Promet Sinj – fotografije

Autor maky, Siječanj 19, 2008, 18:43:50

Metro


tomo


Paško

Izutetno rijetko viđena situacija: gradski Neoplan u Splitu. Slikao prijatelj jutros.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Najnovije pristigla Setra i jos neki koji su odavno tu:

Paško

Na neke modele autobusa skoro zaboravim dok ne naletim na neki sinjski
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Setre - putnici su im uglavnom učenici tinejdžeri, ali one su već odavno punoljetne.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Euroliner, Setre 215 i 250 te 319

Paško

Kinez i jedini od tri Starlinera koji vozi, ostali su odavno odjavljeni.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Josip-Split

Cujem nesto grmi,kad ono neoplan
U zadnji sekund sam ga slika  ;D

Metro

Setre serije 200 sve se rjeđe viđaju na linijama.

Paško

Staroplan
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

Ima koju godinu ali nije tako loš :) dobar je bus stvarno i utegnut :) nije ga baš ok zvati staroplan  :) :)
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Naravno da je to rečeno malo u šali, i ovaj autobus im je jedno od najnovijih vozila, ali mogu ti reći da i takav baš odudara od ostatka kolodvora, što su uglavnom Setre četvorke i Neoplani novije generacije. Jučer dok sam fotkao, baš sam to pomislio.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

MAN464

Ma sve je jasno, samo sam htio reći da je to jedan jako kvalitetan bus, gospodin Bevanda ga je super održavao a koliko sam imao i sam priliku vidjeti i u Sinju ga dobro drže. Sad istina odudara od ostalih autobusa ali meni iskreno nije jasno kako oni za one cijene (mislim da je max 15 kuna Split- Sinj) i to još poluprazni uspiju izvući nekakvu računicu pogotovo sa onim brojem polazaka, jedino što je tu profitabilno su đaci i radnici kojih je mislim sve manje i manje.

Inače super slika zaboravio pohvaliti.  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Paško

Na forumu smo se par puta pitali gdje je nestao sinjski O404. Zapravo je bio parkiran u zatvorenom dijelu garaže. Sada je izveden i dočekao svoj kraj. Isto tako je završio i O303 prije kojih tjedan dana. Zahvaljujem na fotografijama.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!