Olivari, Malinska [RI]

Autor 5AR, Veljača 12, 2008, 23:31:06

5AR

Putnička agencija "Olivari" d.o.o.
Malinska, Dubašljanska 111
tel. 051/859-990
www.volivari.com





Vozni park Olivari-a iz Malinske:

1 Opel Vivaro



1 VW LT 46



2 Iveco Eurobus E 35.17

stariji Otoyol



i noviji Iveco




1 Setra S 315 HD




1 Setra S 250 Special  Prodana u Dubrovnik 20.03.2008. , kupac Gabriela tours





miky

Setra S 250 Special prodana u Dubrovnik, kupac Gabriela tours.

5AR

Citat: miky  u Ožujak 08, 2008, 22:58:24
Setra S 250 Special prodana u Dubrovnik, kupac Gabriela tours.
A zašto je još kod starog vlasnika?



Slika je od 11.03. ali sam ju jučer isto vidio.

miky

Večeras ili sutra bi trebao doći po nju.

5AR

Citat: miky  u Ožujak 17, 2008, 11:55:26
Večeras ili sutra bi trebao doći po nju.
Kad si napisao da je prodana mislio sam da si vidio neku drugu da je došla u tu firmu pa da si ju zamijenio, ali sam jučer informiran da je kaparirana, a danas je već ne vidim tako da je možda već i krenula.

Ovo je slikano u Mađarskoj blizu granice kad sam išao na doček 2006. godinu  u Budimpeštu sa njom.


5AR

Citat: stipe15  u Ožujak 20, 2008, 00:44:34
kako je vukla po snijegu?

Nije bilo snijega na cesti, samo na ovom parkingu.

Setra je dobila novi dizajn:




a prije nego je ofarbana u bijelo bila je ovakva:


zlikowszky

Ma to te ja pitam, Pero. Znam da sam po Malinskoj viđao ovaj bus sa donje slike. I gledam sad tvoj popis i nikako mi nije jasno gdje je nestala ta Setra S315. Sad je jasno.
Poznajem sina vlasnika i znam da je bio govorio da će prodati specijalku, znači prodana je.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

miky

Prodao Specialku, a ostavio ovaj jad sa Manovim istrošenim motorom. Kad je bila u Dubrovniku na stacionaru u Gulliver-a bila je jako kvarljiva.

bmax

prica se da je u dubrovniku vozio jako ispod cijene o,80 eura km

manoplan

Citat: bmax  u Ožujak 23, 2008, 19:52:39
prica se da je u dubrovniku vozio jako ispod cijene o,80 eura km

Pa 'dampiranje' je još uvijek zakonit način kako doć do mušterija tj.putnika u ovom slučaju.Međutim ako nisi dovoljno jak financijski kao firma,može ti se lako 'razbit o glavu'.
Ako se ne varam 'fer' cijena je 1 euro/km.

Ivan1983

Neki su čak i dobili batina u Dubrovniku zbog spuštanja cijene!!

miky

Jakov je navodno dobio, ali samo šamar.

5AR

Sjećam se da su oni krenuli jedan dan ranije u Budimpeštu i da su imali problema na granici jer su im pukli remeni na motoru, ali to je bilo više do šofera jer je naš prije nego smo krenuli rekao gazdi da bi trebalo promijenit i na Specialki i tako da smo mi imali nove na mjestu, a oni  >:( , isto ali su ih sami mijenjali po zimi na cesti ;D!

Ovo su malo novije slike novijeg Iveca ali ne najnovije jer sad ima i Riječku registraciju (novo-novije-najnovije-jošnovije :P ;D)




i Traffic, kojeg sam ubacio u prvi post gdje je falio koji je slabo slikan, ali bit će bolje! Ovih dana sam ga vidio bez naljepnica znači da će i on dobit novije izdanje.


bmax

Da, Jakov je dobio šamar bio sam tamo kad se to dogodilo, ali i Jakov je izazivo, više je tu bilo vrijedanja i vikanja.
Po meni je 1 euro cijena ispod koje se nebi smjelo vozit, a nekakva najpoštenija cijena je litra nafte puta 1.5 tako se vani formira cijena.

zlikowszky

Olivari je prodao VW LT-a i kupio novog e, sad, jel Citroen, jel Fiat, jel Peugeot, ne znam...
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....