Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

C2

#225
Ne moraš ga imat ako želiš vozit samo linije koje su došle s njim odnosno 111 i 6. Za 109 i 688 ga moraš imat.

Lion's Driver

aaa tako... samo onda još moram riješit taksiste koji nisu baš pre bistri na toj mapi... ostalo je sve ok

2062 036

Dali netko možda vozi na mapi Walbrzych, pa zna što ne valja s teksturama ovih kuća što se ne prikazuju?


Lion's Driver

ili je falio onaj ko je updatea mapu li si ti priskočio štogod tekstura

Lion's Driver

#229
e dosta je...evo sve sta je imalo veze s omsijem s laptopa oslo ca...
kupuje se preko steama pa se nadam da nece bit problema ko do sad... imat cu berlin berlin x10 i kupit poslje mozda hamburg hafencity i dosta

je li itko kupovao vec preko steama... 20€ kosta... ima li problema ikakvih s originalom?

josipgrgin

Ja sam bio kupio igricu na dvdu ali kada ponovno idete instalirat igricu prvo instaliras steam i onda kad se logiras onda preko njega skinete igricu to traje nekih sat vremena ovisi o brzini interneta i meni radi sve normalno i jos sam preko steama kupio jos paket ljudi  i uvalio jos buseva kao sto je sg220 avtomontaza, 0307 mercedes, sg 313 Paket   itd i sve radi ok .
Trebalo bi i vama radit ako laptop zadovoljava osnovne postavke igrice znaci jacina procesora, grafa,  radna memeorija itd.
Takoder imam i Viennu liniju 23A zglobni bus i sve radi.
Nadam se da sam vam malo pomogao

Lion's Driver

kad san kupio laptop i instalira piratski radio je cak na jacim postavkama i bez greske...hafencity s pojacanim AI vozilima merak... sad iman original sa steama di sam kupio i ets2 i construction sim nezz ni ja... prvi put pokrenem odma blokada i rusenje igrice... nikako ugodit postavke  glavauzid pari ko propala investicija

MAN SL222

@Lion's Driver imam ti ja original OMSI,igra ok ide,međutim često mi se zna zamrznuti(jučer kad sam vozio MAN SL202),ali nakon par sekundi se odmrznulo.

Lion's Driver

poslje cu ga ponovo pokrenit pa vidit... jer mi nikako ne ide u glavu da je prije radio na odlicnim postavkama a sada katastrofa a jos placena original igra  glavauzid

Lion's Driver

evo rješio sve probleme u OMSIju jednom postavkom... šakom u ekran  :)evil  o-0

Teutonic

To je i jedino šta se može,ne zaslužuju ni lipe.

josipgrgin

Pozdrav svima imam jedan problem sa omsijem 2.Dok se nije azurira windows 10 na zadnju verziju igrica je igrala odlicno , a sad zapire na mapi Berlin spandau i puno vise vrimena treba da se ucita igrica , a nisam nista na igrici minja niti dodava mape ili buseve .Ima li neko jos ovakvih problema i kako ih rijesiti. Ja imam odlican kompjuter ali neznam kako ovo rijesit, pa eto ako neko zna sta ucinit bio bih zahvalan.

elez

Izbrisi zadnji update Windowsa
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin

Instalira sam nanovo windowse i sad je ok sve radi

dado1

Ekipa evo ja sam početnik u OMSI. Imam OMSI 2 međutim kad ubacim neki model busa s neta ili preko linka koje su kolege dodavali i na ovaj forum, većina buseva nema rute i linije za standardne mape. Može li neka pomoć kako ubaciti linije ?