MAN

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:13

smogovci.bbb2

#375
Izvor:
Novitet iz MAN-a, odzvonilo je Crosswayima LE >:D
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

smogovci.bbb2

Izvor:
Bilo bi ga lijepo vidjeti u HR
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Pored Crosswaya niš drugo nema šanse

Marko NS

Nakon Temse i Mercedesa dosao je na red i MAN sa svojim elektrobusom da se testira :)
MAN Lions City E.


mate

Trojac na putu prema novim vlasnicima

smogovci.bbb2

Nisam vozač bus123 pa ne znam, zašto naši bus123 bus123 nemaju ovako nisko postavljen lijevi retrovizor? Jel ovako bolje ili je bolje kad je u višem položaju postavljen umnik2
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Doki21

Imam jedno pitanje,pa ako mi netko može odgovorit,to sam vidio na Lions Cityju od SB,mi stanemo na semaforu i čekamo zeleno,vozač drži kocnicu i bus proklizava i tek kad je počeo držat staničnu je bus prestao proklizavat znc bus stoji al opet onako grebe tj. Proklizava  kao da držiš gas i kocnicu pa oces palit gume,jel netko zna u čemu je riječ?

Promatrač

Citat: mate  u Siječanj 22, 2022, 18:14:40
Trojac na putu prema novim vlasnicima

Jel trojac ostaje u RH ili je samo u tranzitu?

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

slavisa1


mate

Coach*2

mate

22.6. u blizini Postojne

Lion's Driver

Citat: Doki21  u Siječanj 27, 2022, 13:27:36Imam jedno pitanje,pa ako mi netko može odgovorit,to sam vidio na Lions Cityju od SB,mi stanemo na semaforu i čekamo zeleno,vozač drži kocnicu i bus proklizava i tek kad je počeo držat staničnu je bus prestao proklizavat znc bus stoji al opet onako grebe tj. Proklizava  kao da držiš gas i kocnicu pa oces palit gume,jel netko zna u čemu je riječ?

Ne smije proklizavat, osim ako ima jak ler gas a držiš kočnicu na ivici popustanja. Nešto nije u redu.

Citat: smogovci.bbb2  u Siječanj 22, 2022, 22:56:15Nisam vozač bus123 pa ne znam, zašto naši bus123 bus123 nemaju ovako nisko postavljen lijevi retrovizor? Jel ovako bolje ili je bolje kad je u višem položaju postavljen umnik2

Mislim da je isključivo stvar narudžbe.

mate

9.8. u SB

mate

Spreman za napuštanje Lijepe Naše