Centrotrans – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 13:24:16

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

Svaka čast majstore na ulovu, a iznenađenje za odabir ovoga autobusa.

Tlimfocit

Možda je iznenađenje s obzirom na Centrotransov dosadašnji odabir autobusa, ali svakako nije iznenađenje ako se uzme u obzir omjer cijana-kvaliteta. I po samoj slici se vidi da je jako lijepo dizajnerski rješen (u stilu španjolskih dizajnera: neobičan i sve samo ne klasičan) i da ima prilično velik prtljažni prostor. U usporedbi sa katnicama Irmaos Mota Ayats Bravo je u velikoj prednosti što se tiče prtljažnog prostora. Zna li itko koji je motor unutra?

elvis

Motor bi trebao biti MAN-ov,barem 480 KS

elvis

A evo i od mene jedan Sprinter,slikan u njihovoj bazi prije 15-ak dana


busfan

Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 09, 2011, 20:13:27
Možda je iznenađenje s obzirom na Centrotransov dosadašnji odabir autobusa, ali svakako nije iznenađenje ako se uzme u obzir omjer cijana-kvaliteta. I po samoj slici se vidi da je jako lijepo dizajnerski rješen (u stilu španjolskih dizajnera: neobičan i sve samo ne klasičan) i da ima prilično velik prtljažni prostor. U usporedbi sa katnicama Irmaos Mota Ayats Bravo je u velikoj prednosti što se tiče prtljažnog prostora. Zna li itko koji je motor unutra?

Omjer cijena-kvalitet??? Oni se hvale da je placen 1 000 000KM( preko 500 000eur)  ;D
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002617380977#!/photo.php?fbid=116212441809335&set=a.100508536713059.442.100002617380977&type=1&theater


Tlimfocit

Za 1 000 000 KM su mogli kupit i pravi autobus. :) To sigurno nije stvarno cijena autobusa Ayats Bravo.

Paško

#292
Ayats nije pravi autobus? Ja se nisam nikad vozio u nekom, ali zasigurno ne mogu reći da nisu "pravi" autobusi, osim ako govoriš o nečem drugom. Već smo zaključili da su platili manje od 1000000 KM jer Ayats sigurno toliko ne košta. Nitko ne može prijeći Neoplane i Setre, to znamo.

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tlimfocit

Jooooj govorim u poluzafrkanciji. Htjedoh reći da se Ayats ne ubraja u najbolje proizvođaće (Volvo, Mercedes, Setra, Neoplan), ali kao što sam napisao ti su autobusi jako isplativi i dobri. Ja se vozio i sasvim su solidni.

P.S. Barem sam ja veliki fan španjolskih i portugalskih karoserista :)

busfan

Citat: Tlimfocit  u Kolovoz 10, 2011, 00:18:12
Jooooj govorim u poluzafrkanciji. Htjedoh reći da se Ayats ne ubraja u najbolje proizvođaće (Volvo, Mercedes, Setra, Neoplan), ali kao što sam napisao ti su autobusi jako isplativi i dobri. Ja se vozio i sasvim su solidni.

P.S. Barem sam ja veliki fan španjolskih i portugalskih karoserista :)

OK, naravno svako kupuje bus prema mogucnostim i poslu, ali oni bas pretjerase, ispade da je skuplji od 431DT

Benjo(ReTours)

Ayast ide uskoro na liniju SARAJEVO-PARIS i onda za Amsterdam
a Autobus če se koristit za linije za Spezialne Dršave ko Paris,Istanbul i ostalo

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

Gbr.0508 na BP Vidic Petrol u Bos.Brodu, posto bus ne ide na stanicu u Bos.Brod, putnike za inozemstvo kupi na ovoj benzinskoj, inace linija je Sarajevo - Amsterdam (16.8.)





Gbr.0467 na liniji Dortmund - Sarajevo (18.8.)