zašto ne uštediti malo na gorivu i iskoristit Citelise koji su previše stajali...

Uostalom nije ogromna razlika u kapacitetu osim zadnjeg reda gdje se izgubilo 3 sjedala prema Citaru i NG312 odnosno 4 prema NG313, a dobilo se dva sjedala prema nazad na prednjem kotaču (na račun komfora vozača) i ima malo više mjesta za stajanje kod 3. vrata gdje su u NG313 i Citare natrpali za Zagreb daleko previše sjedala, zbrojeno sa senzorima na 3. vratima je katastrofa.

A da se vrati Citaro, zašto bi to itko želio? :(
Niti jedan bus nije bio loš za 109 kao Citaro zbog senzora i ne bih volio da se vraćaju osim ako bi bilo potrebno iz nekog racionalnog razloga (recimo da dio voznih redova uzme APD). Bolje se malo zgurati u Citelis nego da put od Save do Črnomerca traje 30 minuta što u doba Citara nije bila rijetkost. >:(

atr-zgb

Roberte, slažem se sa tvojom objavom ali ako smo mi vozači uspjeli putnike naučiti na liniji 268, mislim da ne bih trebalo biti problema na 109. Svakodnevno vozimo zajedno na kolodvoru i ljudi su se civilizirali i socijalizirali na takve uvijete vožnje. Dapače đaci koji ulaze u autobus kod građevinske ili zrakoplovne nikada nema problema jer i sami znaju da se sa Žutog ruba na podu autobusa moraju maknuti. Osobno nemam problema na liniji 268, 221, 220 sa putnicima i senzorima.