Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

aaaaa

Citat: elvis  u Lipanj 07, 2010, 20:53:50
Zar prvi MAN-ovi nisu stigli mnogo ranije,zajedno sa ISUZU-ima,cini mi se da je bio i prilog na TV-u o tome,prikazani MAN-ovi poredani,a pred njih ISUZU-i,ti ISUZU su sad rasporedjeni po radnim jedinicama,ima ih par u I.Sarajevu,jedan je u Brezi itd...


nisu nisu 100% 2005. sjecam se obiljezavanja desetogodisnjice Srebrenicke tragedije da su neke delegacije vozili MAN-ovi koji su tada bili stari po nekoliko mjeseci. Mislim da je u prvoj grupi bilo 5 do7 vozila a da su kasnije "sukcesivno" stizali ostali ...da isto tako cini mi se da u prvoj grupi nije stigao i jedan dvoosovinac ili je stigao mozda jedan...nisam siguran

Man lion's coach

slazem se sa tobom aaaa, autoprevozovi manovi su stigli ja mislim 2005 godine, a mislim da su stigli u jednom komadu i autoprevozovi centrotrnsovi i transturistovi autoprevozovi manovi su 2004 godina...

The_Dubster


Sjedišta ponovo stradaju. Ova su stradala u 631-M-972

a inače, steyr zglobni 451-E-324 danas nije vozio svoje uobičajene linije. Vidio sam ga oko 13.15 na Stupskoj petlji, išao vjerovatno prema bazi. Mislim da je u pitanju bio neki kvar, da bi ga ponovo pri povratku kući oko 17.00 vidio u garaži Ilijaš na kanalu

mate

Jel mi netko moze reci da li ova linija Centrotransa (koop. Croatia Bus, Espergarde Tourist) Sarajevo - Helsingor prometuje?

Sarajevo - Helsingor

Man lion's coach

Zanimaju me 2 stvari ovako

Prva je ta da li imaju neku linju za CG, u zadnje vrijeme vidjam jednog njihovog autobusa koji prolazi uvijek u skoro pa isto vrijeme kroz Stolac...

Druga je ta, nedavno im je jedan Lion's top coach ostao u kvaru u okolici Capljine, jedan ga je Autoprevozov autobus doslepo u Mostar u Autoprevozovu garazu...Zanima me sta je sa tim busem dali je napravljen ili i sad lezi u garazi ???

Pozz

aaaaa

Citat: mate  u Srpanj 08, 2010, 10:32:45
Jel mi netko moze reci da li ova linija Centrotransa (koop. Croatia Bus, Espergarde Tourist) Sarajevo - Helsingor prometuje?

Sarajevo - Helsingor


voze je samo Espergeradeova vozila u glavnom Setra 431 ...

aaaaa

Citat: balja  u Srpanj 15, 2010, 18:12:22
Zanimaju me 2 stvari ovako

Prva je ta da li imaju neku linju za CG, u zadnje vrijeme vidjam jednog njihovog autobusa koji prolazi uvijek u skoro pa isto vrijeme kroz Stolac...

Druga je ta, nedavno im je jedan Lion's top coach ostao u kvaru u okolici Capljine, jedan ga je Autoprevozov autobus doslepo u Mostar u Autoprevozovu garazu...Zanima me sta je sa tim busem dali je napravljen ili i sad lezi u garazi ???

Pozz

imaju nekoliko sezonskih linija za Crnu goru (Herceg Novi, Ulcinj i....)

neoplancityliner

jučer je u Čazmi bio Cityliner Centrotransa, nažalost nisam ga uspio slikat...  :-\

tomo

#248
Sarajevo - Pula (vozač je bio tako ljut što ga se slika da je pocrvenio k'o paprika)

elvis


MILCHO

Pričalo se da je Centrotrans nabavio Kineske gradske autobuse, najvjerovatnije Higere, zna li neko šta je sa tim autobusima?

Očekivao sam da će ih pustiti u saobraćaj sad kad su počeli voziti na 3 gradske linije u Sarajevu, međutim na tim linijama voze Neoplan Translineri, Citylineri, MAN UL292 a izgleda da su vozili i MAN-ovi Lions Coach...

Tomek

Večeras sam se ugodno iznenadio autobusom koji je bio na liniji Sarajevo-Zagreb :) -- Neoplan Starliner II..

elvis

Starliner prve generacije danas vidjen u Sarajevu kompletno oblijepljen u crveno i sa natpisom SDP,predizborna kampanja naveliko uzela maha ;D

MILCHO

Citat: elvis  u Rujan 08, 2010, 22:12:48
Starliner prve generacije danas vidjen u Sarajevu kompletno oblijepljen u crveno i sa natpisom SDP,predizborna kampanja naveliko uzela maha ;D
Auuu stranački protivnici im se reklamiraju na autobusima  ;D ;D ;D. Najljepši Centrin autobus definitivno!

elvis

Da,lijep je onako crven sad,samo da ga je lakirati kako treba i bez onih natpisa SDP i sl.