Gradske linije 1 - 9

Autor NP-549, Svibanj 05, 2010, 21:23:37

kico101

Gradska, prigradska, kakve to veze ima. Po toj logici 11 i 25 ne bi trebale postojati jer vecinu prometa rade po gradu.
Za Grbce je 3ka dovoljna uz malo bolji vr. Kako bi onda Sumce rijesio ako 6 posaljes na Grbce? A i sto bi ovi sa gornjeg dijela Krnjeva trebali preko Grbci u grad?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

gorgoroth

Neka potegu do donjih stanica, a 3 bi ostala kao i prije.
Btw i 3a bi promjenio rutu, ne bi više išla pored policijske, jer tko je to izmislio nije sasvim normalan

kico101

Nekada nije bilo nove ceste i to je biojedini put za gore. Ima i stanica u Brace Mohoric iako vecinom svi idu na 2ku.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Shole

Bio je neki dan na devetki. Valjda više nije bitno šta nema instalaciju za validator i računalo

Matija87

također i na 4A se danas pojavio.

Bocko

U zadnje vrijeme connecto na liniji 5. Dosta popunjen, već sam zaboravio kako se voziti u njemu.
Ima previše sjedećih mjesta po mom ukusu i fali mjesta za stajanje u galeriji.

mivano

Nova 5a (sinoć) u Petrcima.
https://www.youtube.com/watch?v=w8hvziFFfNA&feature=youtu.be

Sinoć se nitko nije vozio poslije Petrca, večeras sam vidio troje školske djece u busu. No, jedna mi stvar nije jasna. Sad šole duži i karte za drugu zonu ili su ovime cijeli Petrci ušli u prvu zonu? Mislim na stajališta "Petrci - Perica" i "Stupari - Bacardi".

NP-549

Ne duži sole ništa, karte se prodaju iz vozačkog računala. Linija je OK, samo je malo bolje trebalo vremena posložit.

mivano

Citat: NP-549  u Siječanj 15, 2019, 22:43:55
Ne duži sole ništa, karte se prodaju iz vozačkog računala. Linija je OK, samo je malo bolje trebalo vremena posložit.
Zaboravih. Dakle, prodaju se karte za 2. zonu?

NP-549

Ista stvar ko sa linijom 11  Rijeka — Saršoni — Garići — Mladenići — Viškovo.   Najdulje putovanje je nešto jeftinije od onog malo kraćeg ;)

Matija87

Ipak stanovnici Petrca i Kablara nisu "profitirali" sjedinjenjem linija 5A i 5B da cijeli vikend prometuje linija navedenim naseljima , kao šta je i bilo za očekivat , nakon polaska u 13.55 subotom i cijelu nedjelju 5A vozi do Tibljaša.

mivano

#972
Citat: Matija87  u Siječanj 18, 2019, 17:46:09
Ipak stanovnici Petrca i Kablara nisu "profitirali" sjedinjenjem linija 5A i 5B da cijeli vikend prometuje linija navedenim naseljima , kao šta je i bilo za očekivat , nakon polaska u 13.55 subotom i cijelu nedjelju 5A vozi do Tibljaša.

Ozbiljno? Koja glupost, a ja mislio da je ovo jedno od najboljih rješenja u posljednje vrijeme.

EDIT: Pa ovo je dodatno kresanje, bilo je prvotno zamišljeno da se vozi cijeli dan. Objavljeni su novi rasporedi na web stranici.

Najbolje da ukinu sve linije i daju bonove penzićima za vožnju taksijem.

S weba troleja:
"Isto tako, obavještavamo sve korisnike kako linija 32 koristi i stajalište u Ulici Vere Bratonje." Poboljšavaju dostupnost na 1a?

Shole

Citat: mivano  u Siječanj 19, 2019, 10:45:11
Ozbiljno? Koja glupost, a ja mislio da je ovo jedno od najboljih rješenja u posljednje vrijeme.

EDIT: Pa ovo je dodatno kresanje, bilo je prvotno zamišljeno da se vozi cijeli dan. Objavljeni su novi rasporedi na web stranici.


Gdje je to bilo rečeno da će tako vozit sve dane u tjednu ?  Novi vozni red koji je bio izvješen je vjerovatno bio promjenjen samo u stupcu radni dan, dok vikend nisu dirali do jučer

mivano

#974
Citat: Shole  u Siječanj 19, 2019, 12:21:40
Gdje je to bilo rečeno da će tako vozit sve dane u tjednu ?  Novi vozni red koji je bio izvješen je vjerovatno bio promjenjen samo u stupcu radni dan, dok vikend nisu dirali do jučer
Nije nitko ništa rekao, ne znam što su radili interno, ali mogli su to odmah objavit. Sve se nekako radi na brzinu - u zadnji čas. Sad čekaju četvrtak 31.1. za prigrad.